Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Juventus je na dosadasnje 4 odigrane utakmice u svim takmicenjima dozvolio protivnicima samo 7 suteva na gol Bufona,neverovtan podatak
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Kasano
      Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

      Comment


      • Auuuuu , kako igra Parma drugo poluvrijeme , kakva timska igra , perfekcija ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Perin 0 - 0 Lazio za sada
          Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

          Comment


          • http://www.rezultati.com/utakmica/Qm...ika-utakmice;0

            I na kraju Djenova pobedi.

            Roma izgleda rutinski sa Kaljarijem.
            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

            Comment


            • Strama sa svojom omiljenom 4-3-2-1 pobedjuje Rafu.
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Bravo Stankovic Dejane ajmo sad da ne odigramo kao sise da se zatvaramo na Siciliji nego da dobijemo to 2 nula i da se vratimo avionom kuci razume se!
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • A i taj Rafa zakanalisao, videlo se to još u pripremama, posvađao se sa pola tima bio, sad mu se eto vraća, plus Iguain ekvivalencija za 40 miliona ne zna gde je konja svezao, zaboravio i to je to, puni plašljivi Strama, evo pušta suzu kao pesnica uplašio se pobede.

                  Comment


                  • sta je ovo.jpg

                    Sta je ovo ljudi
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ništa ćelav čovek Osim ako nije fotošop neki, neka prevara da se zabavljamo malo

                      Comment


                      • Avionom za sat i po

                        Spoiler


                        Strama ziheraš stari. Uživa u ovakvim mečevima. Emotivac!

                        Ponovo se vraćamo na legendarnu Renco Barberu. Inter posle 2 vezana poraza mora da dobije napokon ovde.

                        Samo da Zamparini bude blag prema Jakiniju pa da ga vrati u 10. kolu pa onda opet u 31.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Kako ovo vaše nesuđeno pojačanje časti Montelu i nebeski fudbal, lako



                          mnogo velika šteta što taj Montela nema još tri zveri u ekipi da napada skudeto, da pumpa redom, da pravi tenziju.

                          Comment


                          • Ako misliš na Kurtu, nijesam čuo ništa o Interu vezano.

                            Guarin se polako integriše ponovo u ekipu, u LE je bio i kapiten, čisto da pokažemo kao da računamo ozbiljno na njega a naravno da se čeka bilo koja veća ponuda od nekih €12m, za direktnu kupovinu naravno.

                            DD golom protiv Dnjepra obezbedio mesto startera večeras. A još čekamo najboljeg igrača prošle sezone, El Trenza-u Palasija. Nadam se da su mu prijala 2 meseca pauze pošto je bio mrtav na SP.
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Jbt nzm ja da li sam ja to pobrkao, vi ili Milan

                              Comment


                              • Sa igračima iz Kalča, uglavnom su to bili Behrami, Bonaventura i pomalo Ćerći.

                                A uskoro ako usvoje ovo pravilo (što ja verujem da će doći do toga) moraće malo više da se dovode Italijani. Mislim na pravilo da će morati 4 domaća igrača da budu na terenu.
                                Baseli iz Atalante se već pikira, a i realno ne vidim koliko bi on bio lošiji od Kuzmanovića recimo.
                                Last edited by Il Capitano; 21-09-14, 19:40.
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X