Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tvoji primeri nemaju veze, iako smatram da juce Hjuz nije smela da ga opomene zbog svega sto se desilo sa Ramosom dan pre, jer je on njoj samo dao opomenu za coaching.
    Da je Serena, kao sto nije, presla preko toga i nastavila da igra, ne bi popila silne opomene i ne bi izgubila gem, ali ona je krenula na pricu da je ona majka i da ne vara prebacila posle pricu i na seksizam i da muskarci mogu svasta da kazu sudiji, a eto ona ne sme da ga nazove lopovom prebacila bi i na rasizam, ali je zajebala Osaka, ona isto crna
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Samo ne vidim gde sam ja opravdao Serenino ponasanje, samo mi nadji taj post i necu vise pisati nista oko ovo. Serenino ponasanje je bilo ruzno i skandalozno, koliko god sudija nije ili jeste u pravo ona mora da nastavi da igra, a ne da drami. To za seksizma nema veze bas, ne znam zasto je prebacila lopticu na tu stranu, boze moj 2018 godina je, ne 1567 pa da budu takve predrasude... Ali opet kazem, da je bio malo fleksibilniji ne bi joj dao warning zbog coachinga i mec bi nastavio normalno. Nije Muratoglu napravio nista skandalozno, pokazao samo rukama kao u fazoni idi napred, sad moze to da znaci da ide napred, moze nesto trece, to ne mozemo znati. Nije bio neki bas WOW coaching tipa da dovikne nesto konkretno: IGraj na FH, igraj na BH i slicno... Kazem ti jer bas svi rade to, i Vajda i Moja i Lend, svi, bukvalno svi.
      OVAKO

      Comment


      • Pa nebitno, on je dao opomenu za coaching jer je video da joj ovaj pokazuje, Muratoglu je priznao da je to bio coaching, da je Serena presla preko toga, sad bi se pricalo samo o tenisu, a ne o raznim glupostima.
        Stefane, pokusavas da branis neodbranjivo, Ramos je sudio po pravilima, nije mu prvi put da daje opomene, takav je sudija, ali nista lose nije uradio. Ali zato Sereni nije prvi put da drami kad joj ne ide i kad shvata da ne moze da preokrene mec, to je ono najgore
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Dobra stvar je sto je WTA stala iza Serene, ipak ona ima cerku.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Pa jesam rekao da je lose uradio? Ramos ima alibi i nema sta da se prica dalje. Ja samo kazem da je mogao biti fleksibilniji, zato sam i dao primer juce sa Hjuzovu. Posto imas neke stvari koji mozes da tolerises, neke ne. Za ono thief, liar i ostalo ga potpuno podrzavam, ne Serena vec ko hoce nek bude treba ga kazniti, to je nedopustliv recnik. Primer slomis reket, tu popijes opomenu u 100 od 100 slucajeva bez ikakve dileme, tu nema tolerisanja, ali ovde mislim da je mogao prvo reci Serenu u pauzi izmedju gemova pa onda da da opomenu ako nastavi taj coaching.
            OVAKO

            Comment


            • Ali ovde je rec o njenoj reakciji, a ne okidacu te reakcije. Tacno, i drugima je on davao opomene i oni su se ljutili i raspravljali, ali niko nije toliko daleko otisao. Jer ovo njeno dramatiziranje je trajalo nekoliko gemova i umesto da se smiri i nastavi, ona je sasvim svesno produzila da vredja ... bit svega je bila njena nemoc na terenu i frustracija da gubi finale, a ne njegova opomena.

              Comment


              • Svi dobijaju koučing.I muškarci i žene i trofejniji i manje trofejni igrači.
                ALI NIKADA NIKO NIJE SUDIJU NAZVAO LOPOVOM.
                Čuj seksizam...
                Jedini primer da je u pitanju seksizam a za koji znam je onaj kada se pre par godina Ferer raspravljao sa sudijom pa joj rekao nešto u fazonu "šta ti znaš ti si žena".

                Ramos je x puta davao opomene.
                On je uz Bernardesa nekada Grafa (a osvrnću se kasnije i na njega) jedini koji se slepo drži pravila.
                Ona je toga trebala i morala biti svesna.
                Kada je dobila opomenu, trebala je imorala da nastavi dalje.
                Ok ,kada je polomira reket možda je zaboravila na opomenu, popila je oduzimanje poena, ali opet to je isključivo njen propust.
                I umesto da se na tome zaustavi ona je prešla na lični obračun sa sudijom.
                Svi znamo da joj ovo nije prvi nego treći put na USO,a da ne pričam na drugim turnirima.Devojka koja protivnicu nazove "kučkom"...
                Elem, ona je imala sreće što na Ramosovom mestu nije bio Graf jer u tom slučaju bila bi možda i diskvalifikovana.
                WTA mi ide na živce.
                Jednakost pa jednakost.
                Pa evo žena je dobila jednak tretman kao i muškarci.
                Šta je sad'? Seksizam.
                E nije nego.
                Dajte prava,ali nećemo obaveze.
                Postaje mučno.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Naravno žena u dresu Argentine
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Zasto bi se Serena izvinjavala? Pa ona ima cerku.

                      Spoiler
                      nece skoro dosaditi ovo
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • a Roger i Marej imaju 2, pa oni mogu haos da prave
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Ali - ja imam ćerku,pa ahahahah...zauvek smešno...
                          Ovi/ove koji imaju sinove da obrate pažnju na ponašanje.


                          Rodžer i Marej smeju čak i da napucaju sudiju...posebno Rodžer koji je legenda kao i Serena...
                          Last edited by Marija81; 10-09-18, 18:42.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • ITF se setio da stane na stranu Ramosa

                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • posto je Times u pitanju, trazi pretplatu pa nemogu da procitam ceo clanak, ali bilo bi odlicno kad bi se sudije udruzile

                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Olga Danilović se plasirala u drugo kolo turnira u Tashkentu, igraće protiv Anastasie Potapove
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X