Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: WTA Tour

    [quote author=bojanaBG link=topic=2558.msg128430#msg128430 date=1272917168]
    bravo Ana,konacno pobeda #$&+|r #$&+|r

    sutra igra protiv Azarenke...
    [/quote]

    Hoće li ih Gulbi gledati? (%fsd%&j

    Comment


    • #47
      Re: WTA Tour

      Gulbi je posle meca sa Nadalom izjavio da se vraca odmah za Letoniju,posto je subota,pa da stigne da izadje ^*#(- ^*#(-
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • #48
        Re: WTA Tour

        *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR

        Comment


        • #49
          Re: WTA Tour

          Najnevjerojatniji meč godine: Preokreti za sumnju
          Rim, 04.05.2010., 09:17 | I.Š./TS

          Nevjerojatan meč su u ponedjeljak navečer odigrale Švicarka Patty Schnyder i Argentinka Gisela Dulko u prvom kolu jakog WTA turnira u Rimu, na zemljanoj podlozi...

          S obzirom na upliv kladioničarske mafije u tenis unatrag dvije-tri godine, meč Schnyder i Dulko bi mogao biti savršen primjer za takvo što. U dva sata i 37 minuta se dogodilo toliko amplituda da se može samo pretpostaviti kakvih je ogromnih promjena koeficijenata bilo tijekom meča i prilike za unovčenje uloga.

          Schnyder je imala sigurnih 5-0 u trećem setu, ali i posve bezidejnu suparnicu na drugoj strani. No, u tom trenutku dolazi do neočekivanog obrata. Dulko počinje igrati, Schnyder niže pogreške i u tili čas je Dulko došla u vodstvo 6-5.

          U tom trenutku je Schnyder servirala za ostanak u meču, ali se suočila s tri vezane meč-lopte (0-40). No, nije bilo nikakvih problema za 31-godišnju Švicarku da naniže pet poena, spasi tri meč-lopte i potom dobije tie-break za meč 6-7(5), 6-2, 7-6(5).

          Comment


          • #50
            Re: WTA Tour

            Moguce da je kladionica,ali ipak to je WTA,kod njih se ti preokreti toliko puta desavaju,da ja ne znam sta da mislim $%&5qw7

            A trenutno u Rimu igra Safina,a igra i Jelena,ali na terenu no.6 #^GH*# pa nije ona toliko lose plasirana pa da je bace tamo &@/+W i to igra prtiv Betani Matek,to je ona tensierka koja uvek ima neverovatnu opremu $#^%RT
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • #51
              Re: WTA Tour

              Još jedan zanimljiv preokret u ženskom tenisu: igraju Izraelka Peer protiv Slovenke Hercog. Bilo je 2:6, 1:5 za Slovenku, falio joj je jedan gem do meča. Onda Peer osvaja 6 gemova zaredom i osvaja set 7:5.

              Već sam bio prežalio tiket. $#^%RT

              Come on Peer. *#AI&D

              Comment


              • #52
                Re: WTA Tour

                JJ-samo ti &^@4( 6-3 3-6 6-1
                Shànghǎi 2005

                Comment


                • #53
                  Re: WTA Tour

                  kad igra Ana,zna li neko?
                  Originally posted by gokara
                  Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                  Comment


                  • #54
                    Re: WTA Tour

                    Zadnji mec na Piantrangeli-u posle meca Safarova-Pennetta @(*6sd$%
                    http://www.internazionalibnlditalia....ati.asp?LNG=EN
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Re: WTA Tour

                      ma da, na Eurosportu ima prenos samo mečeva sa centralnog terena..
                      a bas bih volela da vidim kako Ana sada igra
                      Originally posted by gokara
                      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                      Comment


                      • #56
                        Re: WTA Tour

                        Bice live stream,postovace ga neko(ako budem tu ja cu nije problem,ako ne budem neko ce se vec naci nadam se %QWT&W)pa ako imas dobar net moci ces da gledas %QWT&W
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Re: WTA Tour

                          Super shto se Ana oporavila malo..Samo shteta shto igta protiv Azarenke,mada kol'ko mi se chini ni ona se neshto nije proslavila u poslednje vreme...Nadajmo se pobedi... #$&+|r

                          Tu Betani-Mathek Peskovi treba zaobilaziti u shirokom luku... *%@(D!RY-

                          Justin osvojila Stutgart..verovatno se opako tempira za RG...
                          “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                          Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                          Comment


                          • #58
                            Re: WTA Tour

                            u svakom slučaju nije dobro što igra protiv Azarenke..
                            kad igra ona ja isključujem ton..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • #59
                              Re: WTA Tour

                              Evo ko oce da gleda Anu %QWT&W

                              http://www.fromsport.com/video-244340.html
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Re: WTA Tour

                                Šta se ovo Azarenka obukla kao da je na treningu. &*#GI(]

                                Comment

                                Working...
                                X