Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prikazivali snimak,iz drugog plana se ubacio Saravej,i cak gol Hrvata iz moguceg ofsajda.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Kako pokradoše Italijane. Prvo Srna zapinje namerno za nogu jednog Italijana, Rvati dobili penal koji su promašili. Onda čist gol El Šaravija sudija poništava, dok Italijani pričaju sa pomoćnim sudijom, Hrvati u kontri daju gol. Bruka, jedino pozitivno je što je i jednima i drugima opušteno, kao i nama jer lagano uzimamo svih 12 bodova do kraja

      Comment


      • Ma crveni Mandzukicu covek izbija rukom loptu,Kandreva panenkom poravnava.
        Astori je rupa velika
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Dokle ce Sirigu biti 2. izbor pre Perina?
          Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

          Comment


          • Povredio Gigi koleno,De Silvestri takodje izasao zbog povrede i to veoma ozbiljne,Kovacic je bez namere posle suta stao njemu na clanak jednostavno nesrecan slucaj i izgleda da je povreda ozbilnije prirode.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Izgleda da je napokon uspio plan o izbacivanju Hrvatske s eura,jbt pa nisam znao da moš napraviti sranja i u utakmici bez gledatelja,pazi lik koji kosi travu napravio svastitiku nasred terena,bravo idioti

              Comment


              • Index kaže da je neka hemikalija polivena, a čovjek sa kosilicom je probao popraviti stvari.
                http://www.index.hr/vijesti/clanak/n...a-/825236.aspx

                Šta sve neću vidjeti...

                Comment


                • Veliki sam protivnik uopštavanja. Ne postoji kolektivna odgovornost, već samo individualna.

                  Zato su mi debilne odluke u kojima se kažnjavaju savezi i organizacije zbog nekih debila, kao što je Srbija bila kažnjena gubitkom utakmice 3:0 u Đenovi i da debilizam bude veći FS Italije je bio organizator te utakmice.

                  Kad je Šimunić ono uzvikivao pošteno je bilo da on bude kažnjen, a ne reprezentacija i tako je bilo.

                  @ Mario Ančić je uvek u svojim postovima bio umeren, korektan i objektivan, nije u redu da pojedinci ovaj forum koriste za lečenje ličnih frustacija.

                  Comment


                  • Komentator upravo rece da su Ronaldo i Coentrao igrali finale LS ove godine .

                    Wow, just wow !!
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Ali Bentner u 2 tekme protiv nas 2 gola i evo sad odlicna asistencija za gol.Katastrofalna reakcija odbrane.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Aman ljudi,tema je EP kvalifikacije a ne ko je ustasa a ko je cetnik i tako ta sranja.Boli me k sad da l' je Mamic kriv ili neko drugi,neka odluce ovi iz UEFE pa sta bude.
                        Nastasic tako glup penal napravio neverovatno.Znao sam da ce Ager promasiti,ljudi daju stoperu da sutira penal koji je mogao da ih odvede korak do EP.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Neznam sto se prepiremo sad mi je jasno kad gledamo ove nase kad oni ne mogu odavno da pobede jedan Kazahstan koji je u neznam kojoj grupi zadnji a tamo Island sa 300.000 stanovnika prvi
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Farani izgleda i definitivno nasli naciju po meri. Bas se brukaju Grci. Ali kakva je to grupa jbt. Rumunija, Severna Irska, Madjarska, Finska, Farska Ostrva i Grcka

                            Comment


                            • Koliko bezidejno u napadu,strasno,sve nekako nedovrsene akcije,kao da prvi put igraju zajedno i tako svaki put,mora mnogo bolje od svih
                              sigpic

                              Comment


                              • Igraju upravo onako, kao da ih boli ona stvar za reprezentaciju. Mada su kvalifikacije davno izgubljene.

                                Elem, neki prethodni postovi su pobrisani, jer nemaju mesta na ovoj temi, pa cak i na forumu a otislo se predaleko, cisto da nema cudjenja, i ako se trend i tema nastavi, bice i strozijih kazni.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X