Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FIBA Basketball World Cup

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Харден...



    Dafuq?
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #47
      Sećam se ovog debilnog rituala još iz Indijanapolisa. Kakav cirkus...
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • #48
        Mnogo jaka stvar. Jos ako se treniraju od malih nogu da veruju u to i da im ima znacenje koje treba, onda moze biti mocna energija. Ne znam da li u svim sportovima rade to, znam da u ragbiju cepaju ovo isto
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • #49
          Ма да, ђускају они ово у сваком спорту. Ја се сећам да сам вриштао кад сам их први пут видео да раде ово (исто рагби), било ме срамота у њихово име. Сад капирам причу. Лепо је то.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • #50
            Možda im je i uspelo ako malo bolje pogledaš. Izgubili manje od 30 od Amera.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • #51
              Krle spreman za meč sa Brazilcima, sada javili na RTSu

              Comment


              • #52
                Znači u reketu će bit silovanje Brazilaca

                Comment


                • #53

                  Comment


                  • #54
                    Главни судија са меча Србија - Француска за којег се причало да ће бити суспендован судиће данас меч између Шпаније и Француске
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • #55
                      Kako ih nije sramota
                      Odoh da uplatim na Francuze posto ovaj sudi

                      Osecam da ce nas krenuti sut danas neke trojcice itd,i naravno nadam se pobedi
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #56
                        Danas finska Turska borba za prolaz dalje, mislim da su Turci blizi pobjedi
                        KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by prskaj View Post
                          Mnogo jaka stvar. Jos ako se treniraju od malih nogu da veruju u to i da im ima znacenje koje treba, onda moze biti mocna energija. Ne znam da li u svim sportovima rade to, znam da u ragbiju cepaju ovo isto
                          Potpuno si u pravu, a ako nekoga interesuje-evo znacenja i reci "Hake"

                          Te Rauparaha, a to ime ne morate pamtiti, tim pre što se teško pamti, bio je ratni vođa Ngati Toa plemena. Maorskog plemena. Živeo je na prelazu iz 18. u 19. vek i, u jednom trenutku, a važnom za ovu priču - upao je u nevolju. Dva rivalska plemena iznenadila su ga i umalo ubila, što bi se i desilo da prilikom bežanja nije upao u jednu jamu. Čekajući da vidi da li će ga neprijatelji pronaći, ili će nekim čudom ostati živ dok oni ne odustanu od potrage, taj veliki ratnik je bivao u sve očajnijem stanju, jer se plemena nisu razilazila.

                          A onda se, kako to već biva u velikim pričama, odnekud pojavila pomoć. Grane kojima se prekrio razgrnule su ruke jednog bradatog čoveka. Bio je to njegov drug iz susednog plemena, Te Vareangi, takođe ratnik, koji mu je pružio ruku i... poveo u slobodu. A i u veliku pobedu, jer su onda njih dvojica organizovali svoje borce, pa dočekali napad ona dva plemena i... tako su ušli u legendu.

                          Pesmu "Ka mate" napisao je upravo Te Rauparaha, i ona je jedna od najslavnijih haka koje se izvode. Reči su vrlo jednostavne: (Ka mate, ka mate! Ka ora, ka ora! Hm.... Ne, da probamo sa srpskim: Mogu umreti! Mogu umreti! Mogu živeti! Evo čupavog čoveka! Onog koji je doneo sunce i učinio da ono zasija. Korak gore, još jedan korak gore... Korak gore, još jedan - i Sunce sija!").

                          Novozelanđani mnogo vole da izvode haku. Naročito "Ka mate", najpopularniju verziju, koju su proslavili njihovi ragbisti. Vole - jer je njihova. Originalna. Ume da iznenadi, svaki put.
                          Last edited by jovan; 03-09-14, 16:03.
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • #58
                            Lithuania nije izvela nijedno slobodno bacanje u ubjedljivoj pobjedi(79:49) nad Juznom Korejom. Sta rec' u vezi ovog fascinantnog podatkai!?

                            Comment


                            • #59
                              Самсунг инвестирао у судије. И колико видимо, одлично су прошли.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Čudesno, 0:28

                                Comment

                                Working...
                                X