Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Što se gola tiče.

    Šta reći o meču, egal, šta znam...

    Najcrnje je što je situacija danas takva da nakon prošle sezone smo u liku Rome videli konkurenta Juventusu u borbi za Skudeto, ispade na kraju prividnog konkurenta, nakon ove opet ne vidimo naredne godine nikoga ko bi mogao da proba da zameni Juve na tronu....

    Videćemo šta nam prelazni rok donosi....

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Idu zbog boljeg medjusobnog skora.
      Steta za Lazio ali u vidnom su padu forme u poslednje vreme,jednostavno nisu smeli da izgube od Intera kuci,plus nereseno sa Atalantom pre toga,steta zaista,kao da ih je presekao onaj poraz od Juventusa posle serije pobeda.Nadam se da mogu u Napolju uzeti bod,vise bih voleo da gledam Lazio u LS nego Napoli.
      Napoli generalno ne gotivim, ali voleo bih da ih vidim u kvalifikacijama zbog Mihe da se vidi koliko vredi i da li je kalibar za takve klubove.Nije sada da sam klasican bandwagoner koji navija za Srbe.Stavise, pre bi se reklo da je suprotno.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post


        Što se gola tiče.

        Šta reći o meču, egal, šta znam...

        Najcrnje je što je situacija danas takva da nakon prošle sezone smo u liku Rome videli konkurenta Juventusu u borbi za Skudeto, ispade na kraju prividnog konkurenta, nakon ove opet ne vidimo naredne godine nikoga ko bi mogao da proba da zameni Juve na tronu....

        Videćemo šta nam prelazni rok donosi....
        Sa ovim iskorakom u LŠ, profitom od oko 300 miliona ove sezone, sa svim pojačanjima, Juve će da postane ono što je Bajern u Nemačkoj.

        Comment


        • Poruka od Princa iz Rima!

          Francesco Totti poslao je zanimljivu poruku na kraju meča Lazija i Rome.
          Last edited by Rossonero; 25-05-15, 19:36.

          Comment


          • Originally posted by HeadBurn3r View Post
            Dobro oni igraju. I večeras i protiv Juventusa u finalu su bili solidni. Protiv Intera nisu imali sreće, dva crvena su dobili. Ne bih rekao da su u lošoj formi, težak raspored su imalo pred kraj sezone. Surova je ovo igra.
            Pa bas se sjetim tog poraza od Napolija.Zgazio ih Lazio naprosto,ali izgubili 0:1 na kraju...nekako su naivna ekipa

            Mire prvi asistent Kalca,jedan od prvih bolje reci
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Napoli’s Miguel Britos has been handed a three-game ban for headbutting Juventus striker Alvaro Morata.
              Spoiler

              Comment


              • 10 trebao da dobije,kreten
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Iznenadio bih se ako se realizuje ovaj transfer.Inter jeste veliki klub,ali ne igraju evropu,pitanje i primanja kakva ce ponuditi,problemi sa FFP.Verujem da ima ozbiljnije ponude Kondogbia,jedino ako dovedu jos koje ozbiljnije ime pa ga privuku nekim projektom i planom koji bi ostvarili kroz par godina.

                    Comment


                    • Kakav crni FFP odavno provaljeno da se radi o promašaju. Po mom skromnom mišljenju realno je smor igrati za Monako, osim što si dobro plaćen fudbaleru taj klub ne pruža mnogo, utakmica kao pozorište tamo, a to vremenom igrača smori, pogotovo kada ode na neko gostovanje tipa St.Etijenu pa vidi kako grmi seva i vreme se menja, ili preko grane Seltiku, Napoliju, Borusiji npr.

                      Otac svega sledi na slici

                      Comment


                      • [VINE]https://vine.co/v/ehu6HPwtxKa[/VINE]

                        Joj golcine Pereyre
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Nestvarno kako se svaki igrač razvije kod nas (sem Ogbone )

                          Comment


                          • Luka Toni najbolji strelac lige sa 38 godina
                            Promasi Karlitos penal,sreca da je promasio danas u nebitnoj tekmi nego protiv Reala
                            Pepe u svom stilu i primamo ga na kraju ahhaha
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Nisam video kraj tekme, izgleda da sam propustio bas zanimljiv deo Pepe u poslednjoj tekmi, u kojoj je igrao, napravi crveni

                              Comment


                              • Cekaj ide u penziju Pepe? Nisam znao...
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X