Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta za Strotmana,tek sto se oporavio od povrede,valjda nije opet ozbiljnija povreda.
    Ocekivani remi Viole i Rome,ode Juve na +7
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Uzima Veseli lagano titulu, to dovoljno govori... tuga koliko taj tim odskace od ostalih kad ih jedna neznalica rutinski vodi do Skudeta, a kad se setis da taj isti tim nista ozbiljno ne moze da napravi u Evropi... gde je Serie A
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Originally posted by Miletić View Post
        Uzima Veseli lagano titulu, to dovoljno govori... tuga koliko taj tim odskace od ostalih kad ih jedna neznalica rutinski vodi do Skudeta, a kad se setis da taj isti tim nista ozbiljno ne moze da napravi u Evropi... gde je Serie A
        Top16 za sada...

        Comment


        • Nisam nista lose mislio na racun Juventusa, samo da docaram koliko su jaci u odnosu na ostatak lige a opet koliko su kao takvi slabiji od top timova poput Reala, Barselone, Bayerna, Chelsea odnosno timova sa ambicijama osvajanja takmicenja sto govori da tesko da mogu bilo sta da urade u LS, svima je to jasno pa i najvecim optimistima, sto se mene tice samo hrabro pa dokle doguraju

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Da li se sudi ofsajd pri ovakvim situacijama?Ja bih rekao da se sudi uvek,a ovde je Iguain bio u debelom ofsajdu.

            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Samo Gonzalo ove sezone,samo on i nista vise brat moj
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Ako je Higuain, u trenutku Callejonovog suta, bio u ofsajdu i onda se aktivirao nakon odbrane golmana, to je ofsajd i uvek se svira.

                Comment




                • ovo je bukvalno stotinka pre suta, lepo sam uhvatio i vidi se da je igrac Djenove u sesnaestercu (najdalji) dok je Iguain izvan istog
                  Attached Files
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Nzm za gol Iguaina, ali greši se naveliko svuda, i Empoliju je danas sviran nepostojeći penal kao primer.

                    Comment


                    • Diskutabilan je penal isto tako,ali je i Roncaglia morao crveni da dobije prije toga...otac na ljeto mora da ode iz ove zabokrecine
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by Miletić View Post
                        Nisam nista lose mislio na racun Juventusa, samo da docaram koliko su jaci u odnosu na ostatak lige a opet koliko su kao takvi slabiji od top timova poput Reala, Barselone, Bayerna, Chelsea odnosno timova sa ambicijama osvajanja takmicenja sto govori da tesko da mogu bilo sta da urade u LS, svima je to jasno pa i najvecim optimistima, sto se mene tice samo hrabro pa dokle doguraju

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
                        Uf preskoči te, nenamerno, top8 Juve na planeti zemlji, ako je to malo, onda ok.

                        Takođe, se ne slažem da nas je Čelzi nešto spektakularno bolji, takođe ni ova Barsa danas.

                        Comment


                        • Originally posted by Miletić View Post


                          ovo je bukvalno stotinka pre suta, lepo sam uhvatio i vidi se da je igrac Djenove u sesnaestercu (najdalji) dok je Iguain izvan istog
                          A evo lepo si uhvatio,meni je delovalo kao ofsajd,u opste nisam primetio ovog igraca sto je hteo da blokira Kaljehona
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Mnogo meni drago kad sudija ovako kiksne za ove "kukavice" za Rafu i , msm da ovakav penal Juventusu u istoriji nije dosuđen.

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Uf preskoči te, nenamerno, top8 Juve na planeti zemlji, ako je to malo, onda ok.

                              Takođe, se ne slažem da nas je Čelzi nešto spektakularno bolji, takođe ni ova Barsa danas.
                              nije malo narocito ne iz mog ugla simpatizera Milana, mogu samo da mastam o tome sada ajde da probam opet da objasnim moju poentu... Realno, ali sasvim realno i objektivno, Juve je jak tim ali nije u najuzem krugu favorita za osvajanje LS, polufinale plafon domet iako je dvomec jako zeznut format i svasta moze da se desi... e sad kada klub iz Italije tesko da moze vise od toga u Evropi, a pritom u Italiji gazi sa lakocom, ne mozes a da se ne zapitas koliko je liga zapravo u krizi

                              jedino da dr Pogba preuzme stvar u svoje ruke i proseta se do trofeja sam ni Alegri ne bi mogao da ga spreci, osim ako ga ne izmeni
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Koliki otac moras biti da budes 2. strelac lige a ne oznojis se maltene citave sezone.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X