Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIBA Basketball World Cup - Live thread

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Nema razloga da ne budemo zadovoljni, pobedi se u zube ne gleda





    Vratio se Teo
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • #17
      Pobeda je pobeda, sad egipat nije merilo, sutra vazna utakmica sa francuzima po meni utakmica za 3 a mozda i za 2 mesto, sad odgledati francuze i brazilce bice sigurno dobra kosarka.
      Voleo bih hrvate u osmini-finala kao i pre 4 godine
      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

      Comment


      • #18
        Nema potrebe zaletati se Cleo. Ne znam zašto misliš da Hrvati nisu kadri da odu u polu-finale, pogotovo ako im raspored i žreb ide na ruke. Nalaze se u smešnoj grupi. Jeste, odigrali su očajno i razočarali sve, ali ne znači da će nastaviti tako. U toj grupi B mogu lako biti prvi i da onda sami odlučuju o svom dometu.

        Mi smo s druge strane odigrali koliko je trebalo. Sa pola kapaciteta. Pobeda dobra za ekipu. Čini mi se da možemo do 2. mesta u ovoj grupi. Optimista sam u svim mečevima sem u poslednjoj utakmici protiv Španaca. Ali hajde prvo da vidimo ovaj meč izmedju Francuza i Brazilaca.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • #19
          Nisu me zadivili ni u pripremnim utakmicama a pogotovo sad protiv filipina, koliko sam video njima se sva igra svodi na sarica i bogdanovica a danas je saric odigrao ocajno mislim da je 2 puta napravio faul pri suta protivnika za 3 poena.
          Ne znam mislim da im je jedina sansa da budu prvi u grupi pa da igraju sa cetrvtim iz nase grupe ali mislim da i cetvrti iz nase grupe moze da pobedi hrvate, a ako izgubi sutra od argentine pada u vodu i ta ideja.
          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

          Comment


          • #20
            Ovo je bilo rutinski.Mada, plasim se da Egipat nije merilo.Videcemo protiv Francuza i Brazilaca gde smo.

            Comment


            • #21
              Originally posted by cleoo View Post
              Nisu me zadivili ni u pripremnim utakmicama a pogotovo sad protiv filipina, koliko sam video njima se sva igra svodi na sarica i bogdanovica a danas je saric odigrao ocajno mislim da je 2 puta napravio faul pri suta protivnika za 3 poena.
              Ne znam mislim da im je jedina sansa da budu prvi u grupi pa da igraju sa cetrvtim iz nase grupe ali mislim da i cetvrti iz nase grupe moze da pobedi hrvate, a ako izgubi sutra od argentine pada u vodu i ta ideja.
              Ma teško je uzimati pripreme ko neko mjerilo,odma se sjetim prošle godine kad smo sve tekme izgubili 10-20 razlike,a na kraju umalo osvojili medalju,čak je i početak prvenstva bio isti ko danas,teška blamaža protiv španjolaca,i iščupana pobjeda u zadnjim sekundama protiv Gruzije,od te tekme kao da se nešto premomilo i nanizali 7 pobjeda zaredom,a svaka je bila eliminacijska,jednostavno smo takva ekipa koja može dobiti svakog na ovom prvenstvu izuzev nedodirljivog dvojca,ne znam zašto bi bila glupost da možemo u polufinale,naravno uvjet je 1. ili 3. mjesto u grupi da se izbjegnu Španjolci

              Danas su odigrali užasno ,a sve je počelo kad je nakon 24-9 i prve cetvrtine Repeša izvadio Tomića,Bogdana i Šarića,dosta zabavna utakmica,moram priznati da su mi dosta simpatični ovi filipinci i kako su slavili isto koševe i kod -15 i u egalu volio bi da nekako uspiju proći našu grupu,ali teško

              Comment


              • #22
                Originally posted by Mario Ancic View Post
                Ma teško je uzimati pripreme ko neko mjerilo
                Slazem se. Puerto Rico prije samo 10-ak dana otresao Argentinu u prijateljskoj utakmici(turnir u BG-u), a danas ih u zvanicnom mecu Argentinci bukvalno razvalili.

                Hrvatska bi ranije ovakve meceve mozda i izgubila, dok je sada pokazala smirenost u kljucnim trenucima meca, narocito kod +3 za Filipince u zavrsnici meca.

                Kod Francuza sve sami "fizikalci". Sve i da nisu imali jos par izostanaka, bez Parkera su bas prosjecni. Uzasno netalentovana ekipa kada je ofanzivni dio igre u pitanju. Mucenje je gledati ih.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Mladen View Post
                  Nema potrebe zaletati se Cleo. Ne znam zašto misliš da Hrvati nisu kadri da odu u polu-finale, pogotovo ako im raspored i žreb ide na ruke. Nalaze se u smešnoj grupi. Jeste, odigrali su očajno i razočarali sve, ali ne znači da će nastaviti tako. U toj grupi B mogu lako biti prvi i da onda sami odlučuju o svom dometu.

