Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad se setim svih ovih godina obicno komentara mislim na sebe najvise treba smena igraca treba da igra ovaj onaj a evo koliko se vec igraca promenilo (nekih 55 )sad manje vise i igraju najbolji koje imamo ocigledno nije u tome problem
    neznam u cemu je ali stvarno ne vidim skoro neko resenje.. stalno igramo isti fudbal i jos bitnije neki uvek isti pristup svemu tj ocajan pogresan..A najbolje posle svakog poraza kad krenu nasi komentatori i novinari pa jos imamo
    sasnse ako ovaj dobije ovog onaj onog a mi posle 5 poraza naredamo pet pobeda
    GIFSoup

    Comment


    • Nema leba od ovih, to je davno utvrđena činjenica. Sutra ujutru da se hladnom vodom probude i da ustanu u 6 ujutru da gledaju mladiće kako se bore za zemlju..

      Comment


      • Trener, strucni stab, u tome je problem. Svako ce igrati ako ga znas motivisati.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Trener, strucni stab, u tome je problem. Svako ce igrati ako ga znas motivisati.
          Ove ni Anstajn ne bi znao motivisati
          GIFSoup

          Comment


          • Originally posted by Bokirivaldo View Post
            Ove ni Anstajn ne bi znao motivisati
            Ne bi, zato nam ne treba Murinjo, dovoljan je Miha.

            I naravno savez. Zasto bi neko igrao i onda da ga sjebu ispadima poput Djenove i Albanije.
            Ali kad je savez u pitanju, moramo poci od drzave i nazalost tu se zaustavljamo, nema dalje...
            Last edited by Black Mamba 24; 13-06-15, 21:32.
            sigpic

            Comment


            • Ma bre celoupna atmosfera je losa u reprezentaciji, i taj ceo kult u zemlji se izgubio, ako je i postojao. Niko ne zeli da gleda ove gubitnike, jos manje da gleda pojedine koji se i ne trude. A pocinje se uvek od saveza, od ljudi koji su kolektivno na svim visim funkcijama zajedno sa Toletom trebali ponuditi ostavku, posle prvih sranja.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Sta da igramo kad mi nemamo napadaca koji ce dati gol.Dansa 2 suta 2 gola kraj price.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Bas me interesuje kad je poslednji put neko podneo ostavku kod nas. Nebitno da li je iz sporta, politike, itd.
                  Verujem, nikad.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma nemamo mi ni neke igrace realno, pa da se uzdizemo, jedna klasa i par veterana i potencijala, a vise lelemuda, dok je trener posebna prica. Mada cak i sa svim tim minusima, ti u ovakvoj grupi moras biti u top3, i ovo je generalno jedna velika sramota.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by аутсајдер View Post
                      Видим ја све неки млади момци коментаришу, али ово "време га је прегазило" цццц..... још сте зелени, дечки. Брзо заборављате да је један "временом прегажени" прошле године освојио ЛШ, Бундеслигу и ДФБ Куп..... али ко би реко да је тај Хајнкес имао скоро 70 година.... па овамо Дел Боске, Хицфелд, прије неколико година (сада већ покојни) Луис Арагонес.... Неко би реко: Без старца нема ударца, али ко би памтио све те изреке....

                      Него памет у главу. Са леватом ћемо опет бити 4. у квалификацијама (зато што сада даље иду 3), али ћемо и даље говорити за оне који су нам донијели дане поноса и славе да су бедаци итд.... Сјећам се да су крајем 90их гробари свашта добацивали Саши Ђорђевићу, када је са Барселоном побиједио Партизан у Бг... али то су Срби, пљују само оне најбоље које имају - схватајући да никада им ни ципеле не би могли чистити....

                      АНТАРА ЈЕ НАЈБОЉИ СРПСКИ ТРЕНЕР И МНОГО ЋЕ ВОДЕ ПРОТЕЋИ ДУНАВОМ И САВОМ ДОК МУ НЕКИ НОВИ НЕ БУДУ МОГЛИ ЧИСТИТИ ЦИПЕЛЕ!
                      yebate, pa bio sam prorok, iako sam govorio o sasvim drugom tipu.

                      zayebaše me ovi danci, majku mu - napraviše me lažovom. rekao sam da će biti 5-0 za njih
                      Last edited by ognjen; 13-06-15, 21:56.
                      винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                      Comment


                      • Ako igraci nece da bolje igraju zbog ljudi koji su u savezu i te celokupne situacije zasto to od igraca ne bi smeo nekako javno da kaze ??
                        Razumeo bi onda u nekoj meri s obzirom ko je u savezu ..
                        GIFSoup

                        Comment




                        • винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                          Comment


                          • Nikada mi lakse nije pao poraz,bas sam opusteno gledao ove gubitnike,Tole najavio da ide gledati klince u 1/2 finali,samo da ne izmalerise.
                            Srbija 1
                            Kazahstan 1
                            Luksemburg 1
                            San Marino 1
                            Moldavija 1
                            Malta 1
                            Jermenija 1
                            Gibraltar 0
                            Andora 0

                            Comment


                            • Ali ovaj Vladanov T sto igra u prvoj.. Majko moja
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Pa je li moguce da Wayne ovo radi, auuuuu ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X