Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trenutno najbolja 3 vozača!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

    Ne dovodim u pitanje tvoj moral, samo kazem da po meni to nije bas upitno potezati kao temu.
    Nije bitno, idemo dalje. Tvoje je da zastupas taj stav, a ja znam barem jednoga koji ce ti na ovo odgovoriti h5g6k8

    Comment


    • #47
      Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

      Ne verujem Sumaher jeste malo bezobrazana ali ne toliko ne bi on to nikako uradio @R&}*
      Uzgred prvi put pisem ovde pa evo i ja da kazem ko su najbolja 3 vozaca danasnjice:

      1.Hamilton
      2.Vetel
      3.Alonso

      A ovako gledajuci na prethodne godine i decenije

      1.Sumaher
      2.Sena
      3.Hakinen
      $#^%RT
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #48
        Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

        ni ja ne mislim da je to tacno ozbiljno jer mislim da sumaher ne bi to uradio nikako ali senin tim je nesto smutio i to se zna,,,ali sumaher ne,samo kazem da je bio srecan ali sta je tu je,nebitnno! ja mnogo volim summija i nista protiv njega necu lose da kazem! &^@4(
        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

        sigpic

        Comment


        • #49
          Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

          Necu se mnogo nadovezivati na pisanja o Sumaheru i Seni, ali moram da kazem da je Sena za mene jedan, jedini, neponovljivi, dok o Sumaheru ne mogu da kazem nijednu jedinu lepu rec...

          Moja lista sadasnjih vozaca glasi ovako:
          1. Hamilton
          2. Fetel
          3. Baton

          Po meni je Hamilton najveci borac od svih vozaca na gridu i to pokazuje iz trke u trku. Nikada se nece zadovoljiti nekom pozicijom, ako moze da ode makar za jednu napred i to mi se svidja. Pravi je trkac, a takvih nema puno u danasnje vreme. Fetel je neverovatan vozac, to se videlo jos pre dolaska u F1, a onda i kada je vozio kantu od bolida u Toro Rosu. Sada, u Red Bulu, malo nema srece, a malo se ponasa u skladu sa svojim godinama, ali ako misli da dodje do titule morace malo da se u ozbilji. I, dolazimo do Batona. Nekoliko godina sam svima pricala kako ce on jednog dana doci do titule samo kada se sve poklopi i ne bude vozio samo prosecne bolide. To se i desilo, prva trka u odlicnom bolidu i sta se desilo? Posle je sve bilo samo logican sled stvari. Sada samo to potvrdjuje u Meklarenu. %QWT&amp;W

          Moja all time lista:
          1. Sena
          2. Hakinen
          3. Raikonen

          Imala sam tu srecu, iako sam tada bila klinka, da se uverim u to kakav je Sena vozac i zbog toga sam se potpuno zaljubila u Formulu 1. Sada mogu da sanjam da ce se pojaviti neki vozac koji ce biti izbliza kao on. Rekoh vec, on je za mene jedan, jedini, neponovljivi i najbolji i od njegove smrti nikada ni za jednog vozaca nisam sa tolikom energijom navijala kao za njega, jer to za mene nije to. Mika je prvi posle njega jer mi je bio najdrazi posle njega, a onda je dosao Kimi. Nikada necu zaboraviti trku u Suzuki 2005. godine kada me je kupio za sva vremena, iako je posle otisao u Ferari, sto mu i dalje nisam oprostila. h5g6k8 Od Sene uvek navijam za vozace Meklarena jer je to moj tim. Postoje vozaci za koje navijam uz to, ali nikada nece doci ispred &#039;srebrne strele&#039;. @(*6sd$%

          Comment


          • #50
            Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

            Jeco pozdrav i dobrodosla (*#^R^

            Svako ima pravo na misljenje,ali zasto ljudi uvijek zamijeraju Sumaheru na nesportskim potezima,zasto ne pogledaju sta je i Sena radio?Daleko je to do sportskog ponasanja,daleko je fer pleja.On je u borbi za titulu na Suzuki izgurao Prosta u zadnjoj trci sampionata i na taj nacin postao sampion,godinu dana kasnije Prost je njega.Ali to nece niko da kaze,on je sportsmen,za razliku od Sumahera za koga ovi sto ga ne vole nemaju nijednu dobru rijec.Pustite to,gledajte umijece na stazi,a ono sve govori.Sumaher je bolji vozac od Sene,niko ne cijedi bolid kao Sumi,niko ne sijece sikane kao Sumi,niko ne razvija bolid kao Sumi,niko ne ostaje po 5 sati posle i prica mehanicarima sta valja,a sta ne,to je Sumaher!
            91 pobjeda,znaju svi koji prate koliko je tesko 1 ostvariti,evo vidimo Fetela ove godine,ima najbolji bolid,sjajan je vozac,pa mu se ne da,mora mnogo toga da se poklopi da bi se ostvarila samo 1 pobjeda,a ne 91,na kraju pobjede i titule su ono sto se broji,a sve je to na strani Sumahera.
            Mihael Sumaher je covjek koji je milione dolara dao u humanitarne svrhe,covjek koji ne ide na zurke(znamo kakve su u F1),on je miran,porodican covjek,bez ijednog skandala,bez ijednog ekscesa u privatnom zivotu
            Na stazi je bezobrazan,ja cu to prvi reci,ali takvi su uglavnom sampioni F1,medjutim samo se pamti sta SUmaher radi,ne i ostali.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

