Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Prototype View Post
    Ovaj trio Barse je premocan
    Pa to ti je ona prica sa pocetka sezone i dolaska Suareza, ili ce da bude katastrofa, ili ce biti najjaci trio u univerzumu, nije bilo trece opcije.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • I Messi bas radi za ovu dvojcu, nekako se vidi da ima respect za Suareza i za Neymara slicno kao sto je imao za Henry-ija i Eto'o-a, takodje i Villu.

      Comment


      • Odlicno funkcionise Barselonin trio. Vezni red je u ovoj sezoni potpuno rasterecen, vise nisu potrebna dva kreatora ispred zadnjeg veznog jer Mesi, Nejmar i Suarez imaju svoja kretanja, svoje trouglove i kombinatoriku kojom lako dolaze do prilika. U vaznim mecevima sada moze da se igra sa jednim igracem koji je uz zadnjeg veznog, igracem velikog radijusa kretanja i to daje dodatnu energiju veznom redu. To je ono sto je falilo u prethodne dve sezone. Na ovaj nacin se omogucuje i igra sa manje rizika i igra dobija na raznovrsnosti, raste potencijal za resavanje vaznih meceva. Dijametralno suprotna situacija onoj pri kojoj su Vilja i Pedro bili bocni napadaci.

        Mislim da je Cavi zamenjen jer ce verovatno dobiti priliku i na mecu sa otpisanom Kordobom.

        Levante na poslednja tri meca zabelezio 7 bodova. Igrali su danas sa tri vrlo defanzivna veznjaka na sredini terena, dobro poznatim Momom Sisoko, Simaom i Kamarasom. Alkaraz uspesno improvizuje u poslednje vreme.

        Comment


        • Last edited by saburo sakai; 29-04-15, 00:48.
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Real Madrid and Atletico Madrid facing one-year transfer ban

            Comment


            • James

              Comment


              • Jedan od igraca za koje sam se bas prevario i ciji sam kvalitet podcijenio i neka sam drago mi je sto sam kiksao...

                Smatrao sam da je dobar igrac,ali sam bio izrevoltiran odlascima najboljih igraca iz prosle sezone i pojeo sam svoje rijeci.Trudi se,trci,izmislja,asistira,zabija i svaka mu cast ponosno nosi natezi broj u fudbalu i to u velikom Realu

                Nisam ja nikad rekao da se razumijemo da je neka krampa,nego sam stekao utisak da on nije kalibar za ovaj Real i pogrijesio sam
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Kakva golcina oca ove igre Torresa Fernanda
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • [VINE]e7m0dFzEKqe[/VINE]

                    Comment


                    • Steta sto ce Sevilja ili Valencia izvisiti za mesto u LS,mnogo gotivne ekipe.Verujem da ce Atletiko sacuvati 3. mesto,ne znam kakav raspored imaju do kraja.

                      Comment


                      • Nazvao bi ga sad svakakvim rijecima , ali necu radi navijaca Reala na forumu..

                        Comment


                        • Ma najaci je Akan kad kaze da je Messi isto ili cak vise egoistican od Ronalda

                          Comment


                          • Lezite malo odmorite!

                            Samo Fernando

                            Comment


                            • Jel se to meni cini ili je povratio delimicno svoju eksplozivnost i brzinu jos iz cuvenih dana u Liverpulu?!

                              Comment


                              • Originally posted by Radulov47 View Post
                                Steta sto ce Sevilja ili Valencia izvisiti za mesto u LS,mnogo gotivne ekipe.Verujem da ce Atletiko sacuvati 3. mesto,ne znam kakav raspored imaju do kraja.
                                Ako Emeri uzme LE, mozda bude 5 timova iz Spanije u ligi sampiona sledece sezone...
                                Zanima me samo, npr. Sevilja uzme LE, ali bude cetvrta u Spaniji. Jel to znaci da tim koji je zavrsio na petom mestu odlazi u kvalifikacije za LS?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X