Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke za Juve, nisam verovao da mogu proci ali to je fudbal...
    sigpic

    Comment


    • IDEMO!
      Oba golmana su na mene ostavili najjaci utisak, Djidji KRALJU, ali sve cestitke i Ikeru.
      Pirlo bled, Markizio neprepoznatljiv, jos je mogao i da resi ovaj mec mnogo ranije. Pogba i ona prilika pred kraj isto, ali nema veze.
      Kristijana su spakovali u dzepic, nije ga bilo nigde, pogotovo u drugom poluvremenu.
      ALI ZATO NAJVECE ZASLUGE KAO PO OBICAJU IDU BRATU GARETU ... Hvala ti Brate!
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment




      • LEGENDA
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Bravo Juve jos jednom, tako se igra za klub. Drago mi je sto onakav penal nije presudio ovakvom Juventusu.

          Comment


          • Comment


            • Tako je bre. Ovo nije samo pobeda Juventusa, ovo je i pobeda fudbala nad novcem.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Moze biti velika rasprodaja u Madridu posle ovakve sezone. Juventus pokazao veliko srce, mislim da nemaju sto da traze protiv Barselone, ali bas su veliko iznenadjenje, bajka.
                Koja me kosta jbnih zivaca, ne znam kako preziveh ovo.

                Originally posted by AK47 View Post
                Svaka cast,ali stvarno...
                Hvala Akane

                Comment


                • Jbt, najvise nas sa Arsenalove teme se ovde raduje

                  Comment


                  • Kakav smor.Cestitke.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • ANDIAMO A BERLINO !!!!

                      IEDMO BREEEE !!!

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        IDEMO!
                        Oba golmana su na mene ostavili najjaci utisak, Djidji KRALJU, ali sve cestitke i Ikeru.
                        Pirlo bled, Markizio neprepoznatljiv, jos je mogao i da resi ovaj mec mnogo ranije. Pogba i ona prilika pred kraj isto, ali nema veze.
                        Kristijana su spakovali u dzepic, nije ga bilo nigde, pogotovo u drugom poluvremenu.
                        ALI ZATO NAJVECE ZASLUGE KAO PO OBICAJU IDU BRATU GARETU ... Hvala ti Brate!
                        Nemoj tako za Bale-a, najvise od svih se trudio. Istina masio je dosta toga, ali je barem doveo sebe u priliku za to. Ronaldo je bio bas odsutan, posebno u drugo poluvreme, a valja napomenuti da je mogao resiti mec u prvom.

                        A James Rodriguez vredi i vise od 80M.

                        Comment


                        • Nevjerovatno mi je potpuno da nikakvu zelju nisu imali,prave picketine...

                          Ne volim neke generalne zakljucke kad ne ide pa sad epski postovi da padaju,ali nadam se odlasku pojedinih igraca na ljeto
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Na kraju je James promasio finale
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Nemoj tako za Bale-a, najvise od svih se trudio. Istina masio je dosta toga, ali je barem doveo sebe u priliku za to. Ronaldo je bio bas odsutan, posebno u drugo poluvreme, a valja napomenuti da je mogao resiti mec u prvom.

                              A James Rodriguez vredi i vise od 80M.
                              Rodrigezov onaj sut, je Djidji samo pogledom ispratio, tu je bila sreca .... Svaka mu cast, ali vidi se koliko im fali Luka. Kros se bez njega gubi, a sa njim je 15 puta konkretniji i kreativniji.
                              Morata OTAC, Pogba se zadnjih 15 minuta sprdao .... LIK
                              Ali Brat, glavom, pa nogom, pa kako stigne masi... BRAT!
                              Last edited by Sandugp; 13-05-15, 21:53.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Finno ala fineeeee idmeoooooo momci svaka vama cast,srce na terenu u drugom poluvremenu,organizovana igra u odbrani,dosta srece mora se reci ali za razliku od prvog poluvremena gde smo bili uzasni,nemam reci za vo drugo poluvreme.Idemooo u Berlin pa makar izgubili sa 5-0 nije ni bitno,ovo zadovoljstvo sto ste mi pruzili pamticu do kraja zivota!
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X