Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A 2014/2015 - (diskutovanje i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bonera

    Comment


    • Nek se ne uvredi moj brat Kondicija, ali Tores nema mesta u Kolubari da igra.

      Comment


      • Samo za Brajkulu Ajmo Milan za tiket
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Nek se ne uvredi moj brat Kondicija, ali Tores nema mesta u Kolubari da igra.
          Ponovi to uz ovaj video <3

          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Hteo sam da kazem da Milan ovo dobija sigurno jer je neshvatljiv promasaj Tavana, tacno je to dogovoreno iz 2 u 1.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Steta sto ne udje ona precka Meneza posle prodora Torresa, kojim je podsetio na stare dane. Mada koliko je on "kriv" za to, toliko su i nespretni bili u odbrani igraci Empolija, no da ne oduzimamo sad coveku trenutak inspiracije. Mislio sam da lagano okrece to Milan posle 2:2, ali i oni vec duze vreme nemaju mentalitet karakteristican velikim ekipama

              Comment


              • Milan - Najbolji napad i najgora odbrana!

                Comment




                • Kad god vidim ovog lika, ovog ću da se setim...

                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Primi taj Tores loptu i izađe u aut, tako dva puta, i ja naravno zategnem X na sopcast-u

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Primi taj Tores loptu i izađe u aut, tako dva puta, i ja naravno zategnem X na sopcast-u
                      neka bude kao Tevez ja prezadovoljan, koliko se secam ni Karlitos nije znao gde udara u prvih par utakmica za Juve a vidi ga sad jos je njemu lakse jer u vezi ima vanzemaljce a Ninjo ima drva uglavnom
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Comment


                        • Ne znam da li je ovo bilo igranje rukom,diskutabilno pitanje
                          Arturo pogadja sa bele tacke,Lleali je imao na ruci loptu.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by bice View Post
                            Ne znam da li je ovo bilo igranje rukom,diskutabilno pitanje
                            Arturo pogadja sa bele tacke,Lleali je imao na ruci loptu.
                            Bas bi mu znacilo da je odbranio, iznervira se covek nenormalno jer mogao je malo da se dokaze.

                            Upravo onaj deo brzine koji je izgubio je falio Evri u ovom napadu da stigne ovaj pas. Verovatno bi pao gol posle toga.
                            Last edited by Prototype; 24-09-14, 20:14.

                            Comment


                            • Kako igra ovaj Vasqez iz Palerma jbt 2-2 u Napulju iako su domaci vodili 2-0,Ljajic dao gol.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by bice View Post
                                Kako igra ovaj Vasqez iz Palerma jbt 2-2 u Napulju iako su domaci vodili 2-0,Ljajic dao gol.
                                To što je Ljajić dao gol i nisam se obradovao

                                Comment

                                Working...
                                X