Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brutalni Ronaldo. Ni Hames nije za baciti
    Ronaldo daje gol na devet (9) uzastopnih gostovanja u LŠ.

    Comment


    • Nije igra losa nego odbrana i golman.

      Comment


      • Ajde Balo napolje.Koliko iritira ovo setkanje po terenu...
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • 2:0 je najopasniji rezultat u fudbalu! (MŽ©)

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Nije igra losa nego odbrana i golman.
            Cini ti se da nije losa, samo je malo bolja od prethodnih horora na koje smo navikli, malo Real pao pod utiskom atmosfere na pocetku, ali sve dolazi na svoje, kada je Real imao loptu, uvek su bili direktni i vrlo konkretni u svojim napadima, presing im je odlican, pa se nasa zadnja linija ne snalazi (kao i obicno), a ni vezni red, tako da dobijas da jedva prenesemo loptu na polovinu Reala, a kada je prenesmo, to je obicno slucaj kada Real prestane sa jacim presingom. Treba dodati na to, da nas vezni red nekako spor za ove tehnicki nadmocnije igrace Reala, jednostavno nemaju taj kvalitet, a i Gerrard je dosta losiji nego ranije.

            A ovaj treci gol je samo odlika cele sezone, koliko se ocajno brane ovi prekidi.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Jednostavno tim nije dovoljno kvalitetan i to je to.
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Kakav raspad u odbrani...

                Da li je moguce da 5 sekundi ne moze niko da izbije loptu iz peterca....
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Steta sto ne ubaci ovo Coutinho, bar malo da olaksa ove muke.
                  Balotelli ce ipak biti bas onakvo pojacanje kakvo sam i ocekivao, iako sam se nadao necemu drugome, uzalud, momak je izgubljen slucaj definitivno.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Smrt za 3-5-2 !

                    Comment


                    • Naravno nijedan sut u okvir gola,mucenje .srecom ni Martinez nije ima prilike da intervenise,mora mnogo bolje a ne znam kako.Pre nas je Ramzi vadio iz govana ,nadam se da nije zaboravio da igra
                      sigpic

                      Comment


                      • Kakav je Velbek bio u prvom?

                        Comment


                        • Real igra sa realno 50%.Kad povecaju na 70%,mi ne mozemo da predjemo pola.Lovren ispao kod prvog gola(ne pamtim utakmicu na kojoj nije imao ogromnu gresku).Kod drugog gola je i Minjole mogao da izleti.Nije bio ostar centarsut,lopta je bila neko vreme u vazduhu.Treci gol ne treba ni pominjati...
                          Neko je pominjao da ce Real biti slab na sredini(sto se tice odbrambenog dela)...pa oni su nas pojeli na sredini.Ustvari pojeli su nas na svakom delu terena,ali ajde....
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ocajna utakmica Arsenala. Pravo je mucenje gledati Arsenalove utakmice ove sezone, nijedan udarac u okvir gola u poluvremenu ni mi ni oni. Sanchez se po obicaju jedini nesto trudi, ostali bas slabo.

                            Sto se ostalih utakmica tice nisam mislio da ce Real ovako lako sa Liverpulom. A Dortmund kako igra LS, a kako Bundesligu, koja razlika.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                              Kakav je Velbek bio u prvom?
                              Trudi se kao i u uvek,al nekako se uklopio u sivilo utakmice,bez prilike na obe strane
                              sigpic

                              Comment


                              • Nisam nista drugo ni ocekivao. Konstantno iste greske i isti problemi. Realno ovi igraci koji su trenutno u Liverpulu nisi taj kalibar da mogu da pariraju Realu i treba se vec jednom priznati da je Brendan jednostavno bacio pare. Bojim se da ce to biti jos gore i gore kako sezona bude odmicala. Ne mogu da se pomirim sa cinjenicom da je imao novac i sve uslove da dovede adekvatne igrace a on bukvalno nije napravio nista.

                                Comment

                                Working...
                                X