Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni se sve cini da ce ovaj Eibar da opstane. Ako pobedi makar sa jednim golom razlike, a Depor igra nereseno, imace bolju gol razliku, ima ce isti broj bodova obe ekipe, ali ce u toj situaciji Eibar opstati u ligi.

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Meni se sve cini da ce ovaj Eibar da opstane. Ako pobedi makar sa jednim golom razlike, a Depor igra nereseno, imace bolju gol razliku, ima ce isti broj bodova obe ekipe, ali ce u toj situaciji Eibar opstati u ligi.
      Fora je što se u Španiji ne gleda gol razlika. Tj. gleda se, ali gol razlika u međusobnim duelima ta dva tima. A Depor je dobio oba puta Eibar....
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Fora je što se u Španiji ne gleda gol razlika. Tj. gleda se, ali gol razlika u međusobnim duelima ta dva tima. A Depor je dobio oba puta Eibar....
        Super onda, jest Eibar nekako simpa ekipa, ali Depor mora opstati

        Comment


        • Ispast ce Deportivo, na moju veliku zalost

          Sumnjam da ce Lucho odmarati MSN, sad kad ganjaju rekord, sto vjerovatno znaci ubjedljivo pobjedu Barce, a Eibar ce najvjerovatnije uzeti Cordobu, jbg.

          Nista protiv Eibara, fina ekipa, svi ginu dok igraju, ali sto Proto kaze, Depor je Depor
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Haha
            Prošle godine Atletiko slavio titulu na Barsinom stadionu, a ove godine Barsa na Atletikovom stadionu.
            Kakva slučajnost

            Comment


            • Ako Sismisi ne daju gol do kraja utakmice, ode Sevilla u LS.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • SuperDepor...

                Eno i Paco daje, ipak ce Valencia u kvalifikacije, dobre vesti, jer cenim da ce Sevilla izboriti LS preko LE, zelim da vidim po prvi put pet ekipa iz neke zemlje u LS.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Eto Valensije ipak u LS, a Deportivo ima jos ovih oko 5 minuta da zadrzi ovaj rezultat koji im znaci opstanak.

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Uzbudljiva zavrsnica sezone

                      Od ovih rezultatski manje bitnih, vredi pomenuti sjajnu Celtu, koja se sa igracem manje vracala dva puta iz deficita i na kraju slavila.

                      Comment


                      • CAMP NOU live

                        https://www.youtube.com/watch?v=8d5VzBvN7Tw

                        Comment


                        • TABELA


                          P: GAMES PLAYED W: WINS D: DRAWS L: LOSSES F: GOALS FOR A: GOALS AGAINST GD: GOAL DIFFERENCE PTS: POINTS


                          Spoiler




                          Last edited by ognjen; 23-05-15, 23:10.

                          Comment


                          • sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Cestitke Betisu! Nadam se da ce se ustaliti u prvom rangu takmicenja i biti standardan clan!

                              Comment


                              • Atletiko ce veliku paznju usmjeriti na dovodjenje napadaca a Gonzalo bi bio nesto najbolje moguce sto se njih tice. Volio bih i ja da dodje iako sam neutralan generalno sto se Atletika tice.

                                A Betis se vraca u Primeru, welcome back. Imao sam u planu da gledam ovu utakmicu zbog, pretpostavljam, odlicne atmosfere prije svega ali nisam stigao tako da cu morati snimak naci.

                                Comment

                                Working...
                                X