Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je ovo, cak se ni Matrix ne cima da udje da igra?

    Zna li se razlog zbog cega se Anduhar ustalio na golu Napolija?
    Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

    Comment


    • https://vine.co/v/eq6ubilpb2n

      Sprda se bratic sa njima
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Какав мајстор Стураро!
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Sto bi reko Brajki igraciste

          Comment




          • Cekaj cekaj mi se sprdamo sa drugom postavom,jos kvota bila 3 jedno vreme na Juve
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • [VINE]eq6TJY7VwIU[/VINE]
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Cigani Napolitanski,nismo ih pustili da pobede pa im krivo
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Derby della capitale ocajan 70 minuta,na kraju boom.Lose su odigrali i jedni i drugi,Lazio me razocarao,morali su ovo da dobiju a odigrali ispod svakog nivoa.Roma direktno u ls,poslednje kolo Napoli-Lazio,tri boda je trenutna razlika.

                  Comment


                  • Ofsajd za 1-2?
                    Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                    Comment


                    • Msm da je odgovor negativan.

                      Comment


                      • Ako pobedi napoli jer onda oni idu na 3 mesto?

                        Comment


                        • Originally posted by dzoker View Post
                          Ako pobedi napoli jer onda oni idu na 3 mesto?
                          Da,Napoli je dobio u Rimu 1:0

                          Comment


                          • Originally posted by dzoker View Post
                            Ako pobedi napoli jer onda oni idu na 3 mesto?
                            Idu zbog boljeg medjusobnog skora.
                            Steta za Lazio ali u vidnom su padu forme u poslednje vreme,jednostavno nisu smeli da izgube od Intera kuci,plus nereseno sa Atalantom pre toga,steta zaista,kao da ih je presekao onaj poraz od Juventusa posle serije pobeda.Nadam se da mogu u Napolju uzeti bod,vise bih voleo da gledam Lazio u LS nego Napoli.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Ide Lacio na 3. mesto ako izgube od Napolija. Znači ako Lacio izgubi na toj utakmici naizgled odlična sezona će se pretvoriti u očajnu. Biće to utakmica sezone.

                              Iturbe i Jang Mbiva strelci za Romu, Đorđević za Lacio.

                              Kakva je mašina Najngolan to nije normalno! Od ulaska Pjanića Roma je počela da stvara šanse, i on je učestvovao kod oba gola. Doneo prevagu, reklo bi se.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Idu zbog boljeg medjusobnog skora.
                                Steta za Lazio ali u vidnom su padu forme u poslednje vreme,jednostavno nisu smeli da izgube od Intera kuci,plus nereseno sa Atalantom pre toga,steta zaista,kao da ih je presekao onaj poraz od Juventusa posle serije pobeda.Nadam se da mogu u Napolju uzeti bod,vise bih voleo da gledam Lazio u LS nego Napoli.
                                Dobro oni igraju. I večeras i protiv Juventusa u finalu su bili solidni. Protiv Intera nisu imali sreće, dva crvena su dobili. Ne bih rekao da su u lošoj formi, težak raspored su imalo pred kraj sezone. Surova je ovo igra.

                                Comment

                                Working...
                                X