              [quote author=Vladan link=topic=2557.msg156221#msg156221 date=1281952932]
              Jeco pozdrav i dobrodosla (*#^R^ [/quote]

              Hvala! %QWT&amp;W

              Lepo si rekao, svako ima pravo na svoje misljenje. @(*6sd$% I tako, ja ne volim i ne postujem Sumija. Sena jeste isto radio neke stvari, ali su iste radjene i njemu. To ga, naravno, ne opravdava. Ali, mi ovde govorimo ko je kakav vozac. A kada se pogleda to Sumaher nije ni prici Seni. Kada je imao savrsen bolid on je i osvajao titule, a kada nije zna se sta je bilo. To se vidi i sada. Njega, sedmostrukog svetskog sampiona, sada razbija Niko Rozberg! Sena je u Tolemanu i Lotusu drzao lekcije tada mnogo boljim vozacima o sebi.

              Da ne pricamo o tome da Sumaher misli da mu je sve dozvoljeno zbog svega sto je postigao. Da ne pominjemo potez u Madjarskoj, to je za mene nesto sto mi je pokazalo da se uopste nije promenio, da mozemo jos mnogih prljavih stvari da ocekujemo od njega. I zaista kada se gleda ko je kakav vozac nikoga ne zanima koliko on vremena provodi sa mehanicarima i kako razvija bolid, vec samo ono sta pokazuje na stazi na dan trke. To se pamti, a Sumaher je zapamcen po vise losih stvari, nego dobrih. On je najtrofejniji vozac u istoriji Formule 1, ali ne i najbolji...

              Comment


              • #52
                Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

                Znaci u F1 nista ne znace titule i pobjede. Onda Federer nije najbolji svih vremena, &amp;d$7 $8#a

                Comment


                • #53
                  Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

                  [quote author=Jeca link=topic=2557.msg156242#msg156242 date=1281955030]
                  Sena je u Tolemanu i Lotusu drzao lekcije tada mnogo boljim vozacima o sebi.
                  [/quote]


                  To je bila voznja &amp;8@^J
                  Danas je sve racunar, ali u vremenu kada su bolidi licili na sportska kola, Sena je bio i ostao vozac sa najboljim osecajem kocnica-gas.

                  Jeco, Vladan i ja smo dosta puta precesljali ovu temu Schumi - Sena. Svako ima svoje pozitivne i negativne strane. I Sena je bio bezobrazan isto kao Schumacher, i to je karakteristika rodjenih sampiona.
                  Sve ostalo su licni afiniteti, a o ukusima ne treba raspravljati [0)-*

                  Comment


                  • #54
                    Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

                    Sumaher je legenda on je za mene najbolji +*@WT*48*
                    7 puta je osvajao sampionat rekordne pobede i ostalo jeste bezobrazan na stazi ali sve to cini sampiona $a$7#
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #55
                      Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

                      [quote author=Jeca link=topic=2557.msg156242#msg156242 date=1281955030]
                      Hvala! %QWT&amp;W

                      Lepo si rekao, svako ima pravo na svoje misljenje. @(*6sd$% I tako, ja ne volim i ne postujem Sumija. Sena jeste isto radio neke stvari, ali su iste radjene i njemu. To ga, naravno, ne opravdava. Ali, mi ovde govorimo ko je kakav vozac. A kada se pogleda to Sumaher nije ni prici Seni. Kada je imao savrsen bolid on je i osvajao titule, a kada nije zna se sta je bilo. To se vidi i sada. Njega, sedmostrukog svetskog sampiona, sada razbija Niko Rozberg! Sena je u Tolemanu i Lotusu drzao lekcije tada mnogo boljim vozacima o sebi.

