Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Sprda se decko
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment




      • Svaka cast Storari
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by Il Capitano View Post
          Sad kad vidim Matri je simulirao penal, bio je kontakt što je evidentno ali je Matri ostao na nogama i potom je pao naknadno. Ali ne može se toliko zameriti sudiji, možda ovom pored gola ali takva je bila cela situacija gde štoper juri napadača i onda start sa leđa i sudija malo i refleksno pokazuje na penal...

          Handanoviću možda i glava nije na mestu jer je blizu odlaska iz kluba pa mu se ovo desilo. Početnička greška ali reakcija Morate posle gola VRH

          Pokazao je Juve moć i sa drugim timom mada realniji je bio remi po šansama.

          Juve mi se sviđa što ima prave box2box igrače na sredini. A Inter prvo dovodi Gargana pa onda Medela kao najveći letnji transfer koji je naravno očajan. Probao je i Juve tako pre sa Felipe Melom pa znamo kako je prošlo. Alan iz Udinezea bi legao samo tako pošto ume i da povuče malo napred...
          Glup Vidara kao točak, smem ruku da stavim pod sekiru da bi vrljavi Matri ono ne bi realizovao, a i kako ih ostavi čovek u trku kao na motoru, dakle Interovi štoperi druga klasa, spori, tromi, tanki sa intelektom...iako volim Vidaru ko sina, prošlo je njegovo najbolje. Da se vrati čovek u Zvezdu i da završi karijeru kako ju je i započeo, kao gospodin.

          Inače, Alvaro otac fudbala, dogodine kad spoji Max gore tri napadača, kao što najavljuje, Teveza - Kavani- Alvaro Otac Morata, pa to nema jače.

          Comment


          • Ocito je da se ovaj Berardi pali na Milan jer samo njima zna zabiti..

            Comment


            • Ima covek pik na Milan,prosle sezone 4 gola,za sada 3.Inace kakva glupost Bonaventure,ne pamtim kada sam video takvu reakciju.

              Comment


              • Originally posted by Brajkula View Post
                Glup Vidara kao točak, smem ruku da stavim pod sekiru da bi vrljavi Matri ono ne bi realizovao, a i kako ih ostavi čovek u trku kao na motoru, dakle Interovi štoperi druga klasa, spori, tromi, tanki sa intelektom...iako volim Vidaru ko sina, prošlo je njegovo najbolje. Da se vrati čovek u Zvezdu i da završi karijeru kako ju je i započeo, kao gospodin.
                Sta ga volis decko kapija pretrcim ga ja kad 'oces, zamisli klub u kojem ti stopere igraju Ranokija i Vidic. A sto se same tekme tice Juventus dokazao onaj sampionski DNK o kom je pricao Konte 8 miliona puta. Po sansama trebalo je laganih 3 razlike za Inter, ali nemas nikog ko ima muda da pregazi rezervnu ekipu ovih tvojih finalista
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Vala je Inter trebao da pobedi, msm bili su bolji kako god da okrenes. A pritom pimili glup gol, plus penal.

                  I morao je Inter pobediti, jer ne bih da gledam Genovu, umesto Intera, u LE.

                  Comment


                  • Pa sta bi Djenovi sa licencom za Evropu...cim oni ovako kidaju i trpaju Atalanti 4 komada mora da je to gotovo. Imamo u 2 kola njih gostovanje i Empoli kuci mada meni iskreno to lazno takmicenje ne predstavlja nista nego eto cisto zbog igraca malo da vide Evropicu, par novih hotela i tako to. Ekskurzija
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Igrati protiv evropskih ekipa tj ekipa van svoje drzave je uvek na ceni. Plus preko LE moze se doci do LS.

                      Comment


                      • OK to za naočare, nego mislio sam na ovu zakasnelu reakciju kao da je neki bag na PES-u... Svi već primetili da je gol, dižu ruke juventini a Morati ništa nije jasno i onda odjednom kreće veliko slavlje... xD

                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • A Pogbinja napadaju 4 igraca
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Lacio ako proda Andersona i udje u LS napravise pare za narednih 5 godina
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Lacio ako proda Andersona i udje u LS napravise pare za narednih 5 godina
                              Ako prodaju Andersona, garant ispadaju u grupi.
                              Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                              Comment


                              • Ma ne smeju da ga prodaju jos uvek, on ce tek da vredi. Next big thing in football

                                Comment

                                Working...
                                X