Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Uživo komentarisanje mečeva i izvlačenja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakve goleade veceras, sutra bi mogla vecina doci 0-2. Bas mi zao Rome, ja ih svima toliko hvalio ove sezone, sada moram traziti argumente.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Ajaks još u igri. Danas je već jedan klub bacio 2:0, "Najopasniji rezultat u fudbalu!" (MŽ™)

      Comment


      • Pa sta je sa golovima ovo u ovom kolu? Samo da Real ne proradi sutra.

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Kakve goleade veceras, sutra bi mogla vecina doci 0-2. Bas mi zao Rome, ja ih svima toliko hvalio ove sezone, sada moram traziti argumente.
          Svako ima pravo na los dan, ali veceras su uleteli su masinu koja ih je nemilosrdno smrvila. Bajern je klasa i prava je cast gledati ih.

          Sto se argumenata tice, nemoj da brines. Vise su potrebni onima koji ismejavaju Gvardiolu i tvde da je ''ocajan'' trener. Nikad ih nisu ni imali.

          Comment


          • 40 golova na 8 utakmica......
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Prosli put u utorak bilo oko 18.

              Comment


              • Po moje mislenje namjestene Shakhtar 7+ i Schalke 7+

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  40 golova na 8 utakmica......


                  Comment


                  • Zato sutra sve se igra od 0-2....
                    Nece biti ni 15 golova...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Zabari pokazali gdje im je mjesto na dnu, ovakvu bruku ne moze svako da dozivi, napalili se mislili napasce i nadigrati masineriju bavarsku

                      Svabe su mogle da ih ponize za sva vremena, ali su stali kao sa Brazilcima na SP, imaju srca!
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Zato sutra sve se igra od 0-2....
                        Nece biti ni 15 golova...
                        Dize Real prosek

                        ps: ovo stajanje mi nije jasno, ako si dao 6, 7, 8 daj do 10 pa neka ide zivot. Nema vise veze koja je ekipa u pitanju.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Jao Ricoli sudi...
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • To se tako radi
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Kakva razlika od sinoc,sto se tice golova....

                              6 utakmica 0-0,blizi se 30. minut....
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ne moze se parirati nikako sa ovom igrom, jos ovakvi golovi.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X