Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ok...
    OVAKO

    Comment


    • Kimiko,bez obzira na poraz

      Comment


      • Jelena rutinski "odradila" Bojanu.

        Comment


        • Jel moguce da Monaco vise od 90% lotpica šalje na BH

          Comment


          • Originally posted by kreso34 View Post
            Jel moguce da Monaco vise od 90% lotpica šalje na BH
            Moguce, jer je Conga sivonja. I ja bi to radio, kad znam da protivnik ide iz sve snage i mogucnost da pogresi je velika.
            Lose igra Jo, kao da je uspavan...
            OVAKO

            Comment


            • Što je najgore i Jo ušao u njegovu smaračku igru i samo prebacuje sa BH

              Comment


              • Razzano popila BMX od Johane Larson?!?!?!! (nije mi ni smesna s ovakvim 'poduhvatom')

                Comment


                • Shahar Peer - otkad ja ovu ženu nisam vidio
                  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                  Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Bravo Johnny za ovo prisećanje, da ne lutamo mnogo.
                    Radi sve, pažljivo pratite uputstvo, jako je prosto i obavezno brišite kolačiće i istoriju. Nekada će vam biti potrebno više puta da isključite Mozilu i pokušate ponovo sa linkom (podešavanja u Modify Headers-u uradite jednom i više ne dirate; samo je važno da proverite da li je pritisnut START, odnosno da vam je onaj znak crvene boje ispod koga piše STOP).
                    Kod mene ne radi. Stalno mi izbacuje "We're sorry, this stream is not available in your area." (ja sam u Svajcarskoj). Ima li neko isti problem? Restartovala sam firefox vise puta, svaki put brisala cookies i history i nista. Imam verziju 31.0.

                    Comment


                    • Sta je ovo svi u Novakovoj polovini se raspadaju Mari,Tsonga sad ce I Stan

                      Comment


                      • Barbara ispeglaj se sledeci put pre nego sto izadjes pred kamere.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • hahahhahaha kako kaže ovaj komentator... as as i aj zdravo

                          Comment


                          • Zasto nece odjednom da mi ootvori ni jedan stadion?
                            Koji god da pritisnem stoji samo ona plava slika AS iz pticije perspektive.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Clear cookies i restart Mozila. Kod mene radi, evo gledam Stana i Veselija kako se zagrevaju.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Jesam, to je pod obavezno, al nece.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X