Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za repku na 10 nije bio dobar,ali iza njega igrali ispodprosjecni igraci pa se i ne cudim...4-2-3-1 je zakon,eto bas tako kako si ti napisao

    Ljajic meni isto pojaca ekipu cesto kad izadje(mada ima znanje normalno,ali za moj ukus previse pegla i egoistican je igrac) bez obzira na eto dobru formu trenutno.To sto govoris za Pjanica i Tottija jeste tako sada,ali ako se sjetis pocetka sezone nije bilo tako uopste.Slozio bih se s onim sto je rekao komentator maloprije na AS4,a to je da je Roma bas pala nakon sto ih je Bayern nagazio.Pa sjecamo se svi kako su lijepo igrali protiv Citya u Engleskoj,milina igrali i Miralem i Francesco i odlicno bilo.DDR isto vec neko vrijeme nista ne pomaze ekipi,postao je beskoristan nekako
    Last edited by AK47; 02-03-15, 22:24.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Imaš pravo. Koliko god Ljajić golova davao, beskoristan je. Solidan build up play igrač protiv ovih malih klubova. IturbO brat uđe, digne i ekipu i publiku na noge. Uvek pre Ljajića. Žervinjo se isto uklopio u trenutno sivilo ekipe. A De Rosija su stigle godine, vidi se da čovek ima znanje, lepo igra sa obe noge, ali stigle ga godine telo ne može da mu izdrži, prolaze igrači pored njega kao pored čunja.

      Dobro danas odigrali štoperi, da ih ne zaboravim. Manolas imao vrhunsku partiju.

      Comment


      • Ma trebao bi DDR da ima jos jednu,dvije sezone fine da odigra jbt nije jos ni 32. napunio,a djeluje kao da ga je zivot pregazio.Nekako se u tim defanzivnim zadacima trudi da igra snagom,a ne mozgom kao Alonso recimo koji je i stariji od njega dvije godine.Nije glup De Rossi,ali nekad igra i ponasa se kao da jeste...

        Ono sto je najtuznije je da je Cholebas placen milion eura valjda jedan od najboljih bekova ove lige,to je bas zalosno
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Dobar je Holebas. Borben, dobar u defanzivi a zna i napred da krene. Ima i dobar centarsut. Ali nije on materijal za prvi tim za ekipu koja cilja Skudeto. Kao bekap odličan.

          Comment


          • Po meni je onaj Mbiwa tezak panj,juce imao ispada dosta.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Po meni je onaj Mbiwa tezak panj,juce imao ispada dosta.
              Istina, nisam gledao mnogo utakmica Rome ove sezone, ali kad god sam gledao, taj Mbiwa je nesto zeznuo. Ima retko glupe poteze, bez imalo razmisljanja....
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Comment


                • Kakvi bogovi igre fudbalske

                  Last edited by Brajkula; 03-03-15, 19:21.

                  Comment


                  • Serie A

                    Parovi 26. kolo

                    Spoiler


                    Serie A

                    Spoiler
                    Last edited by Rossonero; 06-03-15, 11:46.

                    Comment


                    • Prvi gol Eto-a za Sampdoriju i rutinska pobeda od 2-0
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • 'ajmo Verona, zadajte poslednji udarac Inzagiju
                        www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                        Comment


                        • Kakav gol je Milan primio? Odneo mi tiket u 96!
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Smesan gol. Visoka lopta u 'bunar', u skoku ispadaju 2 igraca Milana i Lopez ostaje 1 na 1, i rutinski resava...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Topdzija View Post
                              Kakav gol je Milan primio? Odneo mi tiket u 96!

                              Comment


                              • Smejurija, ali rutinska zavrsnica. Skenjao frajer iz Verone vece navijacima Milana, meni i grande Pipu.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X