                  Mi smo s druge strane odigrali koliko je trebalo. Sa pola kapaciteta. Pobeda dobra za ekipu. Čini mi se da možemo do 2. mesta u ovoj grupi. Optimista sam u svim mečevima sem u poslednjoj utakmici protiv Španaca. Ali hajde prvo da vidimo ovaj meč izmedju Francuza i Brazilaca.
                  Ako je ta smješna, kakve su onda C i D

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                    Kod Francuza sve sami "fizikalci". Sve i da nisu imali jos par izostanaka, bez Parkera su bas prosjecni. Uzasno netalentovana ekipa kada je ofanzivni dio igre u pitanju. Mucenje je gledati ih.
                    Zamisli nas bez Teodosica (kod Francuza Parker), Bogdanovica (kod Francuza De Kolo) i bez prva tri centra (Krstica, Raduljice i Stimca) - kod Francuza Noa, Azinsa i Mahinmi. Da li bi ti izgledali kao netalentovana ekipa?

                    Ni Mihael Pjetrus im nije tu...tako da nije ni cudo sto ovako izgledaju.
                    Last edited by Batman; 30-08-14, 18:48.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by cleoo View Post
                      Nisu me zadivili ni u pripremnim utakmicama a pogotovo sad protiv filipina, koliko sam video njima se sva igra svodi na sarica i bogdanovica a danas je saric odigrao ocajno mislim da je 2 puta napravio faul pri suta protivnika za 3 poena.
                      Ne znam mislim da im je jedina sansa da budu prvi u grupi pa da igraju sa cetrvtim iz nase grupe ali mislim da i cetvrti iz nase grupe moze da pobedi hrvate, a ako izgubi sutra od argentine pada u vodu i ta ideja.
                      Hrvatska je loša, ne igrački koliko je igra smješna. Na eurobasketu nas je bukvalno posralo, pa mi smo završili prvenstvo koš razlikom +4 a bili smo 4. mjesto. Svaku utakmicu smo igrali egal jer smo dopuštali protivnicima da se po par puta vračaju kao i danas.
                      Igra ne postoji, sve se svodi na individualna rješenja, pa ako šta god uleti super. Imamo Ukića za playa koji je katastrofa i najgori igrač reprezentacije, jednostavno ne može ništa organizirat a nažalost niti pogodit(poznati floater )
                      Uzeli smo tog Lafayeta na silu a on za sada igra alibi igru. U obrani Tomic kida a mnogi ga kritiziraju zato što ne pruža napadačke partije kao u Barci a ne razumiju ljudi da je tamo drugačiji sistem igre. I još kad dodaš da Repeša nije najsjajniji izbor jer zna srat sa izmjenama i previše rotirat, dobiješ situaciju daj šta daš, pa makar i samo osminu.
                      A u medijima smo već na podijumu.

                      Comment


                      • #26
                        Uzbudljiva završnica u meču Grancuske i Brazila. Pokušavaju Francuzi trojkmama da preokrenu ovo ali ne ide im za sada. možda je ova trojka kasno stigla

                        Ipak Brazilci uzeše pobedu. Iskoristili nekako na kraju slabašnu Francusku ..

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by kreso34 View Post
                          Hrvatska je loša, ne igrački koliko je igra smješna. Na eurobasketu nas je bukvalno posralo, pa mi smo završili prvenstvo koš razlikom +4 a bili smo 4. mjesto. Svaku utakmicu smo igrali egal jer smo dopuštali protivnicima da se po par puta vračaju kao i danas.
                          Igra ne postoji, sve se svodi na individualna rješenja, pa ako šta god uleti super. Imamo Ukića za playa koji je katastrofa i najgori igrač reprezentacije, jednostavno ne može ništa organizirat a nažalost niti pogodit(poznati floater )
                          Uzeli smo tog Lafayeta na silu a on za sada igra alibi igru. U obrani Tomic kida a mnogi ga kritiziraju zato što ne pruža napadačke partije kao u Barci a ne razumiju ljudi da je tamo drugačiji sistem igre. I još kad dodaš da Repeša nije najsjajniji izbor jer zna srat sa izmjenama i previše rotirat, dobiješ situaciju daj šta daš, pa makar i samo osminu.
                          A u medijima smo već na podijumu.
                          A jbg sad,kakve to ima veze,kad su nam samo španjolci stvorili -50 meni je Ukić drag igrač,ali ovo što on igra zadnje vrijeme je užasno,još nam totalno uspori napad sa svojim silovanjem lopte,šteta što ovdje nije Planinić,ali eto on ima pametnijeg posla
                          Mene je razočarao Šarić danas s svojim glupostima,2 puta napravi faul na trojci u zadnjim minutama kao neki kadet ,i onda ispali trojku u prvim sekundama napada normalno prekratku,i za kraj iz kuta jedva dobaci do obruča ,odma se sjetio i 2 bacanja u Beogradu za pobjedu Cibone,koja je oba promašio,očito da i nije baš clutch igrač kakav se nastoji prikazat,bar u našim medijima

