Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahahaha, koja tekma ja ne verujem, prvo Henderon oduzme loptu Sterlingu, usracu se....
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by PiXarr View Post
      Uopste nije greska Minjolea, lopta je bila nezgodna, ali Kolo Ture im namestio sut bog odbrane Liverpula ko ga dovede u Liverpul da mi je znati, svaki mec koji je odigrao zasrao je...
      Ovo bi golman amater uhvatio.

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Mignolet je u ovom trenutku najgori golman planete.
        Bruce Grobelaar Says Simon Mignolet Is Liverpool’…: http://youtu.be/6wlsd6uuHFc

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Ovo bi i amaterski golman uhvatio.

          Da majstor Ture nije dobro reagovao ne bi ni dosloo do suta, jel tako ?
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Рикиииииииииииииииииииии, тооооооооо!!!!!!!
            Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Yaya
              Hocu po gajbu piva od svakog sa vase teme kako sam poceo da kenjam po njemu on poceo da reseta
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Evo Rickiea spasava nas sramote. Vise uradio vec sad, nego ona prevara 'talijanska.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Sanogo brat kao da je na kravljim steroidima
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Tako se lomi protivnik pritisak od samog starta moglo je biti i jos koji gol u mrezi olyja ali i ovako je dobro, atmosfera odlicna juanfran igra kao lud
                    KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                    Comment


                    • Cini mi se da sam video na tribinama navijaca Malmea Albansku zastavu
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Таман сам хтео да оплетем све по списку, пун ми курац више нервирања. Браво Рики, то се зове љубав према клубу. Али ово што је урадио Мињоле је мизерно. Уф како би га отерао говњивом мотком, да га више моје очи не гледају.
                        Last edited by Nightbird; 26-11-14, 20:00.
                        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                        Comment


                        • Minjole teska rupa, teska.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by chofy88 View Post
                            Minjole teska rupa, teska.
                            A Kolo Ture je vrhunski stoper, do tog suta nije smelo doci!!!
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by PiXarr View Post
                              A Kolo Ture je vrhunski stoper, do tog suta nije smelo doci!!!
                              Brate ti si jedan retko naporan lik, majke mi.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by PiXarr View Post
                                A Kolo Ture je vrhunski stoper, do tog suta nije smelo doci!!!
                                Ajde jos barem 5 postova napisi kako je Ture napravio gresku , mozda neki nisu vidili.

                                Minjole rupetina!

                                Comment

                                Working...
                                X