Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTA Tour

    i bas nigde nema prenos finala??
    Originally posted by gokara
    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

    Comment


    • Re: WTA Tour

      Ima prenos na ES 2 international-u ja mislim,kao i na Super Tennis-u dje ja gledam @(*6sd$%
      Evo vam stream %QWT&W

      http://www.fromsport.com/video-244764.html
      sigpic

      Comment


      • Re: WTA Tour

        kako se loše vidi kod mene ovaj live stream..
        skoro da i ne vidim lopticu,moram da slušam šta pričaju da bih shvatila šta se dešava.. $JS}|
        Originally posted by gokara
        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

        Comment


        • Re: WTA Tour

          Probaj neki od ovih mozda su bolji %QWT&W

          http://www.fromsport.com/video-244340.html
          http://www.fromsport.com/video-244400.html
          sigpic

          Comment


          • Re: WTA Tour

            iako je Jelena izgubila prvi set u tie break-u, čini mi se da se naziru problemi u igri ove Martinezove.. sve češće ne prebaci drop shot,a volej sve češće završi u mreži..
            hajde Jelena,make my day..
            Originally posted by gokara
            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

            Comment


            • Re: WTA Tour

              jbt,neka mi neko objasni kako ovoj španjolki moze trener da dolazi između gemova i da joj savetuje kako da igra.. (&$E#
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Re: WTA Tour

                [quote author=jagodica link=topic=2558.msg129693#msg129693 date=1273335226]
                jbt,neka mi neko objasni kako ovoj španjolki moze trener da dolazi između gemova i da joj savetuje kako da igra.. (&$E#
                [/quote]

                Pa on čovek proba, pa ako prođe - prođe. A vidiš da prolazi ...


                Comment


                • Re: WTA Tour

                  &*(@W6 &*(@W6 God damn it &*(@W6 &*(@W6


                  Comment


                  • Re: WTA Tour

                    U zenskom tenisu,trener ima pravo da dolazi u pauzama i savjetuje igracicu! ;)
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Re: WTA Tour

                      uh..
                      fuck!!!! (&$E# (&$E# (&$E# &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6
                      zamalo Jelena da se povredi zbog njenih skraćenih lopti i šljake klizave od kiše..
                      Originally posted by gokara
                      Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                      Comment


                      • Re: WTA Tour

                        [quote author=manda link=topic=2558.msg129696#msg129696 date=1273336670]
                        U zenskom tenisu,trener ima pravo da dolazi u pauzama i savjetuje igracicu! ;)
                        [/quote]
                        to nisam znala, niti sam to do sada videla, u tom slučaju nije mi jasno zašto igračice to ne koriste više..
                        a inače,istina je, sad sam proverila..
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • Re: WTA Tour

                          JJ-za 1000 godina...........ovoga puta sreca nije bila naklonjena a u ovakvom mecu protiv jedne potpuno nelogicne teniserke ona je bila presudna @R&}*
                          Shànghǎi 2005

                          Comment


                          • Re: WTA Tour

                            Ma bitno da Jelena igra moćno, ali zaista... a i pobedila je oba brata Vilijams, što je najbitnije @(*6sd$% +*@WT*48*


                            Comment


                            • Re: WTA Tour

                              Maria Jose Martinez Sanchez je za dva dana pobjedila obje srpske teniske heroine. Neko će reći da je naše igračice stigao umor nakon teških mečeva sa boljim igračicama od Marie. Lično ne mislim da je to primarni razlog. Još jednom ću se vratiti na meč Martinezove protiv Caroline Wozniacki. Meč je odigran na početku turnira i tu nema govora ni o kakvom umoru. Nedužna Dankinja poljskog porijekla je torpedovana silnim uspješnim drop shotovima, servis volej igrom, nepogrešivim smečovima, te čitavom paletom neobičnih udaraca. Tata trener je dolazio više puta u pauzama, davao svakojake savjete, ali tu spasa nije bilo. Anu protiv Azarenke sam malo gledao preko strima, ostale mečeve kompletne preko tv. Ana je igrala protiv Marie istu igru kao sa ostalim, ali rezultata nije bilo. Takođe i Jelena nije juče podbacila u finalu, ali sa druge strane mreže je bila bolja igračica. U tome je draž ženskog tenisa, što to nije bijeli cirkus gdje uvijek pobjeđuju sestre Williams, Justin i Kim, Safina, Sharapova, Jelena. Dvadeset šesta igračica do nove WTA liste je pokazala kako se pobjeđuju velike šampionke bez puno respekta. Tako bih volio vidjeti, dok Maria bude ovako dobro igrala, meč Martinez Sanchez - Serena, Španjolka bi je izbezumila sa drop shotovima i svim ostalim iz njenog arsenala.

                              Comment


                              • Re: WTA Tour

                                Martinez Sanches igra samo drop sotove.

                                Comment

                                Working...
                                X