Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav pas Ramosa Cicarito koristi svoju sansu lepo

    Comment


    • Celta placa cenu previse otvorene igre. Nolitu naklon do boda zbog svoje tehnike, milina gledati ga

      Comment


      • Chicha... Kakav prijem i zavrsnica....

        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Selta pocinje da lici na Rajo ove sezone, igraju vrlo otvoren fudbal...Bocne igrace su prekomandovali na centralne pozicije da bi otvorili vise prostora za ofanzivce. Znalo je to da se isplati, ali su dozivljavali i teske poraze.

          Ovaj mec je tipican za njih.

          Comment


          • Neke ekipe u Primeri jednostavno ne zele da prihvate da se moraju braniti i sto se tice kvaliteta fudbala to je vise nego dobro...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Neke ekipe u Primeri jednostavno ne zele da prihvate da se moraju braniti i sto se tice kvaliteta fudbala to je vise nego dobro...
              pre ce biti atraktivnost fudbala. Kakav je to kvalitet kad primis 3 gola za poluvreme

              Comment


              • U svetu u kome se fudbalski pragmatizam favorizuje, to je itakako dobra stvar za razvoj ove igre. Mada tu su timovi poput Valensije, Sevilje, Atletika, koji znaju da odigraju vrlo cvrsto i to je ono sto ligi daje balans, raznovrsnost i poseban kvalitet.

                Comment


                • Pa nije toliko atraktivnost jer vecina ekipa u Primeri igra napadacki fudbal,za mene je to kvalitetan jer cu uvijek pogledati ovakvu ekipu...

                  Kad sutiras Realu 16 puta na go i pobjedis Barcelonu na Camp Nou moras biti kvalitetan,a sve je to proizvod ovakvog pristupa i nacina igre

                  Oni jesu primili tri gola jer nisu skroz izbalansirana ekipa,ali im je pristup ispravan pa i danas su mogli okrenuti na svoj mlin rezultat i zbog toga su meni ipak kvalitetni
                  Last edited by AK47; 26-04-15, 21:40.
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Jel ovo Ramos i Carvajal dobise namerno zuti da bi pauzirali sledecu tekmu protiv Almerije? Nekako mi deluju totalno bezvezni kartoni...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Pa nije toliko atraktivnost jer vecina ekipa u Primeri igra napadacki fudbal,za mene je to kvalitetan jer cu uvijek pogledati ovakvu ekipu...

                      Kad sutiras Realu 16 puta na go i pobjedis Barcelonu na Camp Nou moras biti kvalitetan,a sve je to proizvod ovakvog pristupa i nacina igre

                      Oni jesu primili tri gola jer nisu skroz izbalansirana ekipa,ali im je pristup ispravan pa i danas su mogli okrenuti na svoj mlin rezultat i zbog toga su meni ipak kvalitetni
                      U redu je imati ovakav pristup. Ali u svakom sportu, gde su golovi/kos, moras znati igrati u oba pravca da bi bio smatran kvalitetnim. To sto neke ekipe odbijaju da se brane, kao sto si i sam reko, nije oznak kvaliteta bez obzira koliko imali zanimljiv pristup.

                      I ja sam volim napadacki fudbal. Ali bez dobre defanzive, ne mozes ni tu ofanzivnu igru previse ceniti, jer te napadacke ekipe kada se sretnu protiv dobro organizovane odbrane to im bude kao nocna mora.
                      Last edited by Prototype; 26-04-15, 21:53.

                      Comment


                      • Valensija rutinski odradjuje ovaj mec, oba gola su postigli veznjaci. Granada na terenu sa dva napadaca, ali ocigledno da im uopste ne ide. Tabela ne laze, uz Kordobu su zaista najslabiji tim lige.

                        Negredo u poslednjih mesec dana definitivno prekomandovan na klupu. Podrska strucnog staba ali i saigraca sa kojima se bori za mesto u timu nije izostala, ali povreda je ostavila ozbiljne posledice po njegovu formu.
                        Last edited by Bogi; 27-04-15, 20:34.

                        Comment


                        • Gol glavom Negreda, onako rutinski. A i lijepo je asistirao Feguliju maloprije.

                          Vidi se dobra atmosfera u timu Valensije, Alvaro ima podrsku evo i Alkaser mu aplaudira sa klupe.

                          Comment


                          • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Rafinja odlican, igra jednako dobro kao i protiv Espanjola.
                              Last edited by ognjen; 28-04-15, 22:29.

                              Comment


                              • Ovaj trio Barse je premocan

                                Comment

                                Working...
                                X