Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46


    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • #47

      Comment


      • #48
        Juve ima toliko jaku i kvalitetnu ekipu da moze da se posprda sa vecinom timova u ligi sa jednim Masimilianom Alegrijem na klupi, ni on ne moze da ih osujeti u tome
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • #49
          Ne pamtim da mi je neki trener bio toliko antipatican.
          Gledao sam njegovu izjavu na Rai-u posle prvog kola - teska seljacina, dziber.

          Comment


          • #50
            Jesu sportske.net, nebitno, Kežman znalac

            http://www.sportske.net/vest/medjuna...tu-194473.html

            EDIT: Zaboravih, penali za Empoli nedosuđeni i te klasične priče, Italija i to, ludilo, koliko mi toplo oko srca kad je krenulo, kad se zakuvalo.
            Last edited by Brajkula; 14-09-14, 10:43.

            Comment


            • #51
              znaju se Keza i Mirko jos od Malajskih vodopada

              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • #52
                Originally posted by Brajkula View Post
                Jesu sportske.net, nebitno, Kežman znalac

                http://www.sportske.net/vest/medjuna...tu-194473.html

                EDIT: Zaboravih, penali za Empoli nedosuđeni i te klasične priče, Italija i to, ludilo, koliko mi toplo oko srca kad je krenulo, kad se zakuvalo.

                I 2 za Romu , od kojih je jedan sigurno bio , a i o drugom bi se dalo diskutovati
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • #53
                  Nisam gledao meč, samo pregled, u pregledu nema nijednog tog penala, a i ovi iz Rima nisu toliko bučni kao ovi iz Empolija npr.

                  Mchedlidze wanted Roma penalty

                  Comment


                  • #54
                    Nisam odgledao mec nisam bio kuci,ali vidim da je rutinska pobeeda bila,odlican gol Markizia,lepo furamo trenutno,samo da nam krene i u LS.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Brajkula View Post
                      Nisam gledao meč, samo pregled, u pregledu nema nijednog tog penala, a i ovi iz Rima nisu toliko bučni kao ovi iz Empolija npr.

                      Mchedlidze wanted Roma penalty
                      Prvi put frajer ni blizu lopte , udara Destra koji pada i nakon toga gubi sve sanse da opet dodje do lopte .. Drugi put Pjanic suta , defanzivac sa zemlje zaustavlja sut , ali stvarno iz 10 uglova se nije moglo vidjeti da li je rukom ili ne ... Ali ono , 5-6 igraca Rome je bilo tu i svi su energicno trazili penal , a ja se u tim situacijama vodim logikom da ne mogu svi biti prevaranti i zbog toga mislim da je bio penal

                      Ja sam juce gledao to prvo poluvrijeme i Manolas je bio fakat vise nego dobar , a Radja kako je krenuo istice kandidaturu za jednog od najjacih veznjaka u ligi
                      Last edited by Dale; 14-09-14, 12:23.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • #56
                        Mateo Kovacic

                        Prvo njegov prodor kod gola Icardija, a sada i sam Kovacic postize gol posle sjajne akcije Icardija,Osvalda i samog Matea. Odlicno izgleda ovakav Inter sa Hernanesom, Kovacicem i Medelom na sredini.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • #57
                          Kovacicu oplodi me oce ove igre, nikad bez 50 miliona da se prodas nikad nikad nikad!
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • #58
                            3-0, Icardi

                            Higuain promasio penal protiv Chieva.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • #59
                              Inter demolira muceni Sasuolo,Ikardi jeste govno od coveka ali je igracina,prvenac Osvalda u dresu Intera
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #60
                                7:0 jbt.. 15 minuta do kraja, jos igraca manje imaju. Imajte milosti

                                Comment

                                Working...
                                X