Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uf, odlicna Valencia, bas odlicna .

    Samo da ostane ovako do poluvremena, pa da se malo konsoliduju u svlacionici
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Par puta je, bilo od pocetka bilo u odredjenoj fazi meca, Luis Enrike na ovaj nacin Busketsa postavljao nesto vise od njegove prirodne pozicije. Cini mi se da ce do kraja ovog meca on biti blize defanzivnoj liniji. Maskrano je bolji na planu borbe za loptu, ali Buskets je sigurniji na lopti i uspeva mu mnogo vise vertikalnih dodavanja. Jednostavno se sa njim lakse iznosi lopta. Cavi nema previse kontakta sa loptom ali se dobro pozicionira. Ovo je mnogo drugaciji mec od onog u prvom delu sezone kada je on imao odlucujucu ulogu na sredini.
      Last edited by Bogi; 18-04-15, 15:42.

      Comment


      • Stvarno mi nije najjasnije kako Valensija nije dala gol u prvom, no ne zalim se. Moracemo mnogo bolje od ovoga u drugom.

        Comment


        • Paco vec tri sanse za gol. Nekad mi se cini da je strasno potentan i talentovan napadac, i da poseduje raznovrstan skill set za napadaca, ali mu fale ti golovi. Mora vise da sutira, i mora vise da dolazi u situaciju za gol, da li je zbog samog stila igre Valencie ili do njega, nisam siguran. Ocekivao sam ove sezone da napravi iskorak, ali dobro, ima vremena. Nema ni srece covek danas.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Kad je pogodio stativu cini mi se da se malo i uplasio. Spustio je glavu, uopste nije video da je sam. Mogao je da se primiri i da nacilja lepo. Ovako je bio neki brzoplet sut, pomalo i traljav.
            Odlicna tekma, iako je pao samo jedan gol u prvom poluvremenu...

            p.s. Orban mora napolje podhitno...
            Last edited by z0La; 18-04-15, 16:02.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Odlicno, vrlo, vrlo bitna pobjeda !

              Go u prvoj i zadnjoj minuti
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Netipicno traljavo od Messija moram priznati, ali eto ispravio se.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Malo srece za Mesija, mislim da ga je prosto zbunilo sto je 50 metara pretrcao bez bilo kakvog otpora, bas su se lose postavili gosti. Nedopustivo, cak i kada pokusavas da izvuces bodu u finisu utakmice.

                  Furizono prvo poluvre me je odigrala Valensija. To je bilo hrabro, i opravdano zbog toga sto su stvorili veliki broj prilika, ali je problem u tome sto ih nisu iskoristili. U drugom poluvremenu je bilo evidentno da su izgubili snagu i usli su u masinu dodavanja i kontrole domacina. Onime sto su pokazali na terenu su danas bili blizi pobedi nego u prvom delu sezone, ali su tada rezervisanijom igrom imali bod u dzepu sve do nadoknade vremena. Danas su u velikoj meri odustali od svog jednostavnog i na neki nacin ogranicenog koncepta, ali su i pored toga bili izuzetno agresivni u obdrani. Bili su protivnik koji je svakako mogao i da izbegne poraz, ali mislim da je presudilo iskustvo i mirnoca domacina.


                  U svakom slucaju, bio je ovo jos jedan mec koji je demonstrirao kvalitet Primere.
                  Last edited by Bogi; 18-04-15, 17:07.

                  Comment


                  • Ja sam se iznenadio da D. Alves nije pokupio ovu loptu na kraju. 93. minut, tim ti juri gol a ti stojis na gol liniji? Ok, nisi Nojer, al mozes malo i da izletis. Mislim totalno nebitno 1:0 ili 2:0....al eto...

                    Ludi Grizman nastavlja gde je stao u proslom kolu. Mislim da mu je ovo 20. gol u sezoni ili ipak 19. Nisam siguran...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Bogi View Post
                      U svakom slucaju, bio je ovo jos jedan mec koji je demonstrirao kvalitet Primere.
                      Ono sto ce stvarno demonstrirati kvalitet, je mogucnost da sledece sezone u LS gledamo pet predstavnika jedne zemlje (Spanija) sto ce biti prvi put u istoriji tog takmicenja. Cini mi se da jedina prepreka tome, jedan genijalac koji vodi Napoli, i gle cuda iz Spanije je.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Jos jedan gol Grizmana. Odbrana Deportiva kao da je u oba slucaja zaboravila na njega, neometan potpuno.

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Ja sam se iznenadio da D. Alves nije pokupio ovu loptu na kraju. 93. minut, tim ti juri gol a ti stojis na gol liniji? Ok, nisi Nojer, al mozes malo i da izletis. Mislim totalno nebitno 1:0 ili 2:0....al eto...
                          Da, ja sam cak bio ubedjen da je samo pitanje trenutka kada ce se Alves pojaviti u kadru dok je lopta putovala.. nego eto, nista se i onako ne bi promenilo

                          Originally posted by Freshman91 View Post
                          Ono sto ce stvarno demonstrirati kvalitet, je mogucnost da sledece sezone u LS gledamo pet predstavnika jedne zemlje (Spanija) sto ce biti prvi put u istoriji tog takmicenja. Cini mi se da jedina prepreka tome, jedan genijalac koji vodi Napoli, i gle cuda iz Spanije je.
                          Vidis, nisam znao da je tako, sve kontao da bi ga onda izduvao cetvrti u Primeri, slicno onoj situaciji koju je Liverpool imao.. pa kome ce onda oduzeti to jedno mesto, klubu sa najmanjim koeficijentom pretpostavljam?

                          Comment


                          • Spursi su se ispalili te godine koliko se secam. I to je veseli Redknapp tu najvise ispastao. Uzeo covek cetvrto mesto i smatralo se da Celzi nikako ne moze da osvoji, kad ono....

                            Grizman lud totalno...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment




                            • 20. gol ove sezone...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kroz iglene usi realno...

                                Vrlo,ali vrlo uigrana i neugodna Malaga veceras i sjajni James Rodriguez
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X