Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idemoo!!!

    Milan: Abbiati; Abate, Alex, Zapata, De Sciglio; Poli, De Jong, Muntari; Honda, Menez, El Shaarawy

    Milan bench: Diego Lopez, Agazzi, Armero, Bonera, Rami, Essien, Saponara, Van Ginkel, Bonaventura, Niang, Pazzini, Torres

    Fiorentina: Neto; Tomovic, Savic, Rodriguez, Alonso; Kurtic, Borja Valero, Aquilani; Mati Fernandez; Cuadrado, Babacar

    Fiorentina bench: Lupatelli, Tatarusanu, Badelj, Basanta, Paqual, Joaquin, Richards, Marin, Lazzari, Ilicic, Bernardeschi, Vargas

    Comment


    • Mazari u svom stilu do pobede
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Mazari u svom stilu do pobede
        Imali smo milion sansi ali dzaba sve to kad je ladnije od leda Cezena sa igracem manje stvorila dve tri prilike. Treba da bude sramota Macarija sto brani sam sebe i hrabri se recima ,,Kad god sam bio u teskoj situaciji izvadio sam se'' . Nema ti prijatelju moj vadjenja iz ovog kanala, igramo kao mali klub. Kao da smo Verona.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Ma kad sam rekao u svom stilu mislio sam ono 1-0,tj kao i vecina Italijaan daj gol i cuvaj rezultat
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Brat moj od tetke.

            [VINE]OMBO69n9B5P[/VINE]

            Nisam sinoć stigao da pohvalim Iliču majstora velikog, sramota za Montelu što mu igra onaj babum Babakar a na fosni mu sedi onakav otac, toliko.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Brat moj od tetke.

              [VINE]OMBO69n9B5P[/VINE]

              Nisam sinoć stigao da pohvalim Iliču majstora velikog, sramota za Montelu što mu igra onaj babum Babakar a na fosni mu sedi onakav otac, toliko.

              ne kontas brate to je bio povratni pas nije mu se svideo centarsut
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • On je ovo hteo da uradi,tako da nema razloga smejanju
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Kako bi ga samo Ibra smestio u toj situaciji
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Pa nećemo baš da poredimo Ibru i ovog Toresa iz kanala Dunav-Tisa-Dunav.

                    Comment


                    • ne poredim ih, samo izrazavam zaljenje kad se setim koga smo imali u ekipi i gde bi zavrsila ta lopta da je tu a koga sad imamo i kakav potez je napravio

                      bar necemo morati da brinemo ako se pojavi neki dron iznad San Sira jer uprava Milana ozbiljno razmislja o Stefanu Mitrovicu, kao i o pozajmici Iljaramendija koji je visak u Realu
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • 9. kolo Serie A

                        Spoiler


                        Tabela Serie A

                        Spoiler

                        Comment


                        • Originally posted by Miletić View Post
                          ne poredim ih, samo izrazavam zaljenje kad se setim koga smo imali u ekipi i gde bi zavrsila ta lopta da je tu a koga sad imamo i kakav potez je napravio

                          bar necemo morati da brinemo ako se pojavi neki dron iznad San Sira jer uprava Milana ozbiljno razmislja o Stefanu Mitrovicu, kao i o pozajmici Iljaramendija koji je visak u Realu
                          Kad smo kod drona, mali off

                          http://www.kurir-info.rs/sport/fudba...clanak-1599988

                          Comment


                          • Bezi bre Dodo od te lopte kako nije sramota da izvodi prekid sta je ovo bezi bre Dodo...

                            Zeman nadire 1-0
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Bravo majstore!

                              [VINE]OMI6ZrpFg7v[/VINE]

                              Comment


                              • Kuzmanović za malo da da gol za Inter protiv Sampdorije. Ovo je za nas najinteresantniji meč večeras, Vidić i Kuzmanović protiv Mihajlovića.

                                Last edited by White Hart Lane; 29-10-14, 22:24.

                                Comment

                                Working...
                                X