Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Raspricali se u studiju RTRSa, je li Pelegrini sa sjajnim izmjenama nadmudrio Gvardiolu, pa imamo primjer Alonsa koji je imao preko 90% uspjesnih pasova, ali taj jedan pogresan je maltene rijesio utakmicu, a gost odgovara, desi se, tako je to u fudbalu

    Jbg Bajernu moze bit da ovo radi pred milionskim auditorijumom, bas da vidimo koliko ce medija pricati o namjestaljci
    Većinom njih dvojica u studiju prepričavaju utakmicu(e), kao da su samo oni gledali pa eto da prenesu i gledaocima. Inače tako rade, nije samo sada.

    Prošle godine Bajern prokockao 2:0 protiv Sitija ali tada već bilo maltene sve riješeno oko prolaska. Ovo je sada potpuno drugačija situacija ali govora nema o bilo kakvom namiještanju, iako Bajern ima obezbijeđeno prvo mjesto vidjelo se da im je stalo. Čini mi se kao da ih je i umor stigao a samim tim i koncentracija pada.

    Prije će Siti (ako prođe) ići potencijalno na PSG nego na Barselonu, jer ako sam dobro iskalkulisao Barselona bi morala pobijediti PSG minimum 2 razlike kako bi bila prva.
    Last edited by ognjen; 25-11-14, 22:00.

    Comment


    • Pa Roma je sama kriva, imali su dve 100% sanse da rese mec, a da ne pricam da su igrali kao klosari poslednjih 30 minuta, svi u svojih 30 metara...
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Mesi bas u velikom stilu obara ove rekorde.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by conviction View Post
          Većinom njih dvojica u studiju prepričavaju utakmicu(e), kao da su samo oni gledali pa eto da prenesu i gledaocima. Inače tako rade, nije samo sada.

          Prošle godine Bajern prokockao 2:0 protiv Sitija ali tada već bilo maltene sve riješeno oko prolaska. Ovo je sada potpuno drugačija situacija ali govora nema o bilo kakvom namiještanju, iako Bajern ima obezbijeđeno prvo mjesto vidjelo se da im je stalo. Čini mi se kao da ih je i umor stigao a samim tim i koncentracija pada.

          Prije će Siti (ako prođe) ići na PSG nego na Barselonu, jer ako sam dobro iskalkulisao Barselona bi morala pobijediti PSG minimum 2 razlike kako bi bila prva.
          Trebaju samo da ih dobiju
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Mesi bas u velikom stilu obara ove rekorde.
            Sta ce biti za 5 godina, stvarno ne smijem da pomislim , kakve ce to brojke da budu pored njegovog imena ..
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • 70 minuuta apsolutno kontrolisu utakmicu, pricam o 70 minuta posle iskljucenja i odjednom prave greske koje ni amateri ne prave i te greske doalze od igraca koji su premocni, Alonso generalno, a Boateng bas sabija u posjednje vrijeme. Naravno da nisu cista posla, ali razumijem ih potpuno, em ta spanska veza iz Barse, a njima Siti nije prijetnja, nekom drugom bi mogao biti, sto Roma, a pogotovo CSKA nema sanse da bi bili.

              Originally posted by conviction View Post

              Prije će Siti (ako prođe) ići potencijalno na PSG nego na Barselonu, jer ako sam dobro iskalkulisao Barselona bi morala pobijediti PSG minimum 2 razlike kako bi bila prva.
              Nesto si pogrijesio, Barsa ima samo bod manje, dobije i prva je
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by chofy88 View Post
                Trebaju samo da ih dobiju
                U pravu si, potpuno sam zaboravio da je PSG kiksao protiv Ajaksa u gostima pa sam mislio da Parižani bježe 3 boda.

                Comment


                • Na kraju ce ovaj sugavi siti proci sa 2:2 u Rimu. Bas mi zao Romice

                  Comment


                  • Kolo Ture je legenda!
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Yaya
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Šta bi? 😂

                        Comment


                        • LFC

                          Comment


                          • Mignolet je u ovom trenutku najgori golman planete.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • hahahahah

                              Comment


                              • Uopste nije greska Minjolea, lopta je bila nezgodna, ali Kolo Ture im namestio sut bog odbrane Liverpula ko ga dovede u Liverpul da mi je znati, svaki mec koji je odigrao zasrao je...
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X