Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "naš drug Vidić"
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Smeta mu što se u Italiji simulira, to ga zajebalo u ovoj situaciji.

      Comment


      • Inter je nekako došao do 2 gola! Vidićev poništen zbog lošeg pozicioniranja Osvalda ali zato Kovačić vuče Inter!
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Po meni sumnjivo poništen gol Ikardija, posle Palermo imao dobre šanse i na kraju Sorentino spašava svoj klub u 94. minutu.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Ono od sinoc je potpuna katastrofa. Slobodno mogu da kazem da je to najruzniji mec Intera u istoriji a takodje I najruzniji stil igre koji sam video svojim ocima (inace sinoc sam po prvi put u zivotu pomislio da su slepi ljudi najsrecniji na svetu). I da dam jedan argument za to… Sticajem okolnosti posto sam u Zurnalu, slali su me da gledam sve I svasta, utakmice tipa: Palilulac – Vrcin, BASK – Sindjelic, GSP Polet – Dorcol I niko nikada nije onako u kontinuitetu slao duge lopte kao Inter sinoc. Za sve je kriv Macari kojem je Ranokija plej, decko je poslao 10 lopti u vis ni jedna jedina stigla do Osvalda I Ikardija nije. Guarin mrtvi prodaje x lopti po zemlji direktno u noge igraca Palerma, bekovi samo u defanzivi, I to ne mogu oni da igraju nasumice tako vec postuju dogovor iz svlacionice. Znaci ne moze stoper na svoju ruku da odigra 15 prenosnih lopti ako mu to trener nije rekao. Nebitno sto je Vidic kiksnuo pa da ti to kao poremeti koncepciju, mi nismo imali sansu za 90 minuta. Srecno dat gol, jedan prolaz I sut mrtvog Guarina I ono sa Osvaldom u 94. bi bila velika nepravda Univerzuma, Boga I ostalih sekti. Da se razumemo, bio sam nalozen na tu pobedu neverovatno jer sam na trenutak pomislio da je taj Napoli raspad, da Milan nece moci u kontinuitetu dobro da igra, da Fiorentina nema karakter I da Inter moze do treceg mesta na kraju sezone. Posle ovakve partije ne da sam razocaran I krivo mi je mnogo sto se ponadam kao poslednji majmun da bih odgledao onakvu igru…to jest nije ni igra nego sramna taktika Macarija. Bolje I da se izgubi ali da se vidi neka akcija, neki pokusaj da se odigra da se da gol, da se krene sa vise igraca napred a ne ovako ziheraski da se na 1 1 branimo sa 10 igraca. Kakva je laz ono sinocnje ubacivanje Palasija I Hernanesa a napolje Kovacic I Zuan satro igra se 4-3-3 kao juri se rezultat hahahaha pa od tog trenutka Inter ni loptu nije imao, tacno se vidi da je on to povrsno spremao na pripremama I da ne zna nista drugo sem postavke 3-5-2 I da prodaje maglu na osnovu onog odlicnog trija Hamsik - Laveci – Kavani. Predobar covek Macari mnogo ga volim ali je kao trener poslednje smece I bilo bi lepo da ga do zime oteramo jer ovo nikuda ne vodi. Dobijacemo mi utakmice, nesto ce na ime I na misice da se dobije ali ovo od sinoc je sramno. Koliko laze statistika 13:3 Inter sutirao I sad da neko pogleda samo flashscore rekao bi ,,u uu jbt egal mec, napadao I Inter imao preko 500 pasova jbg 1-1 nisu imali srece’’ hahaha a Palermo kad god je napao, napao je planski vidis da hoce ljudi da odigraju, precku da ne spominjem…eee to najvise boli, da jedan Inter odigra ruznije od Stouka za vreme Pjulisa (sto I nije bio ruzan fudbal nego jednostavno takva filozofija koja je donosila rezultate, tako je selektovana ekipa da bi se igralo na taj nacin) forsira covek Ranokiju da odigrava duge lopte I ajde da to prodje pa da kazes ,,ako neka ih, ako ce da daju gol ili udju u sansu na taj nacin nema veze’’ nego ne, ne prolazi nikako I on kao pored aut linije pokazuje igracima da smire igru na 1:1. I na sve to dodje I licemerno izjavi posle meca ,,Sve smo pokusali, falio nam je zavrsni pas I bilo je sansi na obe strane ali nismo uspeli da postignemo gol koji smo zeleli. Rastemo kao tim, mi znamo da smo Inter I sta se ocekuje od nas. ’’ PA SRAM TE BILO DA TO IZJAVIS… koje bre sanse, koji zavrsni pas ti falio, kakav gol alooooo.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • vidi covek Bonuci salje te dubinske dosta uspesno pa ajde i on da proba sa Andreom

              bice tu grcevite borbe za Evropu, ne govorim za Inter vec za sve ostale osim Juvea i Rome koji mislim lagano idu na 1-2 ove sezone... preostala mesta gadjaju Milan, Inter, Fiorentina, Napoli, bice tu guzve, bice tu dobre borbe cak i za to 3. mesto ali ne zato sto su ostali kvalitetni vec samo zato sto Rafa kanalise sa Napolitancima, ali neka samo nek se igra

