Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Mrtvi Guarin mrrrrrtvi covek dade gol noga mu otpala. Opet loto, daj da damo 10 daaaj 10 da se zezamo!

    Delic ovakve agresivnosti i bicemo 3. na kraju ajde breeee ajde <3

    Pozdravite Brajkulu kad ga vidite i recite mu da ga Kovacic gotivi.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • #62
      Samo kad sam ja igrao keca na Napoli danas, a oni gube kuci od Chieva. Najodvratnija ekipa u ligi ovi Napolitanci, koliko puta sam prosle sezone puko na njih na tiketu na ovakav nacin i nikako da izvucem pouku.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • #63
        Originally posted by Condition23 View Post
        Mrtvi Guarin mrrrrrtvi covek dade gol noga mu otpala. Opet loto, daj da damo 10 daaaj 10 da se zezamo!

        Delic ovakve agresivnosti i bicemo 3. na kraju ajde breeee ajde <3

        Pozdravite Brajkulu kad ga vidite i recite mu da ga Kovacic gotivi.
        Vi ili Milan treci , 100 % .
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • #64
          Originally posted by Topdzija View Post
          Samo kad sam ja igrao keca na Napoli danas, a oni gube kuci od Chieva. Najodvratnija ekipa u ligi ovi Napolitanci, koliko puta sam prosle sezone puko na njih na tiketu na ovakav nacin i nikako da izvucem pouku.


          Comment


          • #65
            Originally posted by Topdzija View Post
            Samo kad sam ja igrao keca na Napoli danas, a oni gube kuci od Chieva. Najodvratnija ekipa u ligi ovi Napolitanci, koliko puta sam prosle sezone puko na njih na tiketu na ovakav nacin i nikako da izvucem pouku.
            Smrdljivci jedni i prosle sezone igrali 1-1 kuci sa Kjevom,a kad dodje Juventus igraju kao napaljeni klinac kad vidi ribu u dopicnjaku
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #66
              Isto prosle sezone protiv Parme,Bologne i jos ne znam koga ili su izgubili ili igrali nereseno. A kao sto kazes kad im dodje Juventus prepaljeni su. I u LS kada su igrali sa Arsenalom na San Paolu komotno su nas mogli dobiti sa 3-4 gola razlike.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • #67
                Nikad ih nisam voleo,kao ni Inter ali Inter kad god stavim na tiket oni ispostuju a ne kao ovi cigani
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #68


                  Menez kao lazna devetka, Tores izvrnuo zglob na jucerasnjem treningu i izgleda da ne zele nista da rizikuju tako da nije u protokolu uopste za mec
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • #69
                    Macari ili odigra 0:0 ili dobije Sasuolo sa 7

                    Comment


                    • #70


                      Zverište.

                      Comment


                      • #71
                        Kako luda utakmica između Parme i Milana to nije normalno.
                        Ne znam kako je sudija imao obraza da da drugi žuti Felipeu. Čovek uopšte nije imao kontakt sa Menezom.

                        Comment


                        • #72
                          Kakva tekma sunce ti jebem,Menezov drugi gol,majstorski svaka cast
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #73
                            Luda,luda utakmica....nisam ovo ocekivao u nedelju vece...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • #74
                              Menez veliko pojacanje, ozbiljno dobar igrac... Drago mi je zbog Bonaventure, golom debitovao za Milan, drago mi je zbog Honde jer se konacno snalazi i igra kako se ocekuje i kako se i mnogo ranije ocekivalo od njega, trebalo mu je vremena ali bolje ikad nego nikad
                              odbrana skripi i dalje ali bitno je da za sada napad funkcionise tako da mozemo da igramo na gol vise, sredice se i odbrana uskoro nadam se...

                              losa vest - Lopez najverovatnije propusta mec sa Juventusom zbog povrede
                              dobra vest - Bonera SIGURNO propusta mec zbog kartona

                              sve u svemu, nova 3 boda, drugaciji Milan, ofanzivan i leprsav pod Inzagijevom palicom, nije lose za sad
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • #75
                                Spoiler


                                Spoiler
                                Last edited by Rossonero; 15-09-14, 22:00.

                                Comment

                                Working...
                                X