                      Da ne pricamo o tome da Sumaher misli da mu je sve dozvoljeno zbog svega sto je postigao. Da ne pominjemo potez u Madjarskoj, to je za mene nesto sto mi je pokazalo da se uopste nije promenio, da mozemo jos mnogih prljavih stvari da ocekujemo od njega. I zaista kada se gleda ko je kakav vozac nikoga ne zanima koliko on vremena provodi sa mehanicarima i kako razvija bolid, vec samo ono sta pokazuje na stazi na dan trke. To se pamti, a Sumaher je zapamcen po vise losih stvari, nego dobrih. On je najtrofejniji vozac u istoriji Formule 1, ali ne i najbolji...
                      [/quote]
                      Stvari koje je Sumaher radio na stazi niko nikad nece i niko nikad nije.Pa covjek je vozio vise od 40 krugova u zaglavljenoj 5. brzini i stigao na cilj 2.Covjek je na Spa za 16 krugova sa 16. mjesta zavrsio trku kao pobjednik.Sumaher je osvojio dvije titule u Benetonu,da to nije bio sampionski tim?Sumaher je u jednom raspalom Dzordanu osvojio na prvom vikendu u karijeri 7. mjesto u kvalifikacijama.Kada je dosao na trening Edi je rekao ili je meni stoperica pokvarena ili je ovaj covjek nevjerovatno brz!
                      Pusti ti njegove poteze,gledaj njegovo umijece na stazi,nikad nisam cuo da neko kaze da Sumhaer nije ni blizu Seni,svakako i nije,on je bolji.Jedan Mika Hakinen,sigurno covjek koji je najvecu brzinu mogao da izvuce iz bolida svih vremena nije vise mogao da izdrzi nego je otsiao u DTM,zbog njega su se mijenjala pravila,ne zbog Sene,samo zbog Sumahera.Nisu znali kako da mu stanu na kraj,to je cinjenica.

                      Sto se trenutnog stanja tice,on ima 41 godinu i on nije ucestvovao u razvoju ovog bolida,sledece godine ce biti mnogo bolje.ALi se mnogo toga promijenilo u F1 odkad on nije vozio,ovo je maltene druga masina u odnosu na ono sto je vozio 2006.Kad pomenuh 2006. ono sto je uradio na Interlagosu na svom oprostaju je nikad vidjeno,ono je monstruozno!
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

                        Bravo Vladane &amp;8@^J &amp;8@^J sve je istina
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #57
                          Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

                          [quote author=mr.gold link=topic=2557.msg156246#msg156246 date=1281955362]
                          [quote author=Jeca link=topic=2557.msg156242#msg156242 date=1281955030]
                          Sena je u Tolemanu i Lotusu drzao lekcije tada mnogo boljim vozacima o sebi.
                          [/quote]


                          To je bila voznja &amp;8@^J
                          Danas je sve racunar, ali u vremenu kada su bolidi licili na sportska kola, Sena je bio i ostao vozac sa najboljim osecajem kocnica-gas.

                          Jeco, Vladan i ja smo dosta puta precesljali ovu temu Schumi - Sena. Svako ima svoje pozitivne i negativne strane. I Sena je bio bezobrazan isto kao Schumacher, i to je karakteristika rodjenih sampiona.
                          Sve ostalo su licni afiniteti, a o ukusima ne treba raspravljati [0)-*
                          [/quote]

                          Slazem se. %QWT&amp;W Moja najbolja drugarica obozava Sumahera, za nju nema veceg od njega, i ja to razumem. Isto tako zelim i da ljudi shvate da je za mene Sena bez premca i sta god da bilo ko kaze ja svoje misljenje necu promeniti. I, nemojte pogresno da me shvatite, ja nikoga ovde ne ubedljujem da promeni misljenje, samo isticem svoje. @(*6sd$%

                          I moram da kazem da sam posebno radosna sto sam mogla u to vreme, pre 20 godina, da vidim sta Sena radi, zao mi je sto nisam imala priliku da ga vidim uzivo na stazi. Imala sam tu srecu da vidim poslednja cetiri sampiona na stazi uzivo i je za mene neverovatno iskustvo, ali je ovo sada neko drugo vreme. F1 volim najvise na svetu, ali bih sve dala da bude uzbudljiva i sa vozacima kakvi su bili ranije, tj. kada je to bio sampionat samo za odabrane. Sada, kada je Berni dosao do ideje da bude 13 timova dolazi do toga da je vazno da imas pare da bi dosao do mesta u ekipi...

                          Comment


                          • #58
                            Odg: Trenutno najbolja 3 vozača!

                            Da ne odlazimo previse u off, ali kad mumija odapne, najjaci timovi ce napraviti svoje takmicenje, i to ce biti definitvni kraj F1 kakvu poznajemo.
                            Profit pre svega.


                            Ako se matori ne seti da pre toga nekome da cirkus na upravljanje $a$7#

                            Comment

                            Working...
                            X