Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTA Tour

    Serena se u prvom kolu Madrida pati protiv Dushevine, igra se tie break prvog seta, Ruskinja vodi 4:1. Ako danas prođe mislim da neće daleko dogurati na turniru.

    Comment


    • Re: WTA Tour

      A Enan juce ispala od Rezai fghj48d
      sigpic

      Comment


      • Re: WTA Tour

        Danas na ženskom turniru u Madridu nije bilo iznenađujućih rezultata. Senzacija se smiješila u meču S.Williams - Dushevina, meč je otišao u 3 taj breka i Serena je uz dosta sreće prošla dalje (oba taj breka dobila je sa 7:5). Azarenka je poslije 3 gema predala svoj meč Kineskinji Peng, takođe zbog povrede Mađarica Szavay je predala Švajcarkinji Schnyder.

        Nisam siguran da li sutra igraju međusobno Ana i Jelena. Jelena je od danas 4. igračica svijeta, a Ana je napredovala 16 mjesta i sada je 42. na WTA listi.

        Comment


        • Re: WTA Tour

          Kako ponekad izaberu krivi meč za tv prenos. Sad igraju Venus i Zvonareva, a ES prenosi Safinu i Zakopalovu. #%d*

          Comment


          • Re: WTA Tour

            Venus i ova igraju na trecem terenu, pa pretpostavljam da je to razlog.
            Ne bira ES sta ce se prenositi, nego oni sto salju signal iz Madrida. @(*6sd$% Isti je slucaj sa SK-om kad radi Masterse.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Re: WTA Tour

              Nego,za koga cete navijati za Anu ili Jelenu? h5g6k8
              sigpic

              Comment


              • Re: WTA Tour

                ništa ne stizem da gledam, po ceo dan radim..
                pa, budite malo opsirniji sa komentarima momci.. @(*6sd$%
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • Re: WTA Tour

                  Zavisi koja se bude pitala u poenima... *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Re: WTA Tour

                    [quote author=Vladan link=topic=2558.msg130164#msg130164 date=1273525690]
                    Nego,za koga cete navijati za Anu ili Jelenu? h5g6k8
                    [/quote]

                    Ana forever. $#^%RT

                    Sem toga, sad su njoj potrebniji bodovi.

                    Comment


                    • Re: WTA Tour

                      [quote author=jagodica link=topic=2558.msg130165#msg130165 date=1273525702]
                      ništa ne stizem da gledam, po ceo dan radim..
                      pa, budite malo opsirniji sa komentarima momci.. @(*6sd$%
                      [/quote]
                      Trudicemo se %QWT&W
                      Mada nam nedostaju tvoji komentari :8-[/
                      [quote author=T-Mac link=topic=2558.msg130166#msg130166 date=1273525821]
                      Zavisi koja se bude pitala u poenima... *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
                      [/quote]
                      Deja vu,mozes ti i bolje $%&5@$A
                      [quote author=High_Hopes link=topic=2558.msg130167#msg130167 date=1273525841]
                      Ana forever. $#^%RT

                      Sem toga, sad su njoj potrebniji bodovi.
                      [/quote]
                      I da joj ne trebaju bodovi ja bih navijao za nju l5'%9
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: WTA Tour

                        Za Anu naravno, kao i uvek. ^%@7f
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Re: WTA Tour

                          Ja ću sad na opšte iznenađenje reći da ću navijati za Jelenu..
                          uvek sam navijala za nju.. ne brinite,nećete ostati uskraćeni za objašnjenje.. %QWT&W
                          sad nemam vremena..

                          Originally posted by gokara
                          Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                          Comment


                          • Re: WTA Tour

                            Gledao sam meč Wozniacki - A. Bondarenko. Nikako mi nije jasno otkud Dankinja na drugom mjestu WTA liste. U meču su se obje pitale u poenima ( $#^%RT), ali Ukrajinka je lopticu udarala nešto jače, njene lopte su bile dublje, preciznije. Tata trener je dolazio kod Karoline par puta, ali ni njegovi savjeti ništa nisu pomogli. Čak su u toku jednog gema više puta komunicirali (što ne smiju), pa je sudija Karolini dao opomenu.

                            Ovaj ženski tenis skroz opičen, u okvir prvih tridesetak izgleda svako svakog može dobiti.

                            Comment


                            • Re: WTA Tour

                              Dementieva - Dulgheru prvi set 1:6!!! Žao mi je što ne prenose taj meč da prvi put vidim Rumunku koja se tako pomamila u zadnje vrijeme.

                              Comment


                              • Re: WTA Tour

                                [quote author=High_Hopes link=topic=2558.msg130282#msg130282 date=1273599027]
                                Gledao sam meč Wozniacki - A. Bondarenko. Nikako mi nije jasno otkud Dankinja na drugom mjestu WTA liste. U meču su se obje pitale u poenima ( $#^%RT), ali Ukrajinka je lopticu udarala nešto jače, njene lopte su bile dublje, preciznije. Tata trener je dolazio kod Karoline par puta, ali ni njegovi savjeti ništa nisu pomogli. Čak su u toku jednog gema više puta komunicirali (što ne smiju), pa je sudija Karolini dao opomenu.

                                Ovaj ženski tenis skroz opičen, u okvir prvih tridesetak izgleda svako svakog može dobiti.
                                [/quote]
                                Wozniacki je po do sadasnjim igrama sasvim zasluzeno na drugom mjestu WTA liste a njen nacin igre mnogo podsjeca na nasu JJ,igra mnogo turnira i cesto dolazi u same zavrsnice i vrlo je rijetka sedmica da je nevidimo na nekom turniru.Alona je odigrala odlican mec i podsjetila je na partije koje je pruzala na pocetku godine kada je igrala vrhunski tenis i ako bude igrala na tom nivou moze mnogo toga uraditi na ovom turniru.
                                Zenski tenis jest opicen ali ni muski takodje nije nista puno predvidljiviji.
                                JEDNA JE SRBIJA KURVI JE MNOGO...
                                Shànghǎi 2005

                                Comment

                                Working...
                                X