Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Како год окренеш ово испаде супер за Новака!

    Надал изгубио 2000 бодова..

    Федерер није претња новаку за место бр.1

    нови лавови се гребу за гомилу бодова...

    скоро смо се питали колико је бодова потребно за бр.1 на крају године и изгледа не више од 9.000
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Pa i nije im neka brojka, tricavih 38 finala ....
      A smejali se ovi nasi slepci Cengu kada je rekao da moze Kei, i Goranu kada je isto tvrdio za Cilica...
      Prije par mjeseci je Mats Wilander posjetio nekog japanskog ex tenisera koji je rekao da Kei moze do GS titule.Prijatelj koji je isto tenis freak smo se na tu izjavu smijali sve do prije 3/4 dana.
      Ali mislim da ce to tesko da se desi na ovom US openu,Cila sjajno servira,udara lopticu,puno je svjeziji i po meni je 75:25 favorit

      Comment


      • Originally posted by NI View Post
        1. Koliko je razlog Ciliceva dobra igra a koliko Federerova losa?
        Sa ovakvom igrom bi razbio bilo kog igraca na turu. Fenomenalna partija.

        Comment


        • Originally posted by ClayWarrior View Post
          Dan da se upise zlatnim slovima u istoriju tenisa, kakvo izdanje obojice!! I onda neki pametnjakovici po netu pitaju hoce li uopste biti prenoseno finale, izgleda da bi hteli iste njuske da gledaju do 2025.

          Svaka cast obojici
          Slazem se sa tobom, ali mi zao jer ovo bese zadnja sansa za Federera. Najgore od svega ce biti, ako stane napredak ovih mladjih igraca. Bojim se da u 2015. nece biti ovoliko iznenadjenja.

          Comment


          • Prije svega čestitke Marinu, odigrao je dosta dobro želim mu sreću u sutrašnjem meču. Vidio sam da je vođena ogromna rasprava o tome kako publika reagira nakon poena. Ono što bih ja želio naglasiti jeste, publika nije programirana to su ljudi sazdani od krvi i mesa i sposobni da razmišljaju. Federer niti bilo koji drugi teniser nije rekao navijačima kako da se ponašaju i kako da navijaju. I ne znam kako vi supjevate raspoznati fanove Federera i fanove nekog drugog tenisera u ovoj masi, meni to za rukom ne polazi kome polazi svaka mu čast.
            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

            Comment


            • Originally posted by Prle! View Post
              Kakve teniske lekcije danas, izgleda da je tenis na pravom putu da ozdravi. Bravo

              Sada cekam @NI-ovu analizu.

              PS: Sonja, javi se, da znam da si dobro
              Neka otvore drugu temu. Napisao sam za Nishikorija i Cilica.


              Originally posted by skeptik View Post
              Sa ovakvom igrom bi razbio bilo kog igraca na turu. Fenomenalna partija.
              Dakle ti mislis 100% Ciliceva dobra igra.
              Last edited by NI; 06-09-14, 23:30.

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Slazem se sa tobom, ali mi zao jer ovo bese zadnja sansa za Federera. Najgore od svega ce biti, ako stane napredak ovih mladjih igraca. Bojim se da u 2015. nece biti ovoliko iznenadjenja.

                Federer je to, ja cu reci da vise nema sanse tek kad se povuce.. covek je najbolji teniser ovog leta. Bice jos gore ako ovo pokazu samo jednom, tenis je sto kaz Prle na pravom putu. Za pocetak, imamo 4 razlicita osvajaca Slemova i 5 na prvih 7 Mastersa, vec sad jedva cekam 2015.
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • Marinova pobeda najverovatnije omogucila Novaku da godinu zavrsi kao N1 ...
                  Ali to je po meni najmanje bitno za Novaka sada...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Samo da spomenem primitivizam nekih na ovom forumu, oprostite ali da li ste vi pozdravljati svaki drugi servis Federera na Wimbledonu ove godine?
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Joj vi se raspricali a Peneta i Vesnina igraju jedna protiv druge...ko za koga koga navija???
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                      Comment


                      • Warrior,

                        Cestitke, ti si najsretniji.

                        Comment


                        • Originally posted by LegendaBL View Post
                          Joj vi se raspricali a Peneta i Vesnina igraju jedna protiv druge...ko za koga koga navija???
                          Vesnina ima d**e za medalju, ali kad je genije Hingis na terenu mora se navijati za nju
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by LegendaBL View Post
                            Joj vi se raspricali a Peneta i Vesnina igraju jedna protiv druge...ko za koga koga navija???
                            pa Flavia i Martina da izdominira iz debele penzije

                            a xxx-Elena samo nek snima i dalje, ne valja joj bez Mirze

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Samo da spomenem primitivizam nekih na ovom forumu, oprostite ali da li ste vi pozdravljati svaki drugi servis Federera na Wimbledonu ove godine?
                              To je dusevna hrana mnogih ovde..ali jbg zivot je cudo...tudja nesreca je moja sreca...Balkan zivi u tome
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Warrior,

                                Cestitke, ti si najsretniji.
                                Bogami, steta minimalna... Tenis je u par sati dobio nesto novo dva puta, Federer ostao na 17 a Lendl, Konors i Agasi preziveli jos jednu godinu
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X