                          A i nije nešto Repeša rotirao kad su nam glavni igrači Simon,Šarić, i Bojan odigrali preko 35 minuta,jedino je trebao dati više minuta Tomiću,to mu zamjeram,i to što nije dao bar 5,6 minuta Hezonji,ne vjerujem da bi odigrao lošije od npr. Rudeža

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Mario Ancic View Post
                            A jbg sad,kakve to ima veze,kad su nam samo španjolci stvorili -50 meni je Ukić drag igrač,ali ovo što on igra zadnje vrijeme je užasno,još nam totalno uspori napad sa svojim silovanjem lopte,šteta što ovdje nije Planinić,ali eto on ima pametnijeg posla
                            Mene je razočarao Šarić danas s svojim glupostima,2 puta napravi faul na trojci u zadnjim minutama kao neki kadet ,i onda ispali trojku u prvim sekundama napada normalno prekratku,i za kraj iz kuta jedva dobaci do obruča ,odma se sjetio i 2 bacanja u Beogradu za pobjedu Cibone,koja je oba promašio,očito da i nije baš clutch igrač kakav se nastoji prikazat,bar u našim medijima

                            A i nije nešto Repeša rotirao kad su nam glavni igrači Simon,Šarić, i Bojan odigrali preko 35 minuta,jedino je trebao dati više minuta Tomiću,to mu zamjeram,i to što nije dao bar 5,6 minuta Hezonji,ne vjerujem da bi odigrao lošije od npr. Rudeža
                            Nije u ovoj utakmici, ali Repeša je par naših utakmica za*ebao rotacijama i kada vadi igrača kojeg nosi momentum, i to ne jednom.

                            Hrvatska je u Sloveniji bila prosječna košarkaška repka (statistički 7. od 12. koje su prošle u drugu skupinu) koja je uz puno sreće (koja prati hrabre, a to su naši košarkaši i bili i zato im kapa do poda, ali prve tri pobjede na turniru su dobili s ukupno 7 razlike. Da bi kasnije kroz lakši ždrijeb i koristeći probleme protivnika s formom, ozljedama i uopće igrom, maksimizirala svoj tadašnji potencijal.

                            Što se tiče Hezonje, njega će se još čekat jer se on ne treba kroz reprezentaciju prodefilirat kao igrač, ako uzmemo u obzir da je prosjedio cijelu sezonu, on mora na posudbu ići sljedeće sezone to je jasno ko dan.
                            Last edited by Mrkela; 30-08-14, 19:50.

                            Comment


                            • #29
                              A i sam je priznao da je pretjerao u onome prvome ciklusu od 2005-2009,ovaj zadnji turnir i danas baš suprotno sad premalo vjeruje igračima s klupe,al opet boljeg od njega nemamo(tj. imamo al on je u Valenciji),i zasada on nas je na svakome turniru doveo do četvrfinala,tako da mu ja potpuno vjerujem,kad es sjetim majstora Joke vrankovica,tad su i Finci i BiH bili nepremostivi protivnici

                              Pa jbg trebalo je tu sreču i zaslužit(sjetim se 3,4 puta poraza u QF eura isto u zavšnicama),trebalo je dobit svih 7 mečeva za najslabijeg protivnika u QF,da smo izgubili barem jednu nebi ništa bilo od toga,a i mi smo imali dosta problema s ozljedama na tom prvenstvu Tomas se ozljedio tjedan prije prvenstva,Ukić,Tomić i Žorić igrali pod blokadama cijeli turnir,ova ekipa je puno bolja od prošle,prije svega jer je Šarić puno napredovao,i nebi si trebala dopuštati ovakve tekme ko danas,al opet desi se prva je tekma,a i filipinci je srao šut pogotovo one trice preko ruku ,sutra ćemo sve znati što možemo očekivati od prve prave tekme,nadam se pobjedi,ali neće bit lako

                              Comment


                              • #30
                                Ljudi, ovo je tema za uživo komentarisanje utakmica. Molim vas da svoj razgovor preselite u drugoj temi.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X