Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inter favorit protiv Vukova i na kraju 5 komada lagano...

    Sevilla bi opet mogla do kraja,ali eto da sacekamo
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Po meni glavni favoriti za titulu Sevilja i Wolfsburg,nadam se da moze nesto vise da uradi Viola,od Napolija ne ocekujem previse.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Od Napolija ni ja ne ocekujem previse osim da ih Gonzalo odvede do samoga kraja
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Konopljanka vodi verovatno Dnjepar dalje....
          Ukrajinci 2 tima u cetvrtfinalu...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Sevilla i Villareal smoriše, tri meča u kratkom vremenu

            Veliki Lord

            Last edited by Lord Aleksoni; 14-04-15, 21:21.

            Comment


            • Kakve kontre Monaca, malocas Martial pretrcao celu odbranu i Carrasco gadja u Buffonu, a posle jos jedan sut Carrasca. Nevidjeno kako su opasni.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Odlican Real. Atletiko nista nije pokazao i ovih 0:0 im je prava premija. Moze se na kraju i obiti igracima Reala o glavu sto nisu materijalizovali bolju igru u prvom delu.. Jedan prekid je dovoljan Atletiku

                Comment


                • Real dosta bolji,a igraju s igracem manje...

                  Kakav trk Varanea sta je ono bilo
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Porto 2:0, 10. minut...?
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Kvarezma umislio da je Ronaldo.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • Lopetegi i Gvardiola su caskali na Kalderonu i skutirali Ateltiko protiv Bajera, a sada upravo oni vode veliki takticki duel. Baskijac je potpuno nadmudrio Katalonca, i to na samom startu. Surovo iskustvo za Bajern za sada.

                        Comment


                        • Vrlo jednostavna akcija za 0-1. Bravo za Mesija sto nije dodao iz prve. Van der Viel je ispao, i greska je kaznjena tranzicijom. Mada nije iskljuciva krivica Holandjanina, ovo je bilo prilicno rutinsko oduzimanje lopte u ranoj fazi napada. Nedopustivo.

                          Comment


                          • Mislim da je Pastore izgubio loptu i da je tako krenula ova akcija kod gola. Nejmar rutinski resio. Sirigu mu je fakticki ostavio ceo ugao prazan. Sad ne znam jel hteo namerno da navuce Nejmara tu da sutne, al mu je svakako olaksao. Mozda je trebao i da istrci dodatno, da mu "udje u noge". Naravno, ne mislim da je uopste njegova krivica, nego cisto primetih to...
                            Bas se vidi daje PSG oslabljen. Mislim da ce im Barsa metnuti jos 1-2....
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Nikad klasa Cavani,nikad
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Da li ovaj Cavani uopšte misli ista glavom?
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X