Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo ni ovo ne pogodi iako je bio ofsajd.
    Sterling posle duzeg vremena dobro igra. A Hendo desni bek, sto da ne.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Runi prazan gol ne moze da da, Vilser odakle god da sutne danas daje gol
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Wilserica
        sigpic

        Comment


        • Ala se nalozio...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Auf Wilshera, rapsodija
            1. Andrey Rublev
            2. Thanasi Kokkinakis
            3. Alexander Zverev
            4. Ernesto Escobedo

            Renesansa tenisa u 2016 godini.

            Comment


            • Igra Jack fenomenalno, samo da ga povrede zaobidju i ima Wenger da popizdi kako da uklopi njega i Remziku.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Igra Jack fenomenalno, samo da ga povrede zaobidju i ima Wenger da popizdi kako da uklopi njega i Remziku.
                Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                Auf Wilshera, rapsodija

                Bitno je ko je napisao postove!!!!
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Rjesava ovo tajo pjeske. Lopte mu imaju oci danas, ali ona na pocetku prvog za Sterlinga, kao rukom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma vazi da i ovo promasi, bilo bi previse.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman View Post
                      Ma bre celoupna atmosfera je losa u reprezentaciji, i taj ceo kult u zemlji se izgubio, ako je i postojao. Niko ne zeli da gleda ove gubitnike, jos manje da gleda pojedine koji se i ne trude. A pocinje se uvek od saveza, od ljudi koji su kolektivno na svim visim funkcijama zajedno sa Toletom trebali ponuditi ostavku, posle prvih sranja.
                      Igranje za reprezentaciju se svodi na foru kako legitimno pobeci od zene!
                      Angazovati gomilu starleta da te prate na gostovanju, da bi ti iduvao Johnsona.
                      A, sto ga mi "primamo", tebe zabole.
                      sigpic
                      No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Vidis da je moguce Gokaro moj. Sve je moguce u danasnjem fudbalu, sem da se Srbija plasira na Evropsko ....
                        To još nije gotovo, mi možemo imati 10 bodova, igramo dve kući i u Albaniji. Albanci ne smeju osvojiti više od 3 ukupno protiv Portugala, Danske i u Jermeniji. Imaćemo bolju gol razliku i h2h od njih. Znači kad je moglo 46 komada, može i ovo.

                        Comment


                        • Originally posted by gokara View Post
                          To još nije gotovo, mi možemo imati 10 bodova, igramo dve kući i u Albaniji. Albanci ne smeju osvojiti više od 3 ukupno protiv Portugala, Danske i u Jermeniji. Imaćemo bolju gol razliku i h2h od njih. Znači kad je moglo 46 komada, može i ovo.
                          Lepo si ti to sve izracunao, podsecas me na mene od ranije, dok sam se jos cimao oko toga ko prolazi gde kada i kako, gol razlika i medjusobnih....
                          I fino je to, zanimljivo, ako nista drugo, ali mi govorimo o nasim Orlovima covece... pre ce ovi dati 90 golova nego to da se desi ...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Disciplinska komisija UEFA-e kaznila je Hrvatsku sa oduzimanje jednog boda, 100.000 eura, dvije utakmice bez publike i zabrana igranja na Poljudu u ovim kvalifikacijama.

                            Comment


                            • Smejurija.
                              www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                              Comment


                              • Bejl masina, odvede covjek maltene sam Vels na EURO. Raspad sistema u Holandiji.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X