Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ni ja,ali ono nas covek
    Evra prelos na poziciji krila,ne moze on da fura to.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Lep gol dade Ljajic,ali uz odlicnu asistenciju Tottija.Drago mi je zbog njega,trebao mu je ovaj gol...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Rodila keva ovog Osvalda samo ovakve golove da daje, jbg sudbina.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Rodila keva ovog Osvalda samo ovakve golove da daje, jbg sudbina.
          Bolji igrač od Never Scorresa taj Huan Pablo Osvaldo.

          Comment


          • Kvaljarela,Matri,Osvaldo svi dadose gol.a dok cepali u Juventusu nista(sem Kvaljarele on je u jednoj sezoni dao 9 cini mi se)
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Bolji igrač od Never Scorresa taj Huan Pablo Osvaldo.
              Ne mogu bas da se porede, Tores je stvarno druga galaksija za Osvalda klasa nedostizna Fernando ali skidam kapu za ovo:

              http://videa.hu/videok/sport/iner1x0...k5?start=1.838

              Last edited by Condition23; 24-09-14, 20:39.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Originally posted by Condition23 View Post
                Ne mogu bas da se porede, Tores je stvarno druga galaksija za Osvalda klasa nedostizna Fernando ali skidam kapu za ovo:
                Baš tanak taj Tores.

                Inače, Đenovica vrh ekipa ove sezone, uz Parmu odnah iza ovih "malo" jačih.

                Comment


                • Umri stativo!
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Da spomenem neinteristama da se Ikardi povredio a da Palasio nije iskoristio penal. Vidić i Palasio pogodili po stativu...

                    Kaži Kondi kakav je strateg Macari, jedino što zamalo da zaplače...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • De Celje dade gol Romi,sta je ovo sve Juventusovi bivsi igraci resavaju meceve,Matri 2 gol
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Hahah...čuj vredi 45 miliona !?

                        Comment


                        • Grande Arturo Vidal,kako mi je drago pokazuje klasu iako je bio povredjen bravo majstore.

                          Djovinko odlican veceras,Ljorente i Pereyra su zakazali,daj Comana i Moratu u igru
                          Last edited by bice; 24-09-14, 21:07.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by Il Capitano View Post
                            Da spomenem neinteristama da se Ikardi povredio a da Palasio nije iskoristio penal. Vidić i Palasio pogodili po stativu...

                            Kaži Kondi kakav je strateg Macari, jedino što zamalo da zaplače...
                            Sta li ce da bude sa Maurom, mozemo da iskopamo raku ako bude povredjen duze

                            Odlican Macari ahahahahaha, ajde da vidimo sta ce da uradi u narednih 5 tekmi, pa u narednih 5 i sve tako.

                            Inace, vidim ja da ce Rafa da bude nogiran.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • 3-3 U Napulju,Benitez sa ovakvim timom kojim raspolaze treba lagano da ide u LS a on
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Mazza pola sata pre kraja voli da se povuče i da čeka. Na svom terenu!
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X