Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman View Post
    Pa Spursi ce izgleda da ga pokupe.
    Trebao je on u LFC onomad prosli januar, ali zakasnila papirologija, vlasnik dikator nece da pusti, biraj koji hoces razlog sto nije tad dosao.

    Sevilla dosta ima jacu inicijativu, ali jednostavno Dnipro i pored toga, i dalje se dobro brane, dok u napadu sve sto im se ponudi iskoriste.
    Sjajno finale za neutralnu publiku.
    Šteta za LFC, a i za Romu, sve bili dogovoreno ove zime, i onda se on ili njegov otac koji se pita oko ugovora predomislio. Brz a dobar tehničar, paser i šuter. Izraženo dobar u tim karakteristikama, a takav spoj se retko viđa. Mnogo me podseća na Rojsa. Dosta podcenjen igrač ovaj Konopljanka.

    Što više gledam ovo finale, sve više uviđam da su Spursi sve dalje od njega, a neka od krupnijih riba bliže.
    Last edited by HeadBurn3r; 27-05-15, 21:58.

    Comment


    • Nema diskusije bolja je Sevilja ali jbg nekako sam navijao za Dnjepar , bili su momci i više nego blizu
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Meni je drago što će Španci imati 5 predstavnika u LŠ sledeće sezone...
        Da je pametan Emeri da ostane u Sevilji sledeće sezone, da ih vodi u Evropi...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Bravo Andaluzani,zasluzeno.Jedva cekam sledecu sezonu da ih gledam u ligi sampiona i da vidim sta ce Monki uraditi na leto.Kakva je zver Mbia,covek nijedan skok duel nije izgubio.Nadam se da je sve u redu sa Mateusom.

          Comment


          • Cestitke Sevilji ,kapa dole Ne verujem da ce iko ovaj uspeh ponoviti
            sigpic

            Comment


            • Zasluzena pobjeda Seville za klasu jaca ekipa od Dnipra.

              I dalje ne vjerujem da ne Napoli ispao od Dnipra.

              Comment


              • Vala nek je Sevilja osvojila, radi kvaliteta utakmica u Ligi šampiona.
                Što bi rekao Jack, malo ko će ovaj uspjeh ponoviti.
                Svaka čast i da ako sačuvaju tim za narednu sezonu.
                Last edited by Dule Krtola; 27-05-15, 22:48.

                Comment


                • Samo se nadam da Konopljanka uskoro napusta Dnipro , jer on je davno presao level kluba kao sto je Dnipro i Ukrajinska Liga.
                  Last edited by Rossonero; 27-05-15, 22:57.

                  Comment


                  • Šta kaže voditelj "Odlično suđenje Atkinskona, dosta je naučio od Hauarda Veba" ...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Cestitam Liveru, sjajna utakmica... spektakl.

                      Molim da se ne pljuje Borusija.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Šta je sa Godinom, hoće li igrati večeras? Zna li neko?

                        Ima li nekih suspendovanih ili povređenih igrača za večeras?

                        Comment


                        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
                          Šta je sa Godinom, hoće li igrati večeras? Zna li neko?

                          Ima li nekih suspendovanih ili povređenih igrača za večeras?
                          Cini mi se da je samo Varan povrejden, svi ostali su spremni, nema suspenzija.

                          Comment


                          • Znači mogu pare da se stave na Atletiko.

                            Comment


                            • C`mon Atleti!!

                              Comment

                              Working...
                              X