Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2014/2015

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vodi Dortmund !

    Hajmo jednu uzmite rutinski, krajnje je vrijeme da se vadite !!
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Odlicno su poceli, konacno malo onog starog presinga, koji je i doveo do gresku, Rojs lagano

      Comment


      • Shurle-u su trebala tacno 3 minuta da upise prvu asistenciju u Bundesligi. Videcemo koliko ce mu trebati za gol...
        Evo ga i veseli Dortmund poveo preko Rojsa, sta ce to biti....
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Padace sneg. Oh wait...
          sigpic

          Comment


          • Konacno Milioneri nekoga rutinski da dobiju....
            I da vezu jos sledecu kuci protiv Majnca, i da hvataju formu taman za LS...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Konacno Milioneri nekoga rutinski da dobiju....
              I da vezu jos sledecu kuci protiv Majnca, i da hvataju formu taman za LS...
              ja sranja braco moja mila

              Comment


              • Nisam rekao da ce vas pobediti, vec cisto da bude zanimljivije. Ipak su oni i u najgorim momentima bili dobri u LS-u. Za ovakvu ekipu su dovoljne 3-4 pobede da bi podigli potrebno samopouzdanje. I ono sto je najvaznije od svega, imaju skoro celu zdravu ekipu, sto je za njih velika retkost...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ma reagovao sam onako ironicno, jbg ne mogu to preneti recima Ma dje bas sad da povrate formu, vise je bilo u tom smislu. Da su u svojoj prepoznatiljivoj formi sigurno bi bili favoriti, ali sve se nadam da je nece dosegnuti I bilo bi lepo kad bi prestali da jinxujete sa tom jbnom formom

                  Gde je Fladan kad ti je najpotrebniji

                  Comment


                  • Official: Marco Reus has signed a new contract at Borussia Dortmund until 2019.
                    Last edited by Rossonero; 10-02-15, 13:31.

                    Comment


                    • Respect retkost u danasnjem fudbalu
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Dal je realno da ga iz svlacionice primise jbte....
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Nije puno dobijao sansu ove sezone. Legenda Majnca.

                          Comment


                          • Super gol, nema sta...
                            Meni je glupo vise da ponavljam "neverovatno" kad je ovaj Dortmund u pitanju. Imali su bar 4-5 dobrih sansi u prvom poluvremenu, ali oni prosto ne mogu da daju gol. Mozda je sudija mogao da im svira i penal, al to je diskutabilno. Ako ovo sad ne uspeju da preokrenu, ne znam kad ce. Ne znam kako ce zivi ostati od navijaca...
                            Miktarijan mora uci podhitno. I to ce verovatno biti ubrzo, i to u mesto Krampla. Ubedjen sam ako daju 1, da tu mora doci i drugi. Odbrana Majnca mi deluje dosta nesigurno, i cim tu prodje jedan, mislim da ce puci totalno...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Kakvo drugo poluvreme, 5 golova, a moglo je bar jos 5...
                              Rojs odigrao vrhunsko drugo poluvreme. Kakva asistencija za treci gol, majstor. Konacno je Dortmund licio na onu staru ekipu. Malo im duva promaja u odbrani, ali konacno su se malo konsolidovali, i sve to izgleda bolje na terenu. Bice definitivno zanimljivo u LS...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Bitna pobeda pre svega za psihu tima. Pocelo je kao vecina utakmica ove sezone, glupo primljen gol i mnogo neiskoriscenih sansi, ali kao da im se vratio onaj pobednicki mentalitet, nisu izgledali slomljeno kao tokom veceg dela sezone i uspeli su da preokrenu uz stvarno odlicnu igru. Ima tu jos mnogo rupa, pogotovo u odbrani koje ce, nadam se, Hummels popuniti kada se vrati (ima neki virus, ne bi trebalo da je ozbiljno), ali stvari izgledaju mnogo bolje sada nego pre nekih desetak dana.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X