Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIBA Basketball World Cup - Live thread

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vracaju se Litvanci... 22-8 i eto ih na -5

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Moras i matorce u ekipu da imas. Ne mozes odma da ubacas djecu umjesto njih. Gledaj San Antonio sto radi sa matorcima. Oni su ti najgori protivnici kad se napale vjeruj mi. To mozes i da iskusis na basketu.
      Mislio sam na miks, kao nekad cuvena"jugoslovenska skola"-mislim da je za njih to jedini nacin ka uspehu

      Bravo za Australijance, jaku Litvaniju pobediti
      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment




      • Hhahah kakva faca Farida,inace gotivni ovi NZL-ani sa ovim kako god da se zvalo
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Ovaj Krivokapic nije normalan. Jebao ga DeRozan sa kratkosilaznim akcentom na zadnjem slogu.
          Ja nisam mogao da odlučim da li najbolje izgovara DeRozan, Faried, ili Stephen. Strašno.

          Comment


          • A Rudi Gaj?
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Hahah, zaboravio na njega. Samo mu još centar fali i ima celu petorku.

              Comment


              • Komentator u CG Curry-ja zove Stiv Keri. A DeRozana Demarcus DeRozan.
                sigpic

                Comment


                • Zašto ih toliko mrzi da upale net i skinu neki meč sa američkim komentatorom. Ovako se samo brukaju ..

                  Comment


                  • Sinoc za Brazil - Spanija stavili Dendu. Bas me zanima kolika je to kinta kad ne mogu da angazuju pored Sarenca jos 2 komentatora krstena u trajanju od 2 nedelje. RTS je toliko smesna televizija da je to strasno. Ovi iz pinka su za njih mala deca.

                    Btw, takodje momenat sa meca, kad onaj "strucni konsultant" objasnjava Krivokapicu da postoje 2 Webster-a. Jedan nosi broj 9, to je Corey, a onaj sto nosi 15 to je Tai.

                    Za 10-ak dana zvanicno krecem sa studiranjem, tako da cu za sledece veliko takmicenje da munem pare za neki krsten prenos makar to bilo sve sto mi keva i cave uplate za taj mesec. Ima da jedem u menzi 3 puta dnevno i to svaki put kacamak ako treba, samo necu vise da se nerviram.
                    sigpic

                    Comment


                    • Znas sta je najgore???
                      To sto ce taj isti Denadara da prenosi sutra Brazil-Srbija
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Ma i Sareni je propao. Neverovatno je da u zemji imamo samo 2 coveka koja znaju nesto o kosarci - Edin i Srdjan.

                        Comment


                        • Nije toliko tragican opet kao ova dvojica pomenutih. Generalno su nam sportski komentatori u kanalu. Komotno arenasport je najbolja trenutno po meni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Денда боготац зна за сваког играча на свету са које позиције најбоље шутира.

                            Нешто, типа:
                            Копонен са своје позиције
                            Страјнић је у фазону Ловрењ, Тошравн и Арбеола.

                            Кривокапић посебна прича. Доста си ти Цолке рекао са акцентима.

                            И генерално нема на РТС-у нико крштен да преноси кошарку (сем Шаренца) али највећи таленат који све коментарише па и кошарку и посебно се издваја је Владимир Мијаљевић. То треба тући моткама.

                            Прво, што Леа Киш има бољи глас за пренос. Друго, што не зна да састави просто-проширену. Треће, нон-стоп лупета. Милион је примера, а нешто најсвежије:

                            Досудио је техничку са задршком
                            Дрејпер (Лафајет) је имао излете у шуту
                            Симон је прошлу сезону одиграо у Локомотиви из Кубања (из Краснодара је, Кубањ је регија, али он то није знао)
                            Јебите ме ако Баја Бангуе Намкосе или онај Столица не би радили боље преносе од ових љомбера.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Nije isto znati o kosarci ili slusati nekog sto komentarise utakmice!
                              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                              Comment


                              • Dendin tm je: moze za 2, a moze i za 3 i : jako i do samog kraja

                                Comment

                                Working...
                                X