Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Pa nemoj se ti uvrediti ali to je moja reakcija na tvoj post. Izgubili su 4:2 od Sociedada i ti spominjes Ronalda, kao ne mogu bez njega.
    Benzema,Bale,James,Kroos,Modric,Isco. Zar im je bio potreban CR da bi nadigrali velikog Zurutuzu,Granera,Agiretxea i Xabi Prieta?

    Comment


    • #47
      Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
      Pa nemoj se ti uvrediti ali to je moja reakcija na tvoj post. Izgubili su 4:2 od Sociedada i ti spominjes Ronalda, kao ne mogu bez njega.
      Benzema,Bale,James,Kroos,Modric,Isco. Zar im je bio potreban CR da bi nadigrali velikog Zurutuzu,Granera,Agiretxea i Xabi Prieta?
      Pa, cekaj...Nisam ja rekao da Real Madrid nema kvalitet bez Ronalda. I dalje je to vrhunska ekipa koja bi po nekoj logici stvari trebala da pobijedi Sociedad, ali cinjenica je da se njegovo odsustvo itekako osjeti. Ronaldo je ipak igrac koji ovaj Real dize na malo visi nivo i sumnjam da bi oni bili u stanju da bez njega izdrze trku sa Barsom. Ne samo na igrackom, vec i na psiholoskom planu je itekako bitno njegovo prisustvo. Bas kao sto je i Messi-evo prisustvo na terenu bitno za Barcelonu.

      Pa, zar si zaboravo koliko malo je nedostajalo da ih, u odsustvu Ronalda, Borussia Dortmund izbaci iz LS prosle sezone? I to povredama osakacena Borussia. Jednostavno ekipe se tada drugacije postave, okuraze i igraju sa malo vise samopuzdanja protiv Reala.

      P.S. I nisam se uvrijedio, zaista. Sve je ok! Samo sam onako prokomentarisao.
      Last edited by Alemannia Aachen; 01-09-14, 00:17.

      Comment


      • #48
        prskaj moneyreal !
        sigpic

        Comment


        • #49
          Originally posted by Alemannia Aachen View Post
          Pa, cekaj...Nisam ja rekao da Real Madrid nema kvalitet bez Ronalda. I dalje je to vrhunska ekipa koja bi po nekoj logici stvari trebala da pobijedi Sociedad, ali cinjenica je da se njegovo odsustvo itekako osjeti. Ronaldo je ipak igrac koji ovaj Real dize na malo visi nivo i sumnjam da bi oni bili u stanju da bez njega izdrze trku sa Barsom. Ne samo na igrackom, vec i na psiholoskom planu je itekako bitno njegovo prisustvo. Bas kao sto je i Messi-evo prisustvo na terenu bitno za Barcelonu.

          Pa, zar si zaboravo koliko malo je nedostajalo da ih, u odsustvu Ronalda, Borussia Dortmund izbaci iz LS prosle sezone? I to povredama osakacena Borussia. Jednostavno ekipe se tada drugacije postave, okuraze i igraju sa malo vise samopuzdanja protiv Reala.

          P.S. I nisam se uvrijedio, zaista. Sve je ok! Samo sam onako prokomentarisao.
          Pa valjda je svima jasno ko je i sta je Cristiano Ronaldo , logicno da je njegovo neigranje ogroman hendikep i za Real , i za bilo koji tim bi bio .. Ali ti si u prvom postu napisao da je Real PRESLAB bez Ronalda , a ne kao sto sad kazes da je vrhunska ekipa i bez njega , ali nije to to ..

          Sociedad je bas cudna ekipa , Krasnodar ih pregazi u cetvrtak 3-0 , a sad ovako okrenu protiv Reala , svasta . Svaka im cast za ovaj preokret , ali ne vjerujem da ce im ova sezona biti nesto dobra , jos ovaj nesto pravi budalu od sebe , pa mu Vela konstatno na klupi , nevjerovatno ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • #50
            http://hotsport.rs/2014/09/05/prica-...ljareal-video/

            Red je i ovde da se objavi. Villareal
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • #51
              Konacno jedna da udje !

              Messi za Neymara i go , idemo !

              Opet ista kombinacija , yes !
              Last edited by Dale; 13-09-14, 17:42.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • #52
                konacno da neymar ubode kad stvarno treba,i ovo je mrsio al udje nekako,drugi doktorski ciljao (ali messijev gol ko na pesu prodor )
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Ma uopste ne fali Di Maria....
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • #54
                    Zašto je Simeone suspendovan i na koliko?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by miloolja View Post
                      Zašto je Simeone suspendovan i na koliko?
                      Isključen je u revanšu superkupa protiv Reala. Kasnije kažnjen sa 8 utakmica suspenzije. Ulazio u raspravu sa sudijom, navodno ga zakačio i rukom i ne znam šta su mu još nakačili. Uglavnom, žestoka kazna.

                      Comment


                      • #56
                        Drag mi je bio Real prosle sezone, navijao sam da oni osvoje LS a Atletiko ligu i ispunilo mi se, ali ove sezone mi je mnogo drago sto Real tone. Totalno su besmisleni postali, mogu lagano da se pretvore u prodavnicu dresova posto im izgleda nista drugo nije bitno
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by prskaj View Post
                          Drag mi je bio Real prosle sezone, navijao sam da oni osvoje LS a Atletiko ligu i ispunilo mi se, ali ove sezone mi je mnogo drago sto Real tone. Totalno su besmisleni postali, mogu lagano da se pretvore u prodavnicu dresova posto im izgleda nista drugo nije bitno
                          Baš to. Koliko samo gotivim Atletiko što im zagorčava život sa svojim "malim budžetom i ne toliko poznatim igračima". Prava milina gledati kad ih Atletiko dobija.

                          Dobar avatar, baj d vej.

                          Comment


                          • #58
                            Košarkaški reprezentativci Srbije prisustvovali su velikom gradskom derbiju između Atletica i Reala. Svi igrači su na poklon od selektora Đorđevića dobili ulaznice za VIPložu za večerašnji derbi!

                            Comment


                            • #59


                              Kakva ljepota , kakva inteligencija Raula Garcie i realizacija Arde , milina stvarno ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • #60
                                Dva fantasticna gola

                                [VINE]OWYHiU2JEWb[/VINE]


                                [VINE]OWYdt0tXTPA[/VINE]
                                Last edited by miloolja; 20-09-14, 16:53.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X