Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ali je i skinuo dva tri dobra šuta....

    Comment


    • #17
      Coman ce biti zver ove sezone,ocekujem bar 7 golova od njega
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #18
        Penal i zicer je za minut uspeo da ne pretvori u gol Candreva.. treba i to znati

        Comment


        • #19


          Kakav je Berluskoni ćalac, našminkao se deluje mlađi od Never Scorresa !

          Comment


          • #20
            Bogotac!



            Comment


            • #21
              Napoli ga ugura u 95.. bukvalno I to De Guzman.. minut pre toga isto imali gol šansu, suđena pobeda ljudima.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Condition23 View Post
                Ja cu da ti kazem kako ce da odigra: 0:0 tacan rezultat, 5-4-1 da slucajno ne da ili ne primi gol Macari (mnogo dobar covek ali...)
                Condi presao si igricu!

                Comment


                • #23
                  Upamtite ime Danijele Doveri. Nisam video većeg smrada od sudije još od Ricolija i Rokija. Prvo dosudi nepostojeći penal za Torino (Vidić-Kvaljarela), onda ne dosudi penal za Inter, Vidiću da direktan crveni zbog sarkastičnog aplauza u nadoknadi vremena, i pritom produženi meč od 3 minuta prekine posle nekih 20 sekundi aktivne igre u produžetku.

                  Kakva konjina!
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • #24

                    Comment


                    • #25
                      Poslednji meč koji je Doveri sudio Interu je gle čuda bio upravo meč u Torinu izmedju Torina i Intera, završen 3:3. Tada je Handanoviću dao crveni u 5. minutu a interesantno da je i tada Torino promašio penal...

                      Opet remi a Torino bez pobede nad Interom u poslednjih 20 godina.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Condition23 View Post
                        Ja cu da ti kazem kako ce da odigra: 0:0 tacan rezultat, 5-4-1 da slucajno ne da ili ne primi gol Macari (mnogo dobar covek ali...)
                        Hteo sam da odigram TR 0-0 ali nema u mojoj kladionici to da se igra,a mrzelo em do mocarta da sidjem,svaka cast
                        Vidara prvo pa musko crveni direktan nisam gledao tekmu ne mogu reci zasto vidim da je neko napisao zbog ironicnog aplauza,onda sudiju u zatvor
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #27
                          [VINE]OBHAY5b5mxg[/VINE]
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • #28
                            Ode još jedan otac ove igre

                            Comment


                            • #29
                              Strasan igrac,Lepo je zaradio Torino od prodaje Imobile-a i Cercija.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #30
                                mnogo mi je zao sto ih necu gledati u istom timu i cak ni u omiljenoj ligi od ove sezone, bas su bili sjajan tandem... ne mogu da docekam dan kada ce Italijanki timovi ponovo biti finansijski kompetitivni i uspevati da zadrze svoje najbolje igrace, a ne da vecina timova zivi od prodaje svojih zvezda i to sto je najgore u neke druge lige... nadam se da ti dani nisu daleko, ali kako sad stvari stoje...

                                sve najbolje u Spaniji naravno zelim Cerciu
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X