Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIBA Basketball World Cup - Live thread

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg, makar nece biti vise cimanja do kraja. Protiv ovoga se ne moze, ali kako da ne ispizdis kad ih ovako sere.. Nisu zasluzili momci da ih napune ovako u finalu, jbg.. Kad moze jedan Brazil u fudbalu kuci 7:1 da izgubi, prezivecemo i mi ovo, sto je s tim u poredjenju nista.. Samo da se ne baca akcenat na ovo, nego na celo SP i da uzivamo u srebru i velikom podvigu nasih, a Ameri nek se jebu

    Comment


    • Ovo nije kenjaza...ovo su za Hardena i Irvinga redovne situacije u NBA...
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Ovo nije moguce, pa na all-star u gde se bukvalno ne igraju odbrane ne bude ovoliko poena na poluvremenu, stim da je cetvrtina 12 minuta. Bukvalno ulazi sve ali bas sve.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by jevta1992 View Post
          Ovo nije kenjaza...ovo su za Hardena i Irvinga redovne situacije u NBA...
          e jeste, nije kenjaza da sutiraju trojke preko 75%...daj molim te...
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Dosta srebro,Amerika zasluzeno osvaja zlato pokazali su najvise i u finalu igraju najbolje do sada,imali su malo i srece ali dobro,po meni tim sa svim NBA zvezdama nije jaci od ovog tima koji je kompaktan i ujednacen prosto ne znas od koga da se branis Irving,Thompson,Harden,Curry,Davis,Faried jednostavno svi su dobri ali nisu digli nos i igraju odbranu ne zajebavaju se....Nemamo za cim da zalimo ovo je realno 😊
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • i naši se izgubili.. ne znaju gde se nalaze..
              šteta..
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Znam da su bolji, nego je bedak sto im bas danas ide tako sut...
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ma preokrecemo bre

                  Comment


                  • Dve stvari su ključne, prva je da nenormalno šutiraju, šutnuli su trojke 16-11, realno bi bilo 16-7 na tolikom uzorku, to je 12 koševa, mi smo mogli dati 1-2 više i to bi bilo 10-tak razlike. Druga stvar je da smo mogli napraviti koji faul više i smanjiti im broj lakih koševa. Jbg. ne mislim da smo mogli pobediti, ali smo mogli imati neki jebeni priključak do kraja, šteta, velika šteta jer ceo svet ovo gleda. Ali svaka čast za ovo finale, ogroman uspeh za ove igrače. Na sledećim takmičenjima biće tu Nedović, Micić i uz očekivani razvoj Luke Mitrovića trebalo bi dosta medalja da bude.
                    Last edited by goku; 14-09-14, 21:04.

                    Comment


                    • Desilo se vec jednom tako nesto i dobili smo ih (2002),ne mozes bas svaki put da ocekujes da imaju lose vece a da mi imamo dobro,mozda i Teo nije trebao da se obrije Sta je tu je treba podrzati nase momke i biti prezadovoljan s ovim sto su prikazali....
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Bravo momci, glavu gore...postigli ste mnoooooogooooo vise nego sto se od vas ocekivalo....skoro niko nije verovao u vas, ejj igrate finale
                        Vi ste zlatni i tako treba da budete i docekani
                        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                        Comment


                        • Teo posla Cousinsa u pm, meni dosta, mogu ići na spavanje.

                          Ipak je ovo bilo i očekivano, malo ih je i usralo sa šutem, ali i pored toga su dominantni u ovakvom odnosu snaga. Jednostavno, protiv vanserijskih atleta ne prolazi run and gun, Turci su možda i najbolje zaustavljali njihovu tranciziju, sjeckali su stalno igru, gledali da ih što više umrtve, ali ni to nije recept.

                          Realno, ovo je zenit neameričkih reprezentacija. Ogroman uspjeh je i ovo 2. mjesto, ogroman. Saletu respekt za onaj pokušaj dizanja igrača nakon Kalinićeve trojke.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Ovo što su naši momci uradili je za svaku pohvalu i ponos, ali definitivno mogu bolje, večeras ništa ne ide, jeste da Amerikanci igraju nestvarno ali brate mi fulamo sve živo.... ajde momci, ajdeee

                            Bogdanoviću ljubavi ima li tebe igdje
                            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                            Comment


                            • аууу! Харлем!
                              sigpic

                              Comment


                              • Sikiracije bez

                                Comment

                                Working...
                                X