Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od Ikera bolji sigurno, od kad se Kahn povukao smatram ga najboljim golmanom, sad u poslednjih par sezona u senci potencijalno GOAT Manuela Neuera ali svakako i dalje u samom vrhu
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Kan grejao klupu jednom kiksari Lemanu na SP to Grande Gigi sebi za svoj vek nije dozvolio, a imao je u selekciji Azura i jaču konkurenciju od te Kanove.

      Comment


      • Dobro preterao sam za Zoffa,znam o coveku dosta,nisam ga gledao nikad da bih mogao da ih uporedim dao sam malo vise subjektivnije misljenje
        Inace Kan je bio strasan golman a Nojer ce ga ako ovako nastavi nadmasiti,decko kida.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by bice View Post
          Hhahaha nisi svestan sta napisa.Kanavaro i Toti bolji od Alexa i Buffona?Covece je l' tebi dobro?
          Svi znamo da je Buffon najbolji Italijanski golman ikada,i da je Kanavaro igrom slucaja dobio zlatnu loptu 2006. god,i ne znam kako mozes da kazes da Buffon ne spada u siri spisak najvecih ikad?Svaka cast Zoffu ali ne moze da se kaze da je bolji od Buffona.
          Sta pricas covece, pa jel znas sta sam napisao? Rekao sam da Bufona ne treba pominjati u sirem spisku vec u "uzem" spisku, kada god se pominju najveci ikad, mora da se pomene i Bufon. I ja se slazem da je Bufon bolji od Zofa, po mom misljenju je najveci golman ikad (Kan nikako nije iznad Bufona).

          Takodje, nigde nisam napisao da su Kanavarno i Toti bolji od Del Piera, vec sam rekao da pomenuta dvojica mogu biti u konverzaciji skorijih naboljih igraca. Del Piero je iznad njih po mom misljenju (mozda diskutabilno za Kanavara, ipak je on medju najboljim defanzivcima ikad), samo sam rekao da je tesko medju top 3 Italijana ikad (nije veci od Djuzepea Meace, Maldinija i jos par igraca po mom misljenju).

          Ne znam samo kako si uspeo da izvuces te zakljucke, pogledaj jos jednom sta sam napisao.

          Ti si naveo 3 igraca i rekao da su "bez premca", sto je jedina stvar koja ovde nema smisla.
          Last edited by b64Milos; 17-12-14, 17:44.
          Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

          Comment


          • Mislio sam da si ironicno napisao da Buffon mora da bude u uzem spisku,moja greska.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • samo da se zahvalim Raulu sto je izjavio sta je izjavio jer je zivnula tema zbog njega i njegove izjave
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Gianluca Pagliuca compie oggi 48 anni. Buon compleanno all'ex portiere di U.C. Sampdoria, F.C. Internazionale Milano e Bologna F.C. che ha disputato 592 partite in Serie A TIM dietro solo a Javier Zanetti e Paolo Maldini.
                Srecan rodjendan legendi. Jedan od najboljih u poslednjih 30 (i vise) godina.

                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                Comment


                • Srecan rodjendan majstore sve najbolje.Uhvatio sam period dok je branio za Bolonju tamo od 2004-te dok je Kalco bio na pinku i prvo mi je bio drag zato sto je imao dobro ime koje se lako pamti a posle i svojim umecem.Ziv bio
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment




                  • Comment


                    • ....

                      Cagliari: Cragno;Capuano, Ceppitelli, Rossettini, Benedetti; Avelar, Conti, Ekdal, Balzano; Cossu, Ibarbo

                      Juventus: Buffon; Lichtsteiner, Ogbonna, Chiellini, Evra; Marchisio, Pirlo, Vidal; Pereyra; Tevez, Llorente

                      Comment


                      • Vantelesna oplodnja

                        Comment


                        • Dobar gol Vidala najzad jedna dobra njegova partija
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Suspenzije Rudi Garcie i Holebasa su uklonjene i oni ce biti na raspolaganju sutra za mec izmedju Rome i Milana. ‪#‎Sky‬



                            CIRKUS
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Kakav sut Mexesa sa oko 40 metara, projektil tacno u raslje ali skinuo je to Morgan divnom paradom.... Da je uslo lagano bi bilo u uzem izboru za gol kola mozda cak sezone

                              Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Originally posted by Miletić View Post
                                Kakav sut Mexesa sa oko 40 metara, projektil tacno u raslje ali skinuo je to Morgan divnom paradom.... Da je uslo lagano bi bilo u uzem izboru za gol kola mozda cak sezone

                                Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
                                Gol sezone, lagano.

                                Nepravedno dodeljen crveni Armeru, ali i nepravedno nije sviran penal Romi. Ne može Roma da puca na Skudeto bez napadača. To se osetilo prošle sezone, a oseća se i ove.

                                Comment

                                Working...
                                X