Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bejl očajan, Ronaldo još gori. Nema tu mnogo filozofije.

    Ipak, Florentino je potpuno sje*ao Real prodavanjem Ozila pa čak i Di Marije. Ostao samo Luka kao taj neki igrač kreator koji može da napravi nešto iz ničega a nije se razmišljalo o tome da može da se desi upravo ovakva situacija da bude odsutan zbog povrede.
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • Ali fakat...jos Alvaro rijesi obje tekme koji je otac za pojedine

      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Mega mi je gotivno sto je Juve u finalu, lepo je opet videti Talijane kao nekada. I simpa mi je sto im je Morata presudio, i neka je, kad vec toliko bahato i besmisleno kupuju igrace kao da su semene i isto tako ih odbacuju. Navijam za Djidjija i jos jednu pobedu fudbala nad novcem, u finalu.
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Kakav gol Dnjepra, biće sada teško Nalopitancima

          Comment


          • Kako ga utera ovaj, ja ne znam... Napoli gol da da, pa bar produžetke izvuče... Dva čisto sumnjam da će dati, mada imaju još pola sata. Lopta je okrugla.

            Comment


            • Ukrajinci ludi kao struje. Svi uleteli na stadion...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment



              • Dnjepar 1-0 Viola 2-1 finale Dnjepar-Sevilja imam neki osecaj(za Dnjepar imam osecaj,za Spance se zna da idu dalje)
                Milose kretenu,ubedjen sam bio u prolaz Dnjipra,Viola me malo razocarala ali 4.10 kvota...
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • U finalu LE bice jedan predstavnik spanskog i jedan istocnoevropskog fudbala. Meni licno najdraza kombinacija. Sevilja je zaista klub koji se pretplatio na uspeh u ovom takmicenju.

                  Inace, Italijanima svaka cast na ovoj sezoni. Ulaskom Juventusa u finale vraca se ono sto je falilo u vrhu evropskog fudbala. Nadam se da ce italijanski klubovi ovosezonski uspeh pretvoriti u trend za naredne godine. Pripadaju im mesta u vrhu evropskog fudbala.
                  Last edited by Bogi; 14-05-15, 22:33.

                  Comment


                  • Ma Sevilla klasa iznad Ukrajinaca.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Samo lagano..



                      Ludnica od tekme!

                      Rotan majstorski izveo slobodnjak , koliko sam uspio da vidim ni jedan igrac Seville nije skocio u zivom zidu.
                      Last edited by Rossonero; 27-05-15, 20:32.

                      Comment


                      • Dobar gol,dobra utakm.
                        sigpic

                        Comment


                        • Kakva utakmica, četiri gola postignuto u prvom poluvremenu. Šta tek očekivati u drugom mada možda ne bude ovako uzbudljivo ali ko zna..

                          Comment


                          • Comment


                            • Zanimljiva utakmica. Ukrajinci igraju dobar presing.

                              Ne znam šta više Konopljanka radi u Dnjepru, odavno je on spreman za jaču ligu. Šteta što ga Roma nije završila ove zime, a blizu su bili. Na kraji sezone je bez ugovora, ide on u neki od jačih klubova sigurno.

                              Comment


                              • Pa Spursi ce izgleda da ga pokupe.
                                Trebao je on u LFC onomad prosli januar, ali zakasnila papirologija, vlasnik dikator nece da pusti, biraj koji hoces razlog sto nije tad dosao.

                                Sevilla dosta ima jacu inicijativu, ali jednostavno Dnipro i pored toga, i dalje se dobro brane, dok u napadu sve sto im se ponudi iskoriste.
                                Sjajno finale za neutralnu publiku.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X