Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2014/2015

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klopara dingospo!

    Comment


    • Cudo niko nije prokomentarisao prvo Dortmundovo pojacanje. Strasno mi je zao sto momak ide iz Leverkuzena. Bio mi je njihov omiljeni igrac i jedan od omiljenih u Bundesu. Strasan znalac i ruku na srce, najbolji igrac Leverkuzena pretohodnih nekoliko sezona.

      Comment


      • I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Što se tiče Kastra, odličan deal za Milionere. Mnogo će nedostajati Leveru. Samo me čudi da se tako lako odrekao Evrope sledeće sezone....
          Pa koliko znam BVB ide u EL,treca runda kvalifikacija,ako osvoje kup mislim da idu direktno u grupe.

          Comment


          • Originally posted by Radulov47 View Post
            Pa koliko znam BVB ide u EL,treca runda kvalifikacija,ako osvoje kup mislim da idu direktno u grupe.
            Mislio sam LŠ-a, loše se izrazih...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ja sam mislio da ce on do penzije ostati u Leverkuzenu, ali jbg...

              Comment


              • Lautern opet izvisio, cak i za to 3.mjesto. Osvojili samo 2 od mogucih 12 bodova u poslednja 4 kola!? Opet pucaju pod pritiskom, iako su po kvalitetu mozda i najbolja ekipa "cvajte".

                Ovo ce makar za nijansu povecati sanse HSV-a, ali ne bi trebalo potcjenjivati KSC.

                Comment


                • U prvoj utakmici baraza za plasman u Bundesligu HSV-Karlsruher 1:1,po meni realan rezultat.Gosti poveli vec u 3. minutu,imali par solidnih sansi.Domacin imao inicijativu vecim delom utakmice,ali je nedostajalo kreacije,cudi me da Van der Vart nije usao sa klupe,izjednacio Ilicevic u 73. minuti.Sve je otvoreno u revansu koji je na programu u ponedeljak od 19h.Kacar i Boba Rajkovic odigrali 90 minuta,solidne partije.
                  Inace na poslednjih 5 utakmica strelci za HSV izmedju ostalih su bili 3 puta Kacar,po jedan gol Olica,Ilicevica i Rajkovica.Ako kojim slucajem izbore opstanak jasno je kome idu najvece zasluge.

                  Comment

                  Working...
                  X