Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • - Atlético Madrid je odbio ponudu Intera za Cercia: pozajmica sa pravom otkupa ugovora na €12m (u 3-4 rate) ‪#‎CdS‬
    - ‪#‎Tuttosport‬ veruje da je problem oko dolaska Cercia to sto je Inter kontaktirao agenta Cercia direktno i ubedio ga.
    - Atletico nije srecan sto je Inter kontaktirao Cercia dok je dogovor Milana i Atletica bio u toku. Veoma je moguce da posalju zalbu FIFI. ‪#‎GdS‬
    - ‬‪#‎GdS‬ takodje prenosi da cemo pre videti Cercia da dolazi u Milan, nego u Inter.
    - ‪#‎Tuttosport‬ dodaje da ce Galliani razgovarati sa agentom Cercia, Sergio Bertiem direktno i da ce zakljuciti posao danas.
    - Cerci je otkazao svoj iznajmljeni apartman u Madridu. On je blizu Milana sad. ‪#‎milannews‬
    - Milan je zainteresovan za dovodjenje Javiera Hernandeza koji je na pozajmici u Real Madridu. Pregovori bi mogli poceti u Dubaiu. ‪#‎CdS‬
    - Milan bi takodje u narednim danima mogao da posalje ponudu i za Illaramendia. ‪#‎Mediaset‬
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Nece Real pustiti Iljaramendija,previse su ga platili da bi ga za male pare prodali Milanu.Kazem za male pare zato sto se zna politika Galijanija i Marote,pozajmica sa pravom otkupa na kraju godine ili sto manja ponuda,a zamo da Real nece tako lako popustiti.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Čim vidiš to Mediaset odmah pakuj u grupu "glupost".

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Čim vidiš to Mediaset odmah pakuj u grupu "glupost".
          ma znam nego video tih par naslova pa ajde da kopiram

          mozda ga nece pustiti ali samo zato sto su ga preplatili, 40 miliona je previse i za potpuno afirmisanog igraca, da ne kazem zvezdu a ne za lika koji treba da se bori za startnu postavu i minutazu... uzdam se u dobre odnose Pereza i narocito Ancelotija sa Milanom pa bi mozda mogli dobiti nesto ispod cene mada kako se Spanci pokazuju u Milanu ne znam ni da li je pametno uopste dovoditi ga

          evo SKY javlja da ce gotovo definitivno Cerci prihvatiti ponudu Milana a sam igrac se oglasio nesto ranije na FB rekavsi da je igrac Atletika i da nikoga nije odbio ali da ni sa kim nije ni potpisao ugovor i da ce ubrzo zajedno sa klubom doneti odluku koja je najbolja po njega
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • http://www.mozzartsport.com/vesti/it...6-godine/93055

            Ne podrzavam ovo nikako ali aj da vidimo hoce li doneti neki napredak u Italijanskom fudbalu.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              http://www.mozzartsport.com/vesti/it...6-godine/93055

              Ne podrzavam ovo nikako ali aj da vidimo hoce li doneti neki napredak u Italijanskom fudbalu.
              Odlicna odluka.

              Comment


              • umesto da se bave pravim problemima, da ukinu besmislene zakonske i birokratske prepreke pri dobijanju dozvola za gradnju stadiona i na taj nacin olaksaju mnogim klubovima, i da ne deru vise kozu s ledja ogromnim porezom na plate igraca i na taj nacin vrate klubovima finansijsku konkurentnost, oni ocajnickim merama kao sto je smanjivanje lige na 18 klubova pokusavaju da na silu unaprede kvalitet iste...
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Originally posted by Miletić View Post
                  umesto da se bave pravim problemima, da ukinu besmislene zakonske i birokratske prepreke pri dobijanju dozvola za gradnju stadiona i na taj nacin olaksaju mnogim klubovima, i da ne deru vise kozu s ledja ogromnim porezom na plate igraca i na taj nacin vrate klubovima finansijsku konkurentnost, oni ocajnickim merama kao sto je smanjivanje lige na 18 klubova pokusavaju da na silu unaprede kvalitet iste...
                  Ti stvatno mislis da to moze savez da sprovede i da ima takve ingerencije?

                  Comment


                  • Originally posted by Princoni View Post
                    Ti stvatno mislis da to moze savez da sprovede i da ima takve ingerencije?
                    naravno da ne i naravno da savez cini sve kako bi podigao kvalitet na visi nivo i ponovo privukao sto vise ljudi na stadion, nije ovo bilo upuceno savezu iako sam mozda tako srocio vec generalno drzavi koja vise nema sluha za sport a nekada je bila poznata kao drzava koja ogromna sredstva ulaze upravo u sport, tesko da se moze ocekivati bilo sta ozbiljnije dok je Italija politicki i finansijski vrlo nestabilna ali ni ovo smanjenje sa 20 na 18 klubova nece doneti nista, bar je to neki moj utisak
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Sky Sports Germany: Bayern's Xherdan Shaqiri could join Juventus on loan until the end of the season.
                      Fino ce ovo biti za Juve ako se desi.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Fino ce ovo biti za Juve ako se desi.
                        Odlican 5.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Zovite me Podolski... Idemooo <3 Titula <3
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Condition23 View Post
                            Zovite me Podolski... Idemooo <3 Titula <3
                            Mogu ti reci Kondicijo ako vam stigne i Saciri bice to respektabilno... bice vrlo interesantan drugi deo prvenstva
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Zovite me Podolski... Idemooo <3 Titula <3
                              http://www.juvebalkan.com/novosti/iz...juventusa/5280

                              Inače,



                              #Derby d'Italia (kliknuti na prozor da krene video mrtvi sa fejsbuka)
                              Last edited by Brajkula; 04-01-15, 15:42.

                              Comment


                              • Nisam nesto posebno odusevljen dolaskom Podolskog. Nikad ga nisam smatrao za preterano kvalitetnog igraca, a i cisto sumnjam da moze da donese neku bitnu razliku (vise dodje kao poboljsanje konkurencije u timu, sto je na kraju ipak neki plus). Takodje je veliko pitanje da li ce moci da se snadje u Italiji.

                                Da je na primer dosao Luis Muriel, to bi vec bila druga prica. Proslo je godinu dana od kako je stedljivi Indonezanin stigao, i jos uvek se ceka kes za igraca svetske klase ili zvezdu u usponu. Istresi vise te pare bar za jednog igraca pa posle stedi.
                                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                                Comment

                                Working...
                                X