Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Italijani su to
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by Il Capitano View Post
      Mazza pola sata pre kraja voli da se povuče i da čeka. Na svom terenu!
      Najjaca fora od svega sto je nacrtana situacija da lagano damo jos 1 gol, Atalanta skroz bezopasna ali jednostavno kad se ovako povuces i cekas kontru dajes im loptu, mogu da daju gol ni iz cega. Evo zamalo gol, cim umrtvimo sve na stadionu. Zato treba da da otkaz Valter dobar covek, prosecan trener.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Kakva lopta Kjelinija za Evru,a Morata se obruka i to dobro
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • hahahahahhahah MVILLA PALASIO hahahahhahahah oaskfkopasfsagsdherheruru oooo Boze oooo Boze
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Tačno pokazao ovaj meč da Macari ne da nije za Inter, nego za bilo koji veći klub... M'Vila umesto Palasija, idemooooooooo
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Zar ovaj Padoin nije otisao iz ekipe?Ja i zaboravio na njega
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Pjanke i Hernanes
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Ipak Roma uzima 3 boda
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Il Profeta!!! Jedino ovako smo i mogli da damo gol...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Daj mu na samopouzdanju i uradi salto tako je profo tako je macko, kako sramno drugo poluvreme srami se Maco srami se brate nas
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Hoce neko da mi kaze zbog cega je Rafa doveo Micua na pozajmicu iz Swonsija kad covek kad god sam pogledao greje klupu,aj da igraju sjajno pa da ga razumem,al oni u ocajnoj formi....
                        sigpic

                        Comment


                        • Zapazio sam ovog Belotija protiv Srbije pre 2 nedelje u Peskari, onda sad za vikend protiv Intera i evo vidim dao 2 komada Napoliju. Primeti se klasa lako...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Miralem neznamobično Pjanić.

                            Last edited by HeadBurn3r; 24-09-14, 21:58.

                            Comment


                            • Polako sa pljuvanjem Macarija (koliko je samo bilo velicanja kada je dolazio). Sacekajmo kraj sezone ili u gorem slucaju polusezone pa onda donosimo zakljucke. Ako obezbedi top 3, cilj je ispunjen bez obzira na igru.
                              Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                              Comment


                              • Svugde se igra mnogo gleda i ceni a u top klubovima sto Inter sigurno jeste mnogo vise nego u nekim prosecnim, tako da sami rezultati nisu dovoljni, a da li ce ih biti ili ce izostati, nad tim Macari nema kontrolu vec to zavisi od lucidnosti Kovacica i Hernanesa i dosta cvrste defanzivne linije podebljane sjajnim golmanom, ako bilo sta od toga zakaze na mecu bodovi se rasipaju... Jedan ozbiljan trener jednog ozbiljnog kluba ne moze i ne sme da se osloni na jednog ili dva igraca i da ocekuje dobre rezultate u kontinuitetu, mora postojati organizacija, plan B, sistem, alternativa a upravo to fali Valteru... I mozda najvaznije i ono sto mu ljudi cini mi se najvise zameraju je ziheraska igra, razumno i opravdano na klupi recimo Kaljarija ali nezamislivo za stratega jednog Intera
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X