Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga BBVA i Liga Adelante 2014/15

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/29976327

    Comment


    • Evo ga Mojzi da ispadne sa Sociedadom
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment




      • Das otkaz coveku posle pobede nad Atleticom.. svasta. I to jos koga dovedes, Moyes u Spanskom fudbalu jbt

        Comment


        • Last edited by miloolja; 11-11-14, 00:20.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • I mislio sam do ovog poslednjeg kola da ce ga otpustiti,ali posle Atletika sam kapirao da ce mu dati sansu.Jaooo,doveli Mojzija.Pa on i jeste stvoren trener za osrednje klubove.Ne bi me cudilo da veze sad 3-4 pobede....
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • sigpic

              Comment



              • Spoiler

                Comment


                • Evo kako se trose pare od prodaje Grizmana i Brava...

                  Kako javljaju španski mediji, Dejvid Mojes će biti jedan od najplaćenijih menadžera na Pirinejskom poluostrvu.
                  Bivši menadžer Mančester Junajteda inkasiraće ove sezone gotovo 6 miliona evra (4,5 miliona funti)!
                  Mojes je u Junajtedu primao samo nekoliko stotina hiljada funti više, pa možemo reći da se sjajno "udomio".
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Opet korner i opet gol ,kakva masina za davanje golova nakon kornera je Atletiko

                    Koke
                    KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                    Comment


                    • Ja mislim da je ovo nevidjeno sto Atletico radi..

                      I danas 2 gola nakon kornera, nestvarno ..
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Comment


                        • Svaka cast!

                          Comment


                          • Eibar ipak do 3 boda na gostovanju kod Selte. Iako ih je umor stigao zadnjih desetak minuta uspijeli su da zadrže koncentraciju do kraja. U defanzivi su odigrali zaista disciplinovano i tako suzili opcije Selte u pogledu kreiranja šansi.
                            Last edited by ognjen; 29-11-14, 23:05.

                            Comment


                            • Ne znam jel iko gledao Atletiko protiv La Korunje, ali baš su se namučili da pobjede. Iako sam njihvo navijač, igru skoro da nisu imali. Ali eto, titula se osvaja tako kad se dobijaju utakmice i kad igraš loše...

                              Gledoh sinoć Seltu, zadnjih par minuta, i baš imaju igru, baš simpatična ekipa sa Nolitom, Larivejom,Orelanom,Fontasom, Cabralom. Bez problema mogu da se bore za Evropu...

                              Comment


                              • Gledao sam i jednu i drugu tekmu...

                                Atletiko jos jednom pokazuje da su verovatno i najaca ekipa posle prekida. 15. gol ove sezone glavom....
                                Jesu delovali nekako umorno, ali mislim i da je to do protivnika.Videli su koliko im je dovoljno, i nisu mnogo zapinjali. Deportivo blago receno bezopasan bio pred golom Atletika. Dali prvi gol na vreme, a ovo ostalo je bilo cisto odradjivanje.

                                Sto se tice Selte, prosto je neverovatno da nisu bar dali gol sinoc. U prvih 10 minuta tekme, vec je bilo 6-0 u sutevima.Lepo igraju, brzo, dinamicno, ali mnogo mase. Eibar cekao kontre i greske, i docekali su. Trio Nolito-Larivej-Oreljana je malo stao, i to se odmah primecuje u igri Selte. Vec 3 tekme nisu dali gol, sto je neverovatno kad se pogleda kakav napad imaju. Eibar jos jednom pokazuje da je mnogo nezgodan gost.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X