              Menez inace najverovatnije propusta mec protiv Empolija iz mera predostroznosti zbog bola u butnom misicu nakon utakmice u subotu, tako da se ocekuje Tores od samog starta a najavljen je i Van Ginkel kao starter umesto Polija ili Muntarija
              Last edited by Miletić; 22-09-14, 14:09.
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Joj krv ti krvavu, kevi mi danas rodjendan a prva misao sa kojom se budim je scena kad Ranokija odigrava 82 prenosne lopte, ljudi ja bih voleo ako je neko gledao mec sinoc da podeli utiske sa mnom. Evo npr Krle da napise sta je gledao sinoc? Bez preterivanja ja jos ne verujem sta sam gledao.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Joj krv ti krvavu, kevi mi danas rodjendan a prva misao sa kojom se budim je scena kad Ranokija odigrava 82 prenosne lopte, ljudi ja bih voleo ako je neko gledao mec sinoc da podeli utiske sa mnom. Evo npr Krle da napise sta je gledao sinoc? Bez preterivanja ja jos ne verujem sta sam gledao.


                  Imao sam i ja nekada takve kosmare, Grigera i Molinaro u glavnoj ulozi, a tek Poulsen kad dodaje igracu koji se zagreva kraj aut linije

                  Comment


                  • Nisam gledao utakmicu , a ako naletim negdje da je skinem pogledat cu obavezno , onda cu znati o cemu se radi.

                    Spoiler
                    Condi brate ne daj se Rosso je uz tebe!

                    Comment


                    • Stvarno je utakmica za anale, imace cela na jutjubu sigurno, evo pogledaj pred spavanje jedno vece i reci mi da li si gledao losiji fudbal jedne ekipe ikada!
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Ako naletis negdje , spremi mi link na pp.

                        Brate zar je toliko lose bilo da mi pises da nisi losiji fudbal gledao.
                        Last edited by Rossonero; 22-09-14, 15:09.

                        Comment


                        • Bez preterivanja brate, ajde sto je rano primljen gol ali bas zbog toga nije smeo da odigra onako. Sramna partija evo svega mi, 90 minuta nicega, pricam samo o Interu.

                          Cim izadje tekma saljem ti
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Joj krv ti krvavu, kevi mi danas rodjendan a prva misao sa kojom se budim je scena kad Ranokija odigrava 82 prenosne lopte, ljudi ja bih voleo ako je neko gledao mec sinoc da podeli utiske sa mnom. Evo npr Krle da napise sta je gledao sinoc? Bez preterivanja ja jos ne verujem sta sam gledao.
                            Videli smo ono što svi znaju, Macari je jednodimenzionalan trener koji zna da igra samo sa svojim bekovima. Može da ti napravi strašnog beka od običnog duduka.
                            Da je reprezentacija Italije u fudbalu kao SAD u košarci, pa da onda uzme Konte Macarija za jednog od pomoćnika koji bi bio zadužen samo za bekove, 100% bi uzeli SP 5. put.

                            Hteo je da pokaže Tohiru kako zna i sa četvorkom u odbrani ali ono sinoć je bilo očajno, 3 gola smo mogli da primimo.

                            Nisu svi Sasuolo, tj. Di Frančesko, ovo je klasična italijanska taktika koju Valter isto tako dobro poznaje al' ne zna protiv nje! Bitno mu je ne primiti gol, 9 igrača iza lopte. Protivnik se povuče ti ne znaš kako da napadneš, forsiraš preko svojih omiljenih bekova, duge lopte štopera, ne zna da iskoristi sredinu kao Montela na primer. Iskače Kovačićev talenat i to ga spašava.

                            Ali pazi šta ti govorim, Inter je 3. na kraju! Granitna odbrana sa Handom, Vidićem, Žuanom, Medelom, M'Vilom plus budući igrači Reala i PSŽ-a Kovačić i Ikardi. Ernanes i Palasio kad tad moraju ući u ritam, sirovina Guarin daje još neki gol, Osvaldo isto ide 10-15 golova. Ne može Valter toliko da usere ovaj tim, ne može... A sigurno najjači tim Intera u poslednje 3 sezone.

                            Mislim realno je 4. mesto ali Napoli poklanja 3.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Krle brate najgore od svega sto ni sa bekovima ne igra vise covek, sta je ono bilo preksinoc vasiono sveta? Necu da budem debil i da vise mracim toliko ali bas me za srce ujeo kako je sramno odigrao na Siciliji. Najvise bih voleo da budemo 3. na kraju ali evo mozemo ti i ja da se kladimo tipa nesto simbolicno da od toga nema nista. Napoli ce pre ili kasnije da uhvati zalet a mi cemo da odigramo toplo hladno. Evo jedva cekam sutra Atalantu da vidim na sta ce da lici.

                              I ako hoces nekog da uvredis pitaj ga ,, Koliko si jadan od nula do Fredi Guarin? ''
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment




                              • GdS
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X