Announcement

Collapse
No announcement yet.

US Open 2014-live tema

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • fora bi bila da Robredo dodje do finala ili tako nesto...

    Comment


    • Marcel uzima gem posle 9 izgubljenih

      Comment


      • Gde ce on preko Wawrinka, sta kazes Shminkac?
        OVAKO

        Comment


        • Au bre ljudi, polako sa tim komentarima smesan, presmesan, bedan...

          Da li vi stvarno mislite da bi ti igraci bili tu gde jesu da ne znaju da igraju, da su smesni, itd , itd...?

          Comment


          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
            Lopez je veoma ogranicen igrac, ne cudi me sto gubi od Thiema.
            Au brate sad si lupio nevidjenu glupost !
            SignaturE se cheka ...sigpic

            Comment


            • ljudi ne pratim mnogo US opena nisam bio kuci 6 dana.. Kako igran Wawrinka hoce li dobiti sutra Robreda..?

              Comment


              • stanko leti vani od nisikorija u 1/4 â„¢

                Comment


                • Originally posted by shpageti View Post
                  Dobro ga ne stavih na tiket da ga psujem sad ...
                  ja se razmisljam o nekoj sici sad po @5, morace thiem da popusti uskoro, a i srecko da prestane da se kliza


                  Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Lopez je veoma ogranicen igrac, ne cudi me sto gubi od Thiema.

                  Comment


                  • Kako da bude ogranicen igrac sine kad je godinama u vrhu?

                    Comment


                    • Originally posted by FeliLopez View Post
                      aha, prilicno mi je antipatican

                      nekako mi cela ta prica sa njim lici na onu euforiju sa Janovicem kad je kratko vreme igrao dobro i posle nestao (tj. dosao na realan nivo) ... obicno dobro prognoziram razvojni put tih klinaca, videcemo sa Dominikom, mozda i gresim
                      Osecam da si ih ispratio na desetine do sad!!

                      A isto je kao sa Janovicem. Pao je s' neba bez ikakvih juniorskih rezultata ili ocekivanja od njega, da bi sa 19 igrao 1/4 ATP turnira i posle bio na set od ATP titule
                      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by shpageti View Post
                        Au brate sad si lupio nevidjenu glupost !
                        To pretpostavljam da indirektno tvrdis da je samo tvoje misljenje najmjerodavnije!?

                        Koliki je problem iznijeti svoje misljenje bez omalovazavanja misljenja drugih ljudi?

                        Comment


                        • Zato moj pulen Tsonga dobija konstatno najtezi zreb na slemovima,doduse sam je kriv jer je dosta pao bio na rang listi..Ove godine na AO Federer,na RG I WB Djokovic i sad Maraj..Pobednik Us opena je na Djokovicevoj strani zreba..Ko ce biti ne znam?Druga strana zreba je plac majke Bozije...

                          Comment


                          • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                            To pretpostavljam da indirektno tvrdis da je samo tvoje misljenje najmjerodavnije!?

                            Koliki je problem iznijeti svoje misljenje bez omalovazavanja misljenja drugih ljudi?
                            Interna shala,a mogao bi se ti opustiti malo a da li je mjerodavno,zna ko treba da zna
                            SignaturE se cheka ...sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                              To pretpostavljam da indirektno tvrdis da je samo tvoje misljenje najmjerodavnije!?

                              Koliki je problem iznijeti svoje misljenje bez omalovazavanja misljenja drugih ljudi?
                              Pa isto kao kad se omalovazavaju teniseri i nazivaju bednima i smesnima...

                              Comment


                              • Originally posted by Coa View Post
                                Pa isto kao kad se omalovazavaju teniseri i nazivaju bednima i smesnima...
                                Pa, niko ne govori direktno njima sve to.

                                Comment

                                Working...
                                X