Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: WTA Tour

    [quote author=Jigsaw92 link=topic=2558.msg258921#msg258921 date=1299059052]
    Da li je moguce da Venus da igra u Indian Welsu. fghj48d
    http://www.venuswilliams.com/schedule.php
    [/quote]
    Pa i treba da ga igra,IW i Miami su posle Slamova najprestizniji turniri *#AI&D


    Bojana sjajna,sledeci mec protiv Dokic koja je pobijedila neku Nara-u @(*6sd$%

    sigpic

    Comment


    • Re: WTA Tour

      Problem je sto su i ona i Serena bojkotovale turnir citavu deceniju. 2001. Venus je predala mec 1/2 Sereni bez borbe par minuta pre pocetka i to im nikada nisu oprostili, iako je Serena pobedila Klajsters u finalu i uzela titulu. Od tada ih vise niko nije video tamo

      Indian Wells Controversy
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • Re: WTA Tour

        Da,znam.Glupost najobicnija,da su bile pametne dolazi bi svaku godinu i uzimale titule @(*6sd$%
        sigpic

        Comment


        • Re: WTA Tour


          Da, publika ih je izvivzala tog dana, a zvizdali su i Sereni sljedeceg dana protiv Kim, a i Venus koja je gledala mec sa tribina... Ako se dobro sjecam, njih 2 su to zvizdanje povezivale sa rasizmom... &Q45q@%
          Zato je i meni cudno da ce igrati tamo... (%fsd%&j

          Comment


          • Re: WTA Tour

            Pa zar nije bilo da se obje vracaju u Miamiu ? $%&5qw7

            Ili mozda se sprema da im dan pred turnir kaze da nece nastupiti ^*#(-
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Re: WTA Tour

              Ne bi me cudilo, mozda zato sto je obavezan turnir mora da stoji u rasporedu, a par dana pred pocetak ce da kaze da je povredjena $#^%RT
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Re: WTA Tour

                Serena se nada povratku na Frens Openu, mada ni to nije sigurno
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Re: WTA Tour

                  Nece Serena prije RG-a i meni se cini,mada bi joj pametnije bilo da i to preskoci i da dodje na W h5g6k8
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: WTA Tour

                    Ma s njima se nikad nista ne zna , ne bi me cudilo da za mjesec dodje informacije da nece ni igrati ove godine ..
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Re: WTA Tour

                      Poludecu #%d*
                      http://www.foxnews.com/sports/2011/0...od-clot-lungs/

                      Comment


                      • Re: WTA Tour

                        Nevjerovatno fghj48d
                        Ona se bas muci +-*^%*
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: WTA Tour

                          [quote author=Vladan link=topic=2558.msg259019#msg259019 date=1299077203]
                          Nevjerovatno fghj48d
                          Ona se bas muci +-*^%*
                          [/quote]


                          Ne znam sta jos treba da je snadje. $%&amp;5qw7

                          Comment


                          • Re: WTA Tour

                            Citam komentare po netu na ovo sto se desilo Sereni i jedan od komentara je &quot;Neka, super, taman ce nasoj Jeci sad da se otvori put +*@WT*48* &quot; fghj48d
                            Ne znam koja budaletina je to mogla da smisli &amp;*(@W6

                            Comment


                            • Re: WTA Tour

                              Nesto mi nije jasno da u tako razvijenoj zemlji dozvole da posle jedne posjekotine ,prvo je napane neka infekcija ,pa sad tromb,zalosno sto ta djevojka sve pretrpje da joj je sad i profesionalno igranje tenisa pod znakom pitanja.Zelim joj brz oporavak

                              Comment


                              • Re: WTA Tour

                                [quote author=Jigsaw92 link=topic=2558.msg259173#msg259173 date=1299091082]
                                Citam komentare po netu na ovo sto se desilo Sereni i jedan od komentara je &quot;Neka, super, taman ce nasoj Jeci sad da se otvori put +*@WT*48* &quot; fghj48d
                                Ne znam koja budaletina je to mogla da smisli &amp;*(@W6
                                [/quote]
                                Pa to uspije da te iznervira? fghj48d
                                Jedno 10-ak njih bi morale da se povuku pa da se Jeci otvori put $#^%RT
                                Zbog tenisa,zbog sporta uopste senadam da ce se Serena vratiti,borac je to %QWT&amp;W
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X