Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP British Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    VDS momci ipak izvukli 1-2, iako uopšte nisu bili ubedljivi tokom vikenda. Vinales je verovatno trebao da pobedi po kriterijumu čiste brzine, bio je najbrži od ove četorice danas, ali je ovde jako lako preticati što su Titi, Zarco i Mav obilato koristili. Slava im... Kallio baš iskusno držao svoj tempo tokom trke, Tito je iskusno sekao gde god je stigao (što mi se i nije svidelo u par navrata, ali ok), Mav i Zarco junački srljali... Ne mogu da kažem da mi žao što je Corsi okusio svoju čorbu sa Folgerom.

    Comment


    • #17
      Kallio od gotovog do veresije, Morbidelli i Syarin odlični
      Last edited by Nikoletina; 31-08-14, 13:14.
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • #18
        Crutchlow 14. DAJTE MU VISE TU HONDU
        1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
        1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
        sigpic

        Comment


        • #19
          Svaka cast , Horhe ! Steta .

          Comment


          • #20
            Crni je jos uvijek moj fan koliko vidim OK,mozda sam se malo obrukao izjavom,nisam expert kao ti,nazalost
            Ne moze Lorenzo ovakvom voznjom da dobije Marqueza,danas je 500m vise od njega presao.On krivine "obilazi" dok ih Marquez "sijece".
            U cemu je fazon,razliciti stilovi voznje ili do Yamahe/Honde?

            Comment


            • #21
              Originally posted by boban View Post
              Treba prvo skociti pa reci hop
              oce centrala da pogresi jednom..


              ostatak posta je samo za bobana

              bas je lepo biti dete
              Last edited by denia_el; 31-08-14, 19:27.
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • #22
                Koji je Hanika idiot, kako puče Bestiu ccccc
                If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Damir View Post
                  Crni je jos uvijek moj fan koliko vidim OK,mozda sam se malo obrukao izjavom,nisam expert kao ti,nazalost
                  Ne moze Lorenzo ovakvom voznjom da dobije Marqueza,danas je 500m vise od njega presao.On krivine "obilazi" dok ih Marquez "sijece".
                  U cemu je fazon,razliciti stilovi voznje ili do Yamahe/Honde?
                  Pitaj Vettela, on zna sve o U i V skretanju...

                  Dovi meni heroj dana, verovatno je promena temperature pomogla u poslednji čas, ali svejedno treba bre ono magare dovesti na 10s iza Marqueza koji je gurao ljudski celu trku... Matori ponovo na podijumu, sve na iskustvo, sada je zvanično i vozač sa najviše startova u kraljevskoj klasi (246, vrlo prikladno, zar ne?), prvi podijum u Silverstone-u. Redding vozi za RC213V, u kom god to timu bilo, a sve se čini da će to biti neki tim, ali ne Gresini... Bati opet ispituje kvalitet kombinezona i realno radi sasvim solidan posao. Marquezu trebaju još 4 pobede u ovih 6 trka i ostvariće rekordni broj poena u sezoni. Sitnica...

                  Rins danas na iskustvo, Enea da ode u bolji tim, Sky VR46 duradi nešto! Ionako će izgleda da se rastanu sa Fenatijem... Mlađi Marquez na 13 poena od Millera, biće zanimljivo ipak sve do kraja sezone... Hanika nije baš skontao gde dolazi nakon zimskih testova, deluje kao da su mu trke poslednja stvar na umu...

                  Comment


                  • #24
                    Sjajna trka 10635966_10152818674325769_9175066991091036134_n.jpg ovo je definitivno potez trke kako se samo zavuko Marquez mislim da se Lorenzo nije nadao tom potezu i totalno ga je izbacio iz takta....drago mi je da su se posle pozdravili izlgleda da Jorgovan polako napreduje u svakom smislu a da kad smo vec kod njega ovo mu je 80 podijum u karijeri Svaka cast ....10598319_344572875719409_756020075_n.jpg a Doktor je sve blize
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • #25
                      Kakva budala uglavu, uvek bio...

                      Comment


                      • #26
                        A mene samo onako cisto navijacki zanima,sta bi se desilo da se prilikom ovog markovog obilazenja,uvlacenja,ili kako hocete lorenco nije povukao,tj da je i on isao do kraja ??? Naravno,nisam glup znam da bi uslijedio jaci kontakt,mozda bi obojica pala sa motora.Ali sto da ne,ne govorim to iz ugla spektakla,ili da neko od vozaca se povrijedi to je najmanje sto svi zelimo,ali samo mislim da je mark navikao na silu da kazem,i da mu jednostavno neko mora odgovoriti,pa makar to zavrsilo padom obojice.Inace trka solidna,slazem se sa vanjom,voznja dana pripada doviju,kapa do poda,ja sam se iz kruga u krug cudio kako je onaj ducati izdrzavao,temp je odradila svoje,ali opet bravo majstore.

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by El Pocho View Post
                          A mene samo onako cisto navijacki zanima,sta bi se desilo da se prilikom ovog markovog obilazenja,uvlacenja,ili kako hocete lorenco nije povukao,tj da je i on isao do kraja ??? Naravno,nisam glup znam da bi uslijedio jaci kontakt,mozda bi obojica pala sa motora.Ali sto da ne,ne govorim to iz ugla spektakla,ili da neko od vozaca se povrijedi to je najmanje sto svi zelimo,ali samo mislim da je mark navikao na silu da kazem,i da mu jednostavno neko mora odgovoriti,pa makar to zavrsilo padom obojice.Inace trka solidna,slazem se sa vanjom,voznja dana pripada doviju,kapa do poda,ja sam se iz kruga u krug cudio kako je onaj ducati izdrzavao,temp je odradila svoje,ali opet bravo majstore.
                          Nije problem to sto je MM agresivan, video si kako to resava Crazy Joe. Mislim da Lorenco i ostali, ukoliko zele da pobede moraju da se pripreme za MM(jeste malo teze s obzirom sta je mali u stanju da uradi). Kao na primer Rosi/Kejsi u Laguni. Rosi je imao sve moguce kombinacije u glavi, znao je tacno gde ne sme da dozvoli da ga Kejsi obidje, i znamo svi kako je branio neke situacije. Danas je bila slicna situacija. Samo Lorenco prvi cini gresku, i da MM nije pogresio bio bi to race winning overtake. Na kraju Lorencova reakcija na "uvlacenje" MM, samo govori o tome da ga uopste nije ocekivao tu. Slicno kao u Herezu, prvo je govorio da je MM agresivan, a na kraju ipak priznao da je trebalo da zatvori krivinu. Ali na kraju Jorge je odlicno odvezao trku, ispratio MM do kraja i 8 sec razlike u odnosu na Docu i Pedra.

                          Sto se tice Dovija, nema on mnogo toga sa ovim "uspehom". Dukati ima olaksice ove sezone, plus Djidji. Gde je bio prosle godine Dovi?

                          Originally posted by Damir View Post
                          Ne moze Lorenzo ovakvom voznjom da dobije Marqueza,danas je 500m vise od njega presao.On krivine "obilazi" dok ih Marquez "sijece".
                          U cemu je fazon,razliciti stilovi voznje ili do Yamahe/Honde?
                          Dobro pitanje. Ne moze se reci da je samo jedno. Ima i jednog i drugog. Sustina je da to ne mozemo da dokazemo. Kada bi Doca, Jorge, Pedro i MM, zamenili motore onda bi imali jasniju sliku. Ovako mozemo samo da nagadjamo. Ja mislim da se Doca i Jorge ne bi snasli na hondi zbog stila, a eto ti mislis da bi Jorge bio nepobediv. Ne znam mozda nekad i otkrijemo
                          Last edited by crni; 31-08-14, 19:53.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Damir View Post
                            Ne moze Lorenzo ovakvom voznjom da dobije Marqueza,danas je 500m vise od njega presao.On krivine "obilazi" dok ih Marquez "sijece".
                            U cemu je fazon,razliciti stilovi voznje ili do Yamahe/Honde?

                            Sa njegovim stilom voznje i Markezom u dupetu ne moze,ne mogu da verujem da ga nije ocekivao u krivini,nista nije naucio,trebao je pobediti juce ali on voli da vozi precizno,covek je umetnik..

                            Comment


                            • #29

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by El Pocho View Post
                                samo mislim da je mark navikao na silu da kazem,i da mu jednostavno neko mora odgovoriti,pa makar to zavrsilo padom obojice.
                                a sta je trebalo da radi?da sedi iza lorenca i moli se da ovaj pogresi?lako je losije od sebe preticati gde je predvidjeno,ali sta raditi protiv nekoga ko je jednako dobar?pa pokusavati nemoguce!ovo je valjda ostalo jedino sto lorenco nije zatvorio.kada ste u svemu ostalome izjednaceni,ostaje samo pitanje ko je zrno hrabriji,bezobrazniji,ludji (kako god hoces).samo ZRNO,ali dovoljno da napravi razliku.e markez tu trenutno vodi.
                                Last edited by denia_el; 01-09-14, 12:12.
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X