Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zika View Post
    и треба да изгуби Симона, кад није била мудра да пусти Ану... сада би славила...
    Nije da se nije trudila

    Uzasno los mec, jos me i stream zeza...gasim

    Comment


    • Ово је сада чишћење...4/0
      sigpic

      Comment


      • Koliko je glupa ispala Simona, nesto kao Marej 2008.

        Sent from my HTC, posto mi se moze
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Glupace su mogle da je izbace... vraca im sa kamatom
          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

          sigpic

          Comment


          • Bravo Serena! Potpuno druga igračica od one pre neki dan!

            Eto, vratila Serena uz poklon gem u znak zahvalnosti za set
            Last edited by wanderer; 26-10-14, 12:24.

            Comment


            • Serena moze da ispadne na samom pocetku turnira, u finalu je druga prica, tu terorise.
              Ali Simona je sama kriva, da je pustila Anu, izbacila bi Serenu, ali izgleda da je verovala da moze 2 puta u par dana da je dobije

              Sent from my HTC, posto mi se moze
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Sta uradi Simona sama sebi
                Nista drugo nije mogla ni da ocekuje, jer je igrala sa sampionkom, koja je "klasa za sebe"
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • bravo Sere, drago mi je sto Simona nije uzela jer je u mecu protiv Ane ispala bukvalno najgluplja na svetu.. umesto da peske osvoji WTF ona se izblamirala u finalu, neka

                  Comment


                  • Ahahahaha pa da l' je Halep normalna

                    Zlatno pravilo zenskog tenisa - kad imas priliku da izbacis Serenu - ucini to !
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Neka je Serena uzela ovo i još na ovaj način, Simona je sama kriva za ovo, mogla je ona sad držati pehar u rukama ali nije razmišljala glavom kada je trebala svaka čast Sereni, onakvom igrom u grupi uspjela je da se provuče, a finale je bilo laganica za nju
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by Zika View Post
                        и треба да изгуби Симона, кад није била мудра да пусти Ану... сада би славила...
                        Originally posted by bojanaBG View Post
                        Koliko je glupa ispala Simona, nesto kao Marej 2008.

                        Sent from my HTC, posto mi se moze
                        Kako mi je drago sto je pociscena sa terena, glumi ludilo protiv Ane i igra protiv sebe. Neverovatno .

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • после хеб.. нема кајања...
                          sigpic

                          Comment


                          • Pa nemojte bas svi tako da pisete , ipak djevojka je pokazala postenje , sportski duh i nije namestila mec . Trebaju i takve stvari da se cijene .

                            Comment


                            • e moja Simona, u zivotu najgore biti posten i dobar valjda si sada naucila lekciju
                              KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                              Comment


                              • Dobro sad, fakt je da je mogla da izbaci Serenu ako je to htela, ali da ne zaboravimo da Serena juce za malo ispala od Carolinu... Sport je ova, svasta je moguce